Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,291-3,300 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Processzorok #1977735
    Bbt
    Felhasználó

      Intel vs. AMD
      Debian vs. Gentoo
      Windows vs. Linux

      be kéne ereszteni ide egy két megrögzött Xps-t. Hiányzik már nektek egy jó kis „üvöltsük le a fejét” flame topic… 🙂
      jobbat mondok. menjünk át együtt a windowsforum-ra… 😀

      Hozzászólás: 32 bites színmélységet hogyan? #1978482
      Bbt
      Felhasználó

        sany:
        „Sztem a ‘vi’ egy négy kezes zongoramûhoz hasonlít!
        A két kezed nem elég hozzá.(billentyû kombinációk) 😀 😀 :D”

        bizony… és mire megtanulod rendesen használni, gyakorlatilag nem lesz több kérdésed… úgyhogy gyorsan meg kell tanulni. … 🙂

        Gege:
        „nem mintha meg tudna az emberi szem mondani a különbséget ha mondjuk értékben olyan 5-10 lépcsõvel más az árnyalat wink.gif Teljesen fölösleges lenne 32 bit szín”

        persze ez már az én igénytelenségem, de még a heroes3-al is jól elvagyok 16biten…
        átlag desktopról már nem is beszélve…

        Hozzászólás: Csatolási pontok állítása (Ubuntu) #1978416
        Bbt
        Felhasználó

          Köszi!

          Hozzászólás: Help #1977033
          Bbt
          Felhasználó

            a disztribek pusztan uzleti celok miatt vannak. rengeteg ceg van, egyik kisebb, egyik nagyobb. ezert van annyi disztro. az alapmagja viszont mindnek ugyanaz: a linux kernel.
            [align=right][snapback]90654[/snapback][/align]

            Csak ebbe az egybe had kössek bele. 😀
            A sok disztro oka elsõsorban inkább az eltérõ gondolkozás a jó rendszer ismérvérõl és fejleszthetõségérõl.
            Természetesen mi debianosok úgy gondoljuk, a mienk egy igazán praktikus rendszr, hiszen a betonstabilitás mellett rendkívûl jól alakítható, nagyon praktikus a csomagkezelése, így nagyon jól frissíthetõ, ezért nagyon biztonságos is. (jó kezekben.)
            Más rendszereknél ez máshogy van megoldva. pl. gentooról tegyél fel egy ugyanilyen kérdést a gentoos topicban. õk elmondják annak az elõnyét, hogy valami nem ilyen.

            ha még kezdõ vagy, ismerkedj meg valami felhasználóbarátabb dologgal, pl. Uhu, vagy SuSE vagy Mandrake.

            Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978569
            Bbt
            Felhasználó

              lécci lökj egy linket hol tudom megtanulni ezt
              E
              [align=right][snapback]90762[/snapback][/align]

              fellow.linuxforum.hu

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948019
              Bbt
              Felhasználó

                Megvan a pda-m is:D
                http://www.theregister.co.uk/2004/10/15/linux_4gb_hdd_pda/
                [align=right][snapback]90735[/snapback][/align]

                ha már ilyen jól állsz anyagilag, küldenék egy listát… nincsenek nagy igényeim… 😀 😀 😀

                Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978565
                Bbt
                Felhasználó

                  1. modprobe: FATAL: Error inserting shpchp (/Lib/modules/2.6.8.1-3-386/kernel/drivers/pci/hotplug/shpchp.ko): operation not prmitted
                  2. modprobe: FATAL: Error inserting pciehp (/Lib/modules/2.6.8.1-3-386/kernel/drivers/pci/hotplug/pciehp.ko): operation not prmitted
                  [align=right][snapback]90732[/snapback][/align]

                  hotplug eszközök. nem támogaja a vas gondolom ez az oka. fordíts egy kernelt, és szedd ki belõle…

                  Bbt
                  Felhasználó

                    Nem kell eröltetni! Nem kap mást…:D:D:D
                    Hidd el, ha a kedvenc passziánsza mûködni fog egy idõ után nem fogja érdekelni, se az, hogy nincs winfos rajta, se az, hogy nincs graf. bejelentkezés. Minden más meg lesz. Utána viszont érdemes megtanítani neki, hogy itt még a grafikus lehetõségek is nagyobbak.
                    [align=right][snapback]90629[/snapback][/align]

                    ok. adu ász érv: én így szeretem… 😀 😀 😀
                    mert olyan édi édi édi…

                    Hozzászólás: UHU linux 1.1 + hangkártya #1977804
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Gyakorlatilag is fel lehet.
                      Csak mindent mindenre nem, meg függ a kártyától is.
                      [align=right][snapback]90618[/snapback][/align]

                      nagyon erõsen függ a kártyától, és nem egyszerû dolog. ráadásul minél olcsóbb a kártya annál gázabb megoldások vannak az A/D konveterre (konverterekre) az elején + még a különbözõ jelszinteket hogy oldották meg fizikálisan (pl. a line-in meg a mic közt a különbség 1db ellenállás :rolleyes: ) mi pedig egy egyszerû VIA AC97rõl beszélgettünk…

                      Bbt
                      Felhasználó

                        vizsla: meg tudná tanulni, de nem akarja. és nem érdekli. (pomm: moziváció hiány…)
                        én meg minek erõltessem? inkább velem foglalkozzon… nem mindenki akar érteni hozzá(m)…

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,291-3,300 / 4,322