Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,211-3,220 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955341
    Bbt
    Felhasználó

      pomm:
      –no-md5 -re mit lép?
      olyan, mintha a csomag fent lenne, csak az md5 nem, akkor viszont -kis szerencsével- hibátlanul felmehet. indokoltá tenné még a próbát, hogy hibaüzenet nem arra vonatkozik, hogy rosz az md5…

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948065
      Bbt
      Felhasználó

        Yes , Zalatnai megy a hüvösre. 🙂
        Nevezzetek g*ecinek ,de örülök neki ,hogy végre a hirességek is szivnak egy kicsit.
        Az a szombati müsor is róla röhely volt. Sajnáltatja magát ,közbe meg ott donget a mercibe. Másokkal mikor foglalkoznak ennyit ? Soha . Bevágják a sittre mint a szemetet ,pedig másnak is van gyereke ,meg családja és más is beteg.
        Az a ribanc annyit csalt ,mint én életembe nem fogok keresni ,rohadjon is bent.
        [align=right][snapback]92641[/snapback][/align]

        Mielõtt munkát adnál…: röhej 🙂

        Hozzászólás: Debian Sarge net install #1980287
        Bbt
        Felhasználó

          ez a chipset a 8139too, ill. a 8139cp modulokat használja, próbáld meg vele közölni, hogy ez kell neki. nálam egyébként ennak a PCMCIA változatát gond nélkül felismerte…

          Hozzászólás: Sarge boot probléma #1979245
          Bbt
          Felhasználó

            „szerintem kicsit másképp reagál a Sarge, illetve más is, mert más a neve… mind1”
            szerintem nagyon minimális dolgokból vehetnéd csak észre imho nem ezt vetted észre.
            de akkor sem azért, mert „más a neve”…

            „a „tapasztalatról” csak annyit, hogy ezek szerinte van tapasztalatod, de akkor miért nem mondasz valami konkrétumot, hogy mi lehet a gond??”
            L

            Hozzászólás: Saját hátterek #1975497
            Bbt
            Felhasználó

              csinaltam egy matrix+debian oruletet, tessek orulni.
              igaz, 800×600-as, tehat kismonitoru juzerek elonyben ;>
              mellekeltem meg hozza a hatteret „melyvizben”, tehat a current desktop screenshotjat.
              [align=right][snapback]92607[/snapback][/align]

              Nincs kedved csinálni egy 1024×768 változatot, felirat nélkül? 🙂 Léciléciléci…

              Hozzászólás: Elszúrtam – XFce #1979919
              Bbt
              Felhasználó

                paca5:
                Rendben, hogy ez a megoldás mûködik, de mi az oka? elvileg a /home cuccok nem változnak meg…
                Pusztán kiváncsi vagyok… 🙂

                Hozzászólás: Linux vs Logitech #1980019
                Bbt
                Felhasználó

                  hm. Rakd be ide a tartalmát. különös tekintettel az egeres részt.

                  Hozzászólás: Linux vs Logitech #1980015
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Hát akkor én nem tudom, hgy miért ver engem az Isten
                    [align=right][snapback]92519[/snapback][/align]

                    postolj egy /ec/XF86Config-4 filet.

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948062
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Mi az összefüggés?
                      [align=right][snapback]92509[/snapback][/align]

                      ez:

                      De nem az elsõ…
                      [align=right][snapback]92509[/snapback][/align]

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1948060
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Mi az összefüggés?
                        [align=right][snapback]92509[/snapback][/align]

                        Második lett a McLaren…

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,211-3,220 / 4,322