Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,171-3,180 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Laptopra milyen linuxot??? #1980366
    Bbt
    Felhasználó

      Hol nézzem meg a hardware leírását????
      [align=right][snapback]93661[/snapback][/align]

      õõõ… google?

      egyébként nem vagyok szakértõ a kérdésben, de olybá tûnnik nekem, ez valami elemkímélõ üzem, akkor meg inkább szoftveres dolog. vagy sem…

      Hozzászólás: új portál #1981251
      Bbt
      Felhasználó

        ha már ott jársz, és látsz hibát. jelezd.

        Hozzászólás: új portál #1981249
        Bbt
        Felhasználó

          balra lent van egy „téma választó” rész, ott válaszd ki az sbsimbis-t majd nyomj egy „kiválaszt”-ot…

          mondjuk azt…

          Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980621
          Bbt
          Felhasználó

            Most vettem észre, hogy valamelyik moderátor tette át a topicot ide.
            Elnézést kérek az elõbbi kifakadásért, szóljon az a magát meg nem nevezett moderátornak.
            bocs Ubuntusok…

            Hozzászólás: Tv-tuner #1975278
            Bbt
            Felhasználó

              Szia momex!
              Most már megy jól? mert ha igen én is leszedem, és nekiállok… Bár nekem jól megy a Tvtime is…

              Hozzászólás: Tv-tuner #1975277
              Bbt
              Felhasználó

                Egy Pinnacle Pctv Stereo kártyám van valaki tudna segíteni hogyan tudnám m?ködésbe hozni Suse 9.0alatt
                el?re is köszi
                [align=right][snapback]93636[/snapback][/align]

                nézd meg be van töltve a bttv modul, és indíts egy tvnézõ programot.
                nekem is az van, és megy.

                Ha nem tudod hogy kell, akkor részlete infok kellenek, hogy segíteni tudjunk.

                Hozzászólás: új portál #1981247
                Bbt
                Felhasználó

                  Ha hozzászolhatok, akkor az új fórum design kissé rikító – az én szememet egyenesen bántja. Persze ez egy outsider vélemény mivel még egyenlõre WIN200/IE5.5 alól kukkolok, egy SAMSUNG SyncMaster 795MB-vel (17”).
                  Az Xwindownak többször nekifutottam de sosincs idõm teljesen a végére járnom. 🙁
                  [align=right][snapback]93595[/snapback][/align]

                  próbáltál skint váltani?

                  Hozzászólás: debian alatt magyar ékezetek #1970483
                  Bbt
                  Felhasználó

                    vendég:

                    mc alatt, illetve konsol alatt nekem sincsenek õ û betûim, de grafikus alatt teljesen jó…
                    esetleg próbáld meg a lat2u-08 -at átváltani az alapbeállítására (lat2-sun16)

                    Hozzászólás: Laptopra milyen linuxot??? #1980363
                    Bbt
                    Felhasználó

                      nézd meg a hardware leírását, ha ott nem szerepel, vond le a következtetéseket…

                      A többi dolgon nem változtat, legfeljebb annyit, hogy így már elég gyors lesz az openoffice is…

                      szerintem Debian Rulez…

                      Hozzászólás: ventillátor takarítás #1973932
                      Bbt
                      Felhasználó

                        A tilyed!
                        Az enyém hangtalan. (Már ismét hallok, kikezelték a fülemet.)
                        [align=right][snapback]93554[/snapback][/align]

                        Meg az enyimé is.
                        illetve nem zaj, viszont van egy kis vibrációja a szivattyúnak, és ezt az asztal kissé erõsíti. Fel.
                        De még mindíg töredéke egy tetszõleges ventillátorénak.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,171-3,180 / 4,322