Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,151-3,160 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Skype majdnem tökéletes #1957617
    Bbt
    Felhasználó

      Mi a izé van, szinte minden topic egy feszültség levezetõ?
      Ha lehet ne egymáson adjátok ki a gõzt!
        :angry2:
      [align=right][snapback]93734[/snapback][/align]

      Az a mókás benne, hogyha legalább egy kicsit odafigyelt volna, láthatná, hogy nem csomagról van szó, így meg kicsit „okos vagyok, jól beszólok” hangulata lett, és még értelmetlen is…

      Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970749
      Bbt
      Felhasználó

        alt+f2 nél írj ki ezt ha odaírom!

        konzolnál ezt írja:

        verlihub: error while loading shared libraries: libGeoIP.so.1: cannot open shared object file: No such file or directory
        [align=right][snapback]93737[/snapback][/align]

        fel kéne rakni azt a libet, amit hiányol. keress rá libgeolp-ra, nem biztos hogy pont ez a neve.

        Hozzászólás: UHU 1.1.1 #1979181
        Bbt
        Felhasználó

          azért ez nem akkora dolog, hogy két helyre is postolj miatta, fõleg ha ebben a topcicban más user más problémáján dolgoznak…

          Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970747
          Bbt
          Felhasználó

            ez:

            Nem található a ‘file://verlihub’

            Részletek: A megadott elérési út érvénytelen.

            root-ként
            [align=right][snapback]93732[/snapback][/align]

            konsolba beírod h. verlihub, és ezt írja ki? :blink:

            szerk.: kmail. kivételesen azt ajánlom, hohy ne kmailt használj, hanem evolution-t
            ha meg nem megy a kmail, nézd végig a beállításait.

            Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970743
            Bbt
            Felhasználó

              az ubk.uhulinux.hu ról leszedtem egy programot, fel is telepítettem de nem tudom, hogy hogyan indítsam el!
              vmi segítség!
              õt tettem fel: verlihub_0.9.5-1.2_i386.uhu
              így próbáltam: verlihub de nem ment
              [align=right][snapback]93728[/snapback][/align]

              rootként?
              mi a hibaüzenet?

              Hozzászólás: Skype majdnem tökéletes #1957614
              Bbt
              Felhasználó
                Hozzászólás: X-ben furcsa betûk #1981283
                Bbt
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Skype majdnem tökéletes #1957610
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Nem tudo. Innen van: http://www.skype.com/products/skype/linux/ ( a statikus)
                    [align=right][snapback]93704[/snapback][/align]

                    letöltöttem, mc-ben nyomtam entert, megnyitotta.

                    egyébként miért a statikusat? a lapon azt írja, ezt csak akkor használd, ha a dinamikus nem mûködik.

                    Hozzászólás: UHU 1.1.1 #1979179
                    Bbt
                    Felhasználó

                      gyoma:
                      „Sajnos fagy! „
                      a linkbe a faq részben van nvidia

                      „Megnéztem és nincs semmi GLcore modul. Egészséges ez?”
                      igen. úgyis épp most akartad kivenni…

                      Hozzászólás: UHU 1.1.1 #1979177
                      Bbt
                      Felhasználó

                        gyoma:
                        „és ezt hol tudom megnézni?”
                        hm. ha felment a driver, és nem használta az ftp-t, akkor fent van…
                        egyébként a /usr/src könyvtárban, pl. a kernel-source-valami könyvtárban, vagy hasonlóban.

                        „a leendõ fagyásaim ellen nem tudok valamit csinálni?”
                        Azért elõbb nézzük meg fagy-e.

                        „Windowsnál ilyenkor ált. megoldás,ha újratelepítem mondjuk a drivert. Itt van ilyen? XF86Config-4? Ez a XF86Config fájl, vagy másik?”
                        Nem itt nem ez a megoldás. ez nem windows.
                        igen, ugyanaz a File, nálam így hívják, másik verzió.

                        „Kikapcsolni egyszerûen úgy tudom,h letörlöm az adott hivatkozást? A XF86Config-ban Load”xxxx” -ként vannak jelölve a modulok, innen gondolom ezt a törlést.”
                        ne töröld, elég egy #-et rakni elé, ha esetleg lesz gy új kártyád, még kellhet.

                        Kernelt hogyan lehet frissíteni, sõt egyáltalán bármi mást? Múltkor sikerült rálelnem már azt hiszem az UHU-vezérlõpultban a frissíthetõ dolgok listájára,amit le is töltöttem, de végül nem frissült (a verziószámokat néztem).
                        apt-get parancs. aláírásomban debian desktop kialakítása, csomagkezelés gyorstalpalót olvasd el.

                        „Sõt, utána már nem is indult az uhu. ( a hibaüzenetet nem jegyeztem meg, újratelepítettem az uhu-t)”
                        érdemes ésszel dolgozni… 🙂

                        [align=right][snapback]93707[/snapback][/align]

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,151-3,160 / 4,322