Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
és mennyit bír a monitorod, vagy mi a szösz?
hagyd úgy ahogy van azt a részt, feltételeve, hogy most jó.töröld a másik topicból a hozzászólásod, kérlek.
a nvidia driver telepítésénél az /etc/X11/XF86Config állományt hogyan kell megnyitni és menteni és kilépni belõle? és mit is kell itt átírni pontosan, hogy menjen a driver és ne egy nagy feket képernyõt kapjak az X újraindításako mint az eddigi két alkalommal! 3ára már ideges leszek ha nem sikerül!
[align=right][snapback]93698[/snapback][/align]Nem ártana összeszedni egy kis Linuxos alapokat.
mondjuk rootként egy mc-ben tudod szerkeszteni és el is tudod menteni.Code:Section „Device”
Identifier „Generic Video Card”
Driver „nvidia”Köszi mindenkinek a válaszokat, de nem megy. Az mc nem csinálja meg, a bzip2 prooram csak parancssorosan menne, nem megy. A tar xvfj-vel meg nem tom nit kéne csinálnom. 🙁
[align=right][snapback]93688[/snapback][/align]biztos jó a file?
milyen paranccsal kell szöveges filet megnyitni és meteni konzolos felületben?
[align=right][snapback]93694[/snapback][/align]pl. használj vi-t.
vigyázz, kicsit nehéz kezelni. írni tudsz bele, ha nyomsz egy insert-et, ha el akarod menteni, akkor shift+Z kétszer. (pl.)Mozillából próbáltam nyomtatni…
Most megnéztem OO.orgból is, annál van szürke/színes beállítás, de csak ennyi…
A gimp-print oldalán láttam a screenshotok közt 1 tök yo beállítóablakot… azt hogy lehet elõcsalogatni?
[align=right][snapback]93691[/snapback][/align]nem tudom mirõl beszélsz.
gyoma:
„Ok, köszi az útmutatást, sikerült elindítanom és beállítanom mindent, viszont kaptam egy hibaüzenetet, amire -kat nyomogattam!”
azért ésszel…„Le akart tölteni egy (precompiled??) kernel interface-t a kernelemhez, mert elvileg az hiányzott, de az nvidia ftp-jén nem talált semmit. A folytatás mellett döntöttem tehát.”
jól tetted, ha van fent kernel-source-od akkor nincs szükséged az õ elõre fordított cuccára.„Legvégén még kiírta,h „…ha rivafb modul betöltõdik(be lesz töltve?), akkor valszeg nem fog mûxeni az nvidia driver…” Kb. ez volt az értelme a hibaüzinek.”
Gondolom Openoffice-bõl nyomtattál. ott nem lehetett állítani?
leszedtem netrõl egy programot de dúnsztom sincs hogyan telepítsem föl! vki tudna segíteni esetleg vmilyen chaten beszélnénk és részletesen elmondaná hogy hogyan kell!
én DC szoktam fent lenni Independence és Koli HUBon de van regisztrációm Treforton és Chat.hu-n is!
De ide is lehet írni a válaszokat!
Utána olvastam és értem is hogyan kell az nvidia drivert feltenni csak a parancsokat nem tudom amik kellenek!
Vki parancsokkal együtt leírná nekem plz!:)
[align=right][snapback]93678[/snapback][/align]sh nividia.run
minden leírásban benne van, le van írva a honlapján is.
más program esetén van benne readme.
Code:tar xvfj[align=right][snapback]93675[/snapback][/align]
bzip2
vagy mc-ben…
Azthiszem én is, de inkább rákérdeztem, hátha van vkinek tapasztalata.
[align=right][snapback]93671[/snapback][/align]na bummm. akkor most sokat segítettem… 🙂
-
SzerzőBejegyzés