Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,331-3,340 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Vga gond #1977327
    Bbt
    Felhasználó

      Sziasztok!
      Nem tudom hogy ehez a témához tartozik-e ez a kérdés, az az „egyszerû” kérdésem lenne, hogy hogy lehet megcsinálni, hogy kitudjam választani, hogy a kde vagy a gnome induljon el 
      amikor az szeretném. A suse telepítésémnél mindekettõt kijelöltem hogy rakja föl, de csak a kde-t látom mindenhol, viszont a telepített programok között ott van a gnome. Remélem nem kérdeztem túl nehezet. Válaszotoka t elöre is köszönöm.
      [align=right][snapback]90438[/snapback][/align]

      szia.
      nem ide tartozik.
      amikor bejön a bejelentkezéskezelõ, ott az opciók (lehet nem így hívják) közt választhatod ki, hogy milyen környezet induljon. válaszd ki a gnome-ot aztán hajrá.

      Hozzászólás: Processzorok #1977730
      Bbt
      Felhasználó

        és mi mellett döntöttél?

        Hozzászólás: Help #1977023
        Bbt
        Felhasználó

          De figyeled, most nem jelentkezik a srác!
          Lehet hogy gondolkodóba esett, „most akkor debian vagy gentoo?” 😀 😀
          [align=right][snapback]90394[/snapback][/align]

          vagy csak nem tudta beállítani az internet kapcsolatát…

          Hozzászólás: UHU linux 1.1 + hangkártya #1977768
          Bbt
          Felhasználó

            szia.
            fentebb már elhangzott: snd-es18xx a te modulod.
            # modprobe snd-es18xx mit ír ki?

            Hozzászólás: Gnome 2.8 telepítés #1975246
            Bbt
            Felhasználó

              felraktam az UHU 1.2 beta1-et, szal már gnóm 2.8am van! 😀
              nincs szemmel látható különbség, jóval gyorsabb, bár nem tuddm, hogy ez a GNOME vagy a 2.6-os kernel érdeme… 🙂
              [align=right][snapback]90081[/snapback][/align]

              valószínüleg: is…

              Hozzászólás: Help #1977018
              Bbt
              Felhasználó

                fellow:
                „egy zacsko pisztacia vagy mandula megteszi;
                piat ne kuldjetek, mert nem biztos, hogy kepes leszek egyenes sorokba irni 😉
                fellow”

                semmi akadálya, mond a címet, vagy küld el priviben… 🙂

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948009
                Bbt
                Felhasználó

                  xp volt rajt?
                  [align=right][snapback]89948[/snapback][/align]

                  symbian , bár ez is titkárnéniknek készült…

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948007
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Nekem két dolog fontos: üzemidõ, használhatóság (pl. ne kérdezzen + 20x mindent, félbeszakított sms-t mentse, a gyakran használt dolgok a legkevesebb gombnyomással legyenek elérhetõek). Szerintem alap dolgok az ilyenek, de úgy vettem észre, hogy a telefonok 80%-a nem van nem kielégítõ mértékben prezentálja ezeket.
                    [align=right][snapback]89942[/snapback][/align]

                    🙂 ez a telefon akkor vetette el a súlykot, amikor közölte velem:

                    Code:
                    A telefon újraindul, folytatja?
                    Ok                                      mégsem

                    ettõl függetlenül csak a 2, 7 napos üzemidõvel van bajom, a többit tljesen jól hozza.

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948005
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Ezen nézzél linuxos cuccokat:
                      http://www.linuxdevices.com/
                      Nem azt mondom, hogy megoldás lesz, viszont van linuxos telefonon át órán keresztül minden…:)
                      [align=right][snapback]89939[/snapback][/align]

                      bizony….
                      más a külalakja miatt vesz meg egy telefont, én idáig azért tettem, mert telefonálni akartam (ez is úgy lett, hogy nagyon olcsón hozzámvágták). Mostantól azért veszem meg, mert linux van rajta… ez már beteges… 😀

                      Hozzászólás: Help #1977013
                      Bbt
                      Felhasználó

                        fellow:
                        „Az rendben is van, de imho ezt nagybetûkkel ki is kéne írni.”
                        az lesz kb a lforumwiki, ha vegre osszeszedem magam, hogy legalabb egy terv osszealljon ;-)”

                        szólj, amiben tudok segítek szívesen.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,331-3,340 / 4,322