Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sziasztok!
Nem tudom hogy ehez a témához tartozik-e ez a kérdés, az az „egyszerû” kérdésem lenne, hogy hogy lehet megcsinálni, hogy kitudjam választani, hogy a kde vagy a gnome induljon el
amikor az szeretném. A suse telepítésémnél mindekettõt kijelöltem hogy rakja föl, de csak a kde-t látom mindenhol, viszont a telepített programok között ott van a gnome. Remélem nem kérdeztem túl nehezet. Válaszotoka t elöre is köszönöm.
[align=right][snapback]90438[/snapback][/align]szia.
nem ide tartozik.
amikor bejön a bejelentkezéskezelõ, ott az opciók (lehet nem így hívják) közt választhatod ki, hogy milyen környezet induljon. válaszd ki a gnome-ot aztán hajrá.és mi mellett döntöttél?
De figyeled, most nem jelentkezik a srác!
Lehet hogy gondolkodóba esett, „most akkor debian vagy gentoo?” 😀 😀
[align=right][snapback]90394[/snapback][/align]vagy csak nem tudta beállítani az internet kapcsolatát…
szia.
fentebb már elhangzott: snd-es18xx a te modulod.
# modprobe snd-es18xx mit ír ki?felraktam az UHU 1.2 beta1-et, szal már gnóm 2.8am van! 😀
nincs szemmel látható különbség, jóval gyorsabb, bár nem tuddm, hogy ez a GNOME vagy a 2.6-os kernel érdeme… 🙂
[align=right][snapback]90081[/snapback][/align]valószínüleg: is…
fellow:
„egy zacsko pisztacia vagy mandula megteszi;
piat ne kuldjetek, mert nem biztos, hogy kepes leszek egyenes sorokba irni 😉
fellow”semmi akadálya, mond a címet, vagy küld el priviben… 🙂
xp volt rajt?
[align=right][snapback]89948[/snapback][/align]symbian , bár ez is titkárnéniknek készült…
Nekem két dolog fontos: üzemidõ, használhatóság (pl. ne kérdezzen + 20x mindent, félbeszakított sms-t mentse, a gyakran használt dolgok a legkevesebb gombnyomással legyenek elérhetõek). Szerintem alap dolgok az ilyenek, de úgy vettem észre, hogy a telefonok 80%-a nem van nem kielégítõ mértékben prezentálja ezeket.
[align=right][snapback]89942[/snapback][/align]🙂 ez a telefon akkor vetette el a súlykot, amikor közölte velem:
Code:A telefon újraindul, folytatja?
Ok mégsemettõl függetlenül csak a 2, 7 napos üzemidõvel van bajom, a többit tljesen jól hozza.
Ezen nézzél linuxos cuccokat:
http://www.linuxdevices.com/
Nem azt mondom, hogy megoldás lesz, viszont van linuxos telefonon át órán keresztül minden…:)
[align=right][snapback]89939[/snapback][/align]bizony….
más a külalakja miatt vesz meg egy telefont, én idáig azért tettem, mert telefonálni akartam (ez is úgy lett, hogy nagyon olcsón hozzámvágták). Mostantól azért veszem meg, mert linux van rajta… ez már beteges… 😀fellow:
„Az rendben is van, de imho ezt nagybetûkkel ki is kéne írni.”
az lesz kb a lforumwiki, ha vegre osszeszedem magam, hogy legalabb egy terv osszealljon ;-)”szólj, amiben tudok segítek szívesen.
„
-
SzerzőBejegyzés