Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Montoya nyert végre… 😀 😀 😀
Mika örülhet…esetleg próbáld meg újra rakni az XFce4 csomagokat…
ujra gepkozelben, xfce es enlightenment olyan sebesseggel mukodik hogy majdnem kiveri a szemem:]
ezek szerint kde, gnome problema van csak, nem pedig kritikus.
azt meg vagy kiokoskodom valahogy, vagy megszokom a kisebb ablakkezeloket, ugyis ideje mar:]
koszi a segitseget
[align=right][snapback]92419[/snapback][/align]Ha megelégszel vele, egy XFce4 bõven elég…
már leszedtem minden mást annyira megszoktam…
Viszont a probléma továbbra is furcsa, nézegethetnénk még egy darabig. gyors neted van? szedd le a KDE/Gnome-ot, és kezd el darabonként felrakni. pl. 3.3-as KDE-nél egy ideig nálam fagyasztott a Kdearts… anélkül meg jól ment…K:
„Valahogy csak osszejott, de hogy hogyan azt nem tudom”ha ezt így benne hagytad, akkor nemi is olyan meglepõ.
„Most viszont belefutottam abba, amibe egy eve az UHU 1.0-val.
Parszor kikapcsolt rendesen, most meg lelovi a hda-t es a monitort es a tapot nem.”
Ebben nm nagyon tudok segíteni, de ha megadnál mindenféle infot, lehet mások tudnának.
pl.: Hw, változott-e valami, stb…nastjakam:
ha jól értettem, marad még mûködõ op. rendszered, ha nem sikerül, akkor is. Akkor nem nagyon van veszteni valód… Indítsd el a telepítõt, figyelj oda, és nem lesz baj…Sziasztok! Lehet, h volt már ilyenrõl szó, de sajnos nem tudom végigolvasni az egész fórumot, mert modemes vagyok, és sokba kerülne… 🙂
Sóval az a lényeg, hogy UHU1.1.1 alatt a gép nem ismerte fel a PCI-os modemet, és így nem tudok csatlakozni a netre. A kérdésem, hogy hol kellene ezt utólagosan beállítani? (Mert a dev/modem nem is létezik…)
Válaszokat elõre is köszi
[align=right][snapback]91738[/snapback][/align]kéne tudni, hogy pontosan milyen modem..
Próbáld meg az Uhu vezérlõpultbanNagyon kezdõ Linuxos vagyok, próbára egy külön mobil vinyóra felpakoltam a SUSE-t.
Addig semmi gondom nem volt, mig csak a Linux fityegett a mobil rack-ben. (Win-es vinyó IDE kábel lehúzva)
Amióta egyszer véletlenül rajtamaradt, de Linuxot bootoltam, a Winfos állandóan azon nyavalyog, hogy „nem Mikrosoft kernel fut a gépen” ezért mindenféle frissítést megtagad.mondjuk pakold vissza…
ha viszont rendszerfilet nem másoltál át, akkor lehet máa a hiba.Mi a pontos hibaüzenet?
Ehem!
-
SzerzőBejegyzés