Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,261-3,270 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: sid – belassulás #1979294
    Bbt
    Felhasználó

      Mesélj a hibákról.
      hátha valami összefüggés van a dolgok közt.

      Hozzászólás: Segítsetek! #1977872
      Bbt
      Felhasználó
        Hozzászólás: UHU 1.1.1 #1979157
        Bbt
        Felhasználó

          Gyoma:
          nem ment a su paranccsal rendszergazdaként a bejelentkezés.

          Hozzászólás: TV tuner választás #1978992
          Bbt
          Felhasználó

            …Az SAA 7134-es chipes kártyák jobb minõségü képet és hangot adnak tvrip-nél mint a
            bt 878 vagy a Conexant  persze sok függ a gyártó nevétóõl is….
            [align=right][snapback]91339[/snapback][/align]

            a coonexantról mindíg a winmodem jut eszembe… brrrrr…

            Hozzászólás: Háttér képek #1978869
            Bbt
            Felhasználó

              vki nem tudna segíteni nekem?

              http://www.lynucs.org/index.php?screen_typ…7d6300&m=screen
              eme hátteret (tehát a háttérkép kell) nem látta valaki? jó lenne, ha meglenne ^^
              [align=right][snapback]91323[/snapback][/align]

              nem jön be az oldal…

              Hozzászólás: Segítõkész linux júzerek! #1979122
              Bbt
              Felhasználó

                cd írás ok,
                [email protected]
                pesti vagyok.

                ha jön a spam áradat, téged fojtalak me elõször… 🙂

                Hozzászólás: Debian „copyzas” help #1979019
                Bbt
                Felhasználó

                  ha atmasoltam a bootloaderbe mit kell atirnom,mielott kicserelem a vinyot es a hddbol aztan hda lesz????
                  [align=right][snapback]91518[/snapback][/align]

                  ha a partíciók száma vátozik azt, illetve ha a sorrend változik azt.
                  🙂

                  Másik saját tapasztalat: érdemes ilyet pl. egy Live cd-s linux alól elvégezni, olyankor a /tmp alaból érdektelen, és a különbözõ egymásba mountolt partíciók sem okoznak gondot.

                  Hozzászólás: Háttér képek #1978866
                  Bbt
                  Felhasználó

                    ilyen hót unalmas, hagyományos nincs senkinek?
                    😀

                    Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978583
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Killall, Bbt: már alakulóban van az Ubuntu részleg. nemsokára elhúzzuk a csíkot a Debianból  😀  B)  🙂
                      [align=right][snapback]91122[/snapback][/align]

                      A lemenõ nap fényéban lassan távolodik a hajó, Killall és Bbt könnyes szemmel lengeti zsebkendõjét a parton, majd mikor a látóhatáron túl eltûnik a pici pont is, összenéznek: Mi lesz most? Mivel tudjuk a hiány okozta ûrt feltölteni? (sörrel…)
                      😀 😀 😀
                      bocs… nem bírtam megállni…
                      (tényleg semmi bajom a rendszerrel…)

                      Hozzászólás: TV tuner választás #1978983
                      Bbt
                      Felhasználó

                        itt a fórumon keress egy ugyanilyen nevû topicot. momex imdította. minden benne van.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,261-3,270 / 4,322