Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Föladom.
Srácok. ez egy debianos rész.
Tudom, hogy az Ubuntu Debian alapú, de nem Debian.
ezt már többször megemlítettük.Végre… 🙂
Vicces, hogy elsõre fel sem tûnt hogy nem tûnt fel (kép.)Apropó!
A „gyári” kernelnek, amilyet példul a sarge distro is használ nincs, vagy nem szerezhetõ meg a konfigja? Egy ilyen esetben egy egyszerû szöveg összehasonlításból is ki lehetne találni mi maradt ki! Saját véleményem szerint a menuconfig is sok mindent eltakar, arra gondolok hogy nem látod az egészet összefüggésében.a kernel configja is érdekes lehet…
killall:
„felejtsetek mar el a 2.6.8.x -et. koztudott, hogy bugos. a 2.6.7 viszont eddig a legjobb a 2.6 szeriabol. en azt ajanlanam. de hat nemkell ram hallgatni…Nem is… 😀 A végén még minden mûködni fog, és akkor mit csinálunk.
Egyébként a hiba ahogy nézem 2.6.8.1tõl fölfele áll fenn. nálam 2.6.8on teljesen jó… (ettõl még elhiszem, hogy bugos…)kovi:
„csak azért ne erõlködjetek, mert ha felmegy az nvidia driver, akkor sem fogod tudni használni a 3d-t „
ezt kifejtenéd kicsit bõvebben? nálam megy csont nélkül egy példánya. hol nem kéne neki mennie?A vmware virtualis gép!?
Nem winex-t akartál írni?
[align=right][snapback]93068[/snapback][/align]nem. virtuális gépre gondoltam.
szerk.:persze az alatt gyakorlatilag minden mûködhet…de jó hogy mondod:
van winex is, szintén fizetõs…Van ilyen Distro?
Rajat van mined forrás a korongon és azt magának lefordítja?
[align=right][snapback]93071[/snapback][/align]minden disztrónak (majdnem mindnek…) van sok cds változata, amihez nem kell net, és rajta van szinte minden. pl 7cds debian, 2cds Uhu, 2cds Gentoo…
azt hogy binárisból, vagy direktbe forrásból települ, azt meg tudtommal a rendszer szabja meg.sziaszto arra volnek kivasncsi hogy tudok-e linuxon windowsos dolgokat futtatni??
s ha igen milyen progival???
koszi szasztok
[align=right][snapback]93063[/snapback][/align]korlátozott igen a válasz: nem mindent
amit tudsz azt wine-al, vagy pl. vmware-vel. ez utóbbi fizetõs.
további info a projektek oldalán.próbáltál megadni neki –kernel-source-path csatit? ugyanezzel szenvedek egyébként 2.6.10 alatt, még nem jutottam vele dûlõre.
meg egy sidet mégsem kéne.
[align=right][snapback]92943[/snapback][/align]nem tudom miért ne kéne… 🙂 nagyon jól megy, most épp 2.6.10-es kernellel. egyik sem „stabil” mégis teljesen jól mûködik minden, és igen stabil…
-
SzerzőBejegyzés