Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,221-3,230 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948058
    Bbt
    Felhasználó

      Montoya nyert végre… 😀 😀 😀
      Mika örülhet…

      Hozzászólás: Elszúrtam – XFce #1979916
      Bbt
      Felhasználó

        esetleg próbáld meg újra rakni az XFce4 csomagokat…

        Hozzászólás: Mandrake 10 telepítési gond #1942870
        Bbt
        Felhasználó
          Hozzászólás: sid – belassulás #1979301
          Bbt
          Felhasználó

            ujra gepkozelben, xfce es enlightenment olyan sebesseggel mukodik hogy majdnem kiveri a szemem:]
            ezek szerint kde, gnome problema van csak, nem pedig kritikus.
            azt meg vagy kiokoskodom valahogy, vagy megszokom a kisebb ablakkezeloket, ugyis ideje mar:]
            koszi a segitseget
            [align=right][snapback]92419[/snapback][/align]

            Ha megelégszel vele, egy XFce4 bõven elég…
            már leszedtem minden mást annyira megszoktam…
            Viszont a probléma továbbra is furcsa, nézegethetnénk még egy darabig. gyors neted van? szedd le a KDE/Gnome-ot, és kezd el darabonként felrakni. pl. 3.3-as KDE-nél egy ideig nálam fagyasztott a Kdearts… anélkül meg jól ment…

            Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978599
            Bbt
            Felhasználó

              K:
              „Valahogy csak osszejott, de hogy hogyan azt nem tudom”

              ha ezt így benne hagytad, akkor nemi is olyan meglepõ.

              „Most viszont belefutottam abba, amibe egy eve az UHU 1.0-val.
              Parszor kikapcsolt rendesen, most meg lelovi a hda-t es a monitort es a tapot nem.”
              Ebben nm nagyon tudok segíteni, de ha megadnál mindenféle infot, lehet mások tudnának.
              pl.: Hw, változott-e valami, stb…

              Hozzászólás: Mandrake 10 telepítési gond #1942867
              Bbt
              Felhasználó

                nastjakam:
                ha jól értettem, marad még mûködõ op. rendszered, ha nem sikerül, akkor is. Akkor nem nagyon van veszteni valód… Indítsd el a telepítõt, figyelj oda, és nem lesz baj…

                Hozzászólás: PCI modem #1979444
                Bbt
                Felhasználó

                  Sziasztok! Lehet, h volt már ilyenrõl szó, de sajnos nem tudom végigolvasni az egész fórumot, mert modemes vagyok, és sokba kerülne… 🙂
                  Sóval az a lényeg, hogy UHU1.1.1 alatt a gép nem ismerte fel a PCI-os modemet, és így nem tudok csatlakozni a netre. A kérdésem, hogy hol kellene ezt utólagosan beállítani? (Mert a dev/modem nem is létezik…)
                  Válaszokat elõre is köszi
                  [align=right][snapback]91738[/snapback][/align]

                  kéne tudni, hogy pontosan milyen modem..
                  Próbáld meg az Uhu vezérlõpultban

                  Hozzászólás: Fat 32 nem látszik Uhu alatt… #1979487
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Nagyon kezdõ Linuxos vagyok, próbára egy külön mobil vinyóra felpakoltam a SUSE-t.
                    Addig semmi gondom nem volt, mig csak a Linux fityegett a mobil rack-ben. (Win-es vinyó IDE kábel lehúzva)
                    Amióta egyszer véletlenül rajtamaradt, de Linuxot bootoltam, a Winfos állandóan azon nyavalyog, hogy „nem Mikrosoft kernel fut a gépen” ezért mindenféle frissítést megtagad.

                    Hozzászólás: Elszúrtam – XFce #1979913
                    Bbt
                    Felhasználó

                      mondjuk pakold vissza…
                      ha viszont rendszerfilet nem másoltál át, akkor lehet máa a hiba.

                      Mi a pontos hibaüzenet?

                      Hozzászólás: az fsck begajdult #1919777
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Ehem!

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,221-3,230 / 4,322