Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,281-3,290 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Processzorok #1977738
    Bbt
    Felhasználó

      hmm… pcforum dot hu? ^^
      „ki tud egy hét alatt minél többször kimoderálódni a pcforumról?” contest? ^^
      [align=right][snapback]90823[/snapback][/align]

      Természetesen mélyen elítélem a magatartást, nem lenne jó, ha ilyen verseny lenne itt, de ha lesz egyszer idõm, ki vagy hívva egy meccsre… 😀

      Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978579
      Bbt
      Felhasználó

        Ennyi erõvel használjatok debiant…
        ha ez egy debian, akkor miért jó hogy máshogy hívják, ha meg nem az, akkor nem az…
        Semmi bajom egyébként vele, használjátok egészségetekre, utánanéztem, nagyon szimpatikus, de attól még legfeljebb olyan. persze ez ízlés kérdése…
        Költõi dolog volt, ne reagáljátok túl, már így is túl van beszélve a téma.
        kérjétek meg csabát csináljon nektek egy topicot…

        Hozzászólás: Help #1977037
        Bbt
        Felhasználó

          Szerbusztok!

          A következõ problémám van, remélem tud valaki segíteni:
          Debian Sarge alatt szeretnék grafikus C++ progikat írni a
          a GTKmm használatával. Na most a problémám az, hogy
          csak root-ként tudom a progimat lefordítani.  Ha felhasználóként
          próbálom azt írja ki, hogy nem találja a gtkmm.h file-t.

          Hozzászólás: Help #1977036
          Bbt
          Felhasználó

            Az. A tijetek.
            [align=right][snapback]90805[/snapback][/align]

            jogos. meg volt benne egy mellet is… pedig arról most csak álmodozom, vacsira meg tegnap volt.
            javítva lett.

            Hozzászólás: Hol kezdjem? #1978717
            Bbt
            Felhasználó

              razoli:

              Hozzászólás: Kezdõ problémák/krízisek #1976166
              Bbt
              Felhasználó

                done    eth0      device: Digital Equipment Corporation DECchip 21142/43 (rev 41)
                    eth0      configuration: eth-id-00:40:f6:8c:eb:e6
                    eth0      (DHCP) . . . . . no IP address yet… backgrounding.
                waiting
                    eth1      device: Digital Equipment Corporation DECchip 21142/43 (rev 41)
                    eth1      No configuration found for eth1
                unusedcheckproc: /sbin/dhcpcd 2152
                Waiting for mandatory devices:  eth-id-00:40:f6:8c:eb:e6
                [align=right][snapback]90797[/snapback][/align]

                hm. eth0 nem kap dhcp-rõl ip-t, és nincs felkonfigurálva eth1.

                postold ha tudod mi van a /etc/network/interfaces file-ban.

                Hozzászólás: 32 bites színmélységet hogyan? #1978485
                Bbt
                Felhasználó

                  fiúk… ezt inkább ne folytassátok.

                  Hozzászólás: Deb elérések #1978625
                  Bbt
                  Felhasználó

                    a német serverek jobbak imho 🙂
                    [align=right][snapback]90793[/snapback][/align]

                    vagy keress dél-afrikait. 🙂

                    Hozzászólás: Deb elérések #1978623
                    Bbt
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: divix meg a többiek #1978507
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Köszönöm az mplayeres tanácsot, de én ahhoz még túl kezdõ vagyok, hogy azt fel tudjam telepíteni!

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,281-3,290 / 4,322