Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,201-3,210 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mplayert mindenkinek… #1955889
    Bbt
    Felhasználó

      Milyen rendszer alá? Uhuban benne van alapból.
      SuSE-hez van csomag, olvass utána itt a fórumon.
      HQ

      Hozzászólás: Tanccipo #1980294
      Bbt
      Felhasználó

        Udvozletem!

        Pontositok: versenytanc standard cipore lenne szuksegem.

        Morzel
        [align=right][snapback]92753[/snapback][/align]

        pontosíthatsz nyugodtan…
        hívd fel és kérdezd meg, szerintem lesz nála nem túl drágán, eladó…

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948070
        Bbt
        Felhasználó

          Kocsmában nem zavar. (Csak ne köpjön a padlóra.)
          [align=right][snapback]92725[/snapback][/align]

          Dobjátok a padlóla. De dulván!

          Hozzászólás: Gnome alatt eltünt az asztal.:/ #1979360
          Bbt
          Felhasználó

            Hm. a képet nem nagyítottam ki, de „cirka 18000” az biztos gáz, mert az egy nagy szám…
            Lehet sok munkaórát/kellemetlenséget megspórolnál, ha vennél új memóriát.

            Hozzászólás: Debian Sarge net install #1980291
            Bbt
            Felhasználó

              koszke,kozben megoldottam…feltettem kdm-et…most mar muxik.
              [align=right][snapback]92746[/snapback][/align]

              Attól még házi feladat megnézni! 🙂 én is most tanultam meg…
              fellow doksijában (a dektopos) fel van sorolva egy pár dolog, amit érdemes leszedni.

              Hozzászólás: Tanccipo #1980292
              Bbt
              Felhasználó

                hm. Szeles Lajos csizmadia mester gyárt jó tánccipõket is, mind félcipõben, mind ilyen bokáig érõ változatban, azok elég jók és nem túl drágák, a csizmái viszont ölég pocsékak…
                címe 1172 Bp. Bártfai u. 5. 061/2577540

                Hozzászólás: Debian Sarge net install #1980289
                Bbt
                Felhasználó

                  na sikerult feltennem netrol a sargeot. Raktam fel xet is.Sajnos alapbol gnomeot indit.
                  Hogy tudom elerni ,hogy a kde induljon el ,startx-re????
                  (feltettem a kdm-et is apt-vel)
                  [align=right][snapback]92732[/snapback][/align]

                  man xdm

                  viszont ha kényelmesen akarsz cserélgetni, akkor kdm.

                  Ha automatán rábíztad, hogy rakjon fel X-et, akkor indulásképp le is szedhetsz egy rakat dolgot, ami nem fog keleni.
                  pl. ha nem használsz akkor a Gnome-ot, valamint: pkl. aptitude esetleg a synaptic is.
                  a lényeg: dpkg -l azután szortírozz…

                  egyébként gratulálok! 🙂

                  Hozzászólás: Linux vs Logitech #1980043
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Hát srácok én nem tudok mit hozzászolni a gondolatmenetetekhez. 😀
                    [align=right][snapback]92688[/snapback][/align]

                    Te csak ne szólj bele!

                    Hozzászólás: Linux vs Logitech #1980041
                    Bbt
                    Felhasználó

                      közben sikerült odáig is eljutnom, hogy megoldva…

                      Hozzászólás: Linux vs Logitech #1980038
                      Bbt
                      Felhasználó

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,201-3,210 / 4,322