Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mi a izé van, szinte minden topic egy feszültség levezetõ?
Ha lehet ne egymáson adjátok ki a gõzt!
:angry2:
[align=right][snapback]93734[/snapback][/align]Az a mókás benne, hogyha legalább egy kicsit odafigyelt volna, láthatná, hogy nem csomagról van szó, így meg kicsit „okos vagyok, jól beszólok” hangulata lett, és még értelmetlen is…
alt+f2 nél írj ki ezt ha odaírom!
konzolnál ezt írja:
verlihub: error while loading shared libraries: libGeoIP.so.1: cannot open shared object file: No such file or directory
[align=right][snapback]93737[/snapback][/align]fel kéne rakni azt a libet, amit hiányol. keress rá libgeolp-ra, nem biztos hogy pont ez a neve.
azért ez nem akkora dolog, hogy két helyre is postolj miatta, fõleg ha ebben a topcicban más user más problémáján dolgoznak…
ez:
Nem található a ‘file://verlihub’
Részletek: A megadott elérési út érvénytelen.
root-ként
[align=right][snapback]93732[/snapback][/align]konsolba beírod h. verlihub, és ezt írja ki? :blink:
szerk.: kmail. kivételesen azt ajánlom, hohy ne kmailt használj, hanem evolution-t
ha meg nem megy a kmail, nézd végig a beállításait.az ubk.uhulinux.hu ról leszedtem egy programot, fel is telepítettem de nem tudom, hogy hogyan indítsam el!
vmi segítség!
õt tettem fel: verlihub_0.9.5-1.2_i386.uhu
így próbáltam: verlihub de nem ment
[align=right][snapback]93728[/snapback][/align]rootként?
mi a hibaüzenet?Nem tudo. Innen van: http://www.skype.com/products/skype/linux/ ( a statikus)
[align=right][snapback]93704[/snapback][/align]letöltöttem, mc-ben nyomtam entert, megnyitotta.
egyébként miért a statikusat? a lapon azt írja, ezt csak akkor használd, ha a dinamikus nem mûködik.
gyoma:
„Sajnos fagy! „
a linkbe a faq részben van nvidia„Megnéztem és nincs semmi GLcore modul. Egészséges ez?”
igen. úgyis épp most akartad kivenni…gyoma:
„és ezt hol tudom megnézni?”
hm. ha felment a driver, és nem használta az ftp-t, akkor fent van…
egyébként a /usr/src könyvtárban, pl. a kernel-source-valami könyvtárban, vagy hasonlóban.„a leendõ fagyásaim ellen nem tudok valamit csinálni?”
Azért elõbb nézzük meg fagy-e.„Windowsnál ilyenkor ált. megoldás,ha újratelepítem mondjuk a drivert. Itt van ilyen? XF86Config-4? Ez a XF86Config fájl, vagy másik?”
Nem itt nem ez a megoldás. ez nem windows.
igen, ugyanaz a File, nálam így hívják, másik verzió.„Kikapcsolni egyszerûen úgy tudom,h letörlöm az adott hivatkozást? A XF86Config-ban Load”xxxx” -ként vannak jelölve a modulok, innen gondolom ezt a törlést.”
ne töröld, elég egy #-et rakni elé, ha esetleg lesz gy új kártyád, még kellhet.Kernelt hogyan lehet frissíteni, sõt egyáltalán bármi mást? Múltkor sikerült rálelnem már azt hiszem az UHU-vezérlõpultban a frissíthetõ dolgok listájára,amit le is töltöttem, de végül nem frissült (a verziószámokat néztem).
apt-get parancs. aláírásomban debian desktop kialakítása, csomagkezelés gyorstalpalót olvasd el.„Sõt, utána már nem is indult az uhu. ( a hibaüzenetet nem jegyeztem meg, újratelepítettem az uhu-t)”
érdemes ésszel dolgozni… 🙂[align=right][snapback]93707[/snapback][/align]
-
SzerzőBejegyzés