Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hmm… pcforum dot hu? ^^
„ki tud egy hét alatt minél többször kimoderálódni a pcforumról?” contest? ^^
[align=right][snapback]90823[/snapback][/align]Természetesen mélyen elítélem a magatartást, nem lenne jó, ha ilyen verseny lenne itt, de ha lesz egyszer idõm, ki vagy hívva egy meccsre… 😀
Ennyi erõvel használjatok debiant…
ha ez egy debian, akkor miért jó hogy máshogy hívják, ha meg nem az, akkor nem az…
Semmi bajom egyébként vele, használjátok egészségetekre, utánanéztem, nagyon szimpatikus, de attól még legfeljebb olyan. persze ez ízlés kérdése…
Költõi dolog volt, ne reagáljátok túl, már így is túl van beszélve a téma.
kérjétek meg csabát csináljon nektek egy topicot…Szerbusztok!
A következõ problémám van, remélem tud valaki segíteni:
Debian Sarge alatt szeretnék grafikus C++ progikat írni a
a GTKmm használatával. Na most a problémám az, hogy
csak root-ként tudom a progimat lefordítani. Ha felhasználóként
próbálom azt írja ki, hogy nem találja a gtkmm.h file-t.Az. A tijetek.
[align=right][snapback]90805[/snapback][/align]jogos. meg volt benne egy mellet is… pedig arról most csak álmodozom, vacsira meg tegnap volt.
javítva lett.razoli:
„done eth0 device: Digital Equipment Corporation DECchip 21142/43 (rev 41)
eth0 configuration: eth-id-00:40:f6:8c:eb:e6
eth0 (DHCP) . . . . . no IP address yet… backgrounding.
waiting
eth1 device: Digital Equipment Corporation DECchip 21142/43 (rev 41)
eth1 No configuration found for eth1
unusedcheckproc: /sbin/dhcpcd 2152
Waiting for mandatory devices: eth-id-00:40:f6:8c:eb:e6
[align=right][snapback]90797[/snapback][/align]hm. eth0 nem kap dhcp-rõl ip-t, és nincs felkonfigurálva eth1.
postold ha tudod mi van a /etc/network/interfaces file-ban.
fiúk… ezt inkább ne folytassátok.
a német serverek jobbak imho 🙂
[align=right][snapback]90793[/snapback][/align]vagy keress dél-afrikait. 🙂
Köszönöm az mplayeres tanácsot, de én ahhoz még túl kezdõ vagyok, hogy azt fel tudjam telepíteni!
-
SzerzőBejegyzés