Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mesélj a hibákról.
hátha valami összefüggés van a dolgok közt.Gyoma:
nem ment a su paranccsal rendszergazdaként a bejelentkezés.…Az SAA 7134-es chipes kártyák jobb minõségü képet és hangot adnak tvrip-nél mint a
bt 878 vagy a Conexant persze sok függ a gyártó nevétóõl is….
[align=right][snapback]91339[/snapback][/align]a coonexantról mindíg a winmodem jut eszembe… brrrrr…
vki nem tudna segíteni nekem?
http://www.lynucs.org/index.php?screen_typ…7d6300&m=screen
eme hátteret (tehát a háttérkép kell) nem látta valaki? jó lenne, ha meglenne ^^
[align=right][snapback]91323[/snapback][/align]nem jön be az oldal…
cd írás ok,
[email protected]
pesti vagyok.ha jön a spam áradat, téged fojtalak me elõször… 🙂
ha atmasoltam a bootloaderbe mit kell atirnom,mielott kicserelem a vinyot es a hddbol aztan hda lesz????
[align=right][snapback]91518[/snapback][/align]ha a partíciók száma vátozik azt, illetve ha a sorrend változik azt.
🙂Másik saját tapasztalat: érdemes ilyet pl. egy Live cd-s linux alól elvégezni, olyankor a /tmp alaból érdektelen, és a különbözõ egymásba mountolt partíciók sem okoznak gondot.
ilyen hót unalmas, hagyományos nincs senkinek?
😀Killall, Bbt: már alakulóban van az Ubuntu részleg. nemsokára elhúzzuk a csíkot a Debianból 😀 B) 🙂
[align=right][snapback]91122[/snapback][/align]A lemenõ nap fényéban lassan távolodik a hajó, Killall és Bbt könnyes szemmel lengeti zsebkendõjét a parton, majd mikor a látóhatáron túl eltûnik a pici pont is, összenéznek: Mi lesz most? Mivel tudjuk a hiány okozta ûrt feltölteni? (sörrel…)
😀 😀 😀
bocs… nem bírtam megállni…
(tényleg semmi bajom a rendszerrel…)itt a fórumon keress egy ugyanilyen nevû topicot. momex imdította. minden benne van.
-
SzerzőBejegyzés