Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,301-3,310 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Bbt
    Felhasználó

      Egyszerû a barátnõd a def linux boot menüt indítja, te meg az alatta lévõt, mely más szolgáltatásokat indít. Oszt mindenki jól jár… (te meg láthatod a hátteret a desktopon, esetleg bootmenüvel, vagy boot háttérként)
      [align=right][snapback]90615[/snapback][/align]

      🙂 igen… ez sokkal egyszerûbb… :rolleyes: 😀

      Hozzászólás: UHU linux 1.1 + hangkártya #1977802
      Bbt
      Felhasználó

        Tipikus hiba, hogy vagy a line-t (pcm itt), vagy a mastert nem húzzák fel. (

        Bbt
        Felhasználó

          Nos én megértem ha valaki kde-t használ. A grafikus beléptetetést viszont nem, mert az **** lassú. Még akkor is, ha kde-hez kdm-t, gnome-hoz, gdm-et használ az ember. Pláne, ha kde-hez gdm-et.
          [align=right][snapback]90609[/snapback][/align]

          Ha mondjuk barátnõm leül szöveget szerkeszteni a gépem elé, nem hiszem hogy örülne, ha nem egy csilli-villi dm köszöntené, hanem egy promt.
          (fiigyúúú… ez el van romolva…)

          ok. nekünk nem kell, másnak meg igen. ráadásul olyan szép debianos háttér van beállítva nálam, hogy sírna a lelkem, ha nem látnám…

          Hozzászólás: Víruskeresés Postfix mellé, sok user #1978443
          Bbt
          Felhasználó

            Hm, GPL, az csak jó lehet.
            De tényleg olyan kellene, ami tuti. Nagy égés lenne, ha áteresztene mindent.

            A legjobb, ha kipróbálom a saját mailszerveremen…
            [align=right][snapback]90606[/snapback][/align]

            élesben teszteltük, elõször egy Norton antivirus volt elöl, és ami azon átment az ment a clamavra. 😀 volt dolga néha…
            azután megfordítottuk, azóta semmi gond.

            bírja az ipari menniséget, és automatán frissülhet. grafikus felület igénye nincs.
            egyetlen egy megborulást láttam idáig: egy nagyon összetömörített csatolt filet tartalmazó levelet nem volt hajlandó kikézbesíteni, de az tényleg egy irreális cucc volt.

            Hozzászólás: UHU linux 1.1 + hangkártya #1977800
            Bbt
            Felhasználó

              passz… nem tudok elképzelni ilyet. minden mûködik, csak hang nincs…
              komolyan van jel azon az xmms-en???
              megpróbáltad másik programmal?

              Hozzászólás: Víruskeresés Postfix mellé, sok user #1978441
              Bbt
              Felhasználó

                clamav. http://www.clamav.net/
                bizonyított.

                Hozzászólás: UHU linux 1.1 + hangkártya #1977794
                Bbt
                Felhasználó

                  Semmi hibát nem ír, azt is jelzi, hogy megy, de hang nuku
                  [align=right][snapback]90592[/snapback][/align]

                  ez valami nagyon banális dolog lesz…
                  az xmms-ben amikor lejátszik, mutat valamit az „analizátor” (az a spektrum-analizátor izé)
                  milyen output plugin van beállítva?

                  szerk:

                  Akkor építkezzünk alulról…

                  no ezt meg sem mertem már kérdezni…

                  Hozzászólás: Segítsetek! #1977871
                  Bbt
                  Felhasználó

                    és mint említettem nekem nincs Load „GLcore” sorom, de eddig ez nem okozott gondot, pláne hogy tudtommal ezt eleve kikéne #-zni. Viszont az igencsak +lep hogy a Load „dri” amit legjobb tudomásom szerint szintén a drivertelepítés után mellõzni kell nálad nincs kikommentezve  :blink:
                    [align=right][snapback]90138[/snapback][/align]

                    most hogy mondod, tényleg… 🙂 bár nem oszt nem szoroz nálam…

                    Bbt
                    Felhasználó

                      Nincs semmi hibaüzenet, csak a szöveges felület
                      [align=right][snapback]90577[/snapback][/align]

                      ok. konsolon jelentkezz be, majd: startx kdm (vagy kde)
                      ott van hibaüzenet?
                      valamint a syslogban is kéne lennie, feltéve hogy elindítja automatán az X-t. ha meg nem, akkor annak, hiszen nem indul dm.

                      Hozzászólás: UHU linux 1.1 + hangkártya #1977786
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Guest:
                        Te most ki vagy? ha a VIA-s, akkor nem neked szólt vizsla postja.

                        az vagy…
                        persze hogy nem megy, ha megpróbálod egy isa-s paraméterezést használni… 😀
                        # modprobe snd-via82xx
                        mit ír?

                        szerk: nesztek, mi van, ha összevonjuk a hasonló csengésû topicot… :rolleyes:

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,301-3,310 / 4,322