Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,411-3,420 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ultimatestunts howto #1976786
    Bbt
    Felhasználó

      udv! csomibol feltettem a fent emlitett jatekot, sokadjara, de az istennek nem akar elindulni…
      hogy lehet mukodesre birni?
      [align=right][snapback]88452[/snapback][/align]

      esetleg valami hibaüzenet?
      (sziasztok. feltettem egy progit. nem megy. mi a baja?)

      Hozzászólás: Tv-tuner #1975257
      Bbt
      Felhasználó

        oké és akkor mi van?.
        fordítottam új kernelt : 2.6.8.1
        a modprobe bttv ok nem adott semmi hiba üzenetet vissza, de utánna mért nem megy a tv? elvileg zapping om van?
        szedjek xawtvt?
        [align=right][snapback]88114[/snapback][/align]

        a modprobe mindössze leteszteli müxik-e a kernel, illetve be is tölti.
        zapping nálam sem megy – nem tudom miért- viszont a tvtime idáig mindíg jól mûködött…

        Hozzászólás: wireless+cordless eger gorgeto KDE-ben #1976534
        Bbt
        Felhasználó

          Hello!

          Hat sajna nalam nem muxxik… De azert koszi a valaszodat.

          Ha vkinek van vmilyen 5lete az lecci irja le.

          Koszi Syn
          [align=right][snapback]88047[/snapback][/align]

          milyen egér? ps2? legalább ezt áruld el.
          nézd meg így:

          Code:
          Section „InputDevice”
                 Identifier      „Configured Mouse”
                 Driver          „mouse”
                 Option          „CorePointer”
                 Option          „Device”                „/dev/psaux”
                 Option          „Protocol”              „ImPS/2”
                 Option          „Emulate3Buttons”       „true”
                 Option          „ZAxisMapping”          „4 5”
          Hozzászólás: Mplayert mindenkinek… #1955873
          Bbt
          Felhasználó

            Hali!

            Elhalt az mplayerinstaller? nyár óra nem volt semmi, pedig nagyon jól jönne 1-2 kezdõnek (mint pl én)
            :rolleyes:
            [align=right][snapback]88112[/snapback][/align]

            megoldod magadtól is, ha nekiállsz. ha valami nem megy, akkor szólj.

            Hozzászólás: Hiányzik az installpkg #1976555
            Bbt
            Felhasználó

              találtam egy setup.sh-t amivel elindul valami telepítõ a konzolban,de van vele pár gondom….
              mondjuk hogy nem lehet benne uhu linuxot válsaztani….kipróbáltam a debian választásást…
              a második az,hogy kér a telepítõ egy admin nevet,meg egy jelszót…a nevet engedi beírni,de a jelszóhoz nem ír semmit
              és ha entereket nyomok rá meg a jelszó megerõsítésére,akkor meg kilép….
              ja a progi amit telepítek a webmin . Nem tom számít -e.
              [align=right][snapback]88036[/snapback][/align]

              admin a root ajelszót meg veszi, de nem írja ki.

              killall nem viccelt, igaza van. nem most jöttünk le a falvédõrõl, de a kérdést is nehezen értjük.
              pl. ha már az elsõ postban ott lett volna, hogy tar.gz ill, hogy webmin, már egy nappal bentebb lennél…
              netikett

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947954
              Bbt
              Felhasználó

                Hát, ennek nem egészen így kellene kinéznie… utánanézek.

                ja, milyen verzió volt/lett?
                [align=right][snapback]87929[/snapback][/align]

                Nem tudom. annyira lihegtek ott sokan a 2.8as gnome után, hogy kiváncsi lettem milyen, és átálltam still in development-rõl experience-re. az meg frissített egy két dogot, pl. az aptot is. viszont az apt vacakolt, úgyhogy leszedtem. meg visszaálltam sunstable csomagokra.
                volt elõnye is a dolognak: azóta 2.0-s evolutiont használok….

                szvsz ne nagyon törd magad… küldtem egy bugreportot a hibáiról (nem errõl az üzenetrõl), azóta biztos javítottak rajta.
                egyébként az az utolsó sor a kedvencem…

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969792
                Bbt
                Felhasználó

                  A pláza sosem volt az enyém. (siehe elsõ hsz-aim e topikban)
                  A Linux már az enyém is, örökre.
                  🙂
                  [align=right][snapback]88101[/snapback][/align]

                  Nem azzal volt a baja senkinek -szerintem- hogy van ez a topic, hanem hogy egy idõben szinte chatroom jellege volt. az meg tényleg nem fórumba/linuxfórumba való.
                  Inkább 5 Off mint egy flame… 😀

                  Hozzászólás: KDE 3.3 + screensaver #1976617
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Miután felraktam a KDE 3.3-at eltûntek a képernyõvédõk. Az összes.
                    Milyen csomag(ok)nak kell fent lenniük a képernyõvédõkhöz?
                    Vagy mit kell beállítanom, hogy a KDE control-center lássa azt amim van?
                    [align=right][snapback]88107[/snapback][/align]

                    bbt@bbt:~$ apt-cache search screen savers kde
                    kdeartwork – themes, styles and more from the official KDE release
                    kscreensaver – screen savers released with KDE

                    Hozzászólás: 333 Mz, 2.6.8 kernel fordítás utáni gond #1976527
                    Bbt
                    Felhasználó

                      passz, en mindig vanilla kernelt hasznaltam, es mindigis torekedtem a modulok teljes kiirtasara.
                      patchnek meg kizarolag a grsec-et.
                      [align=right][snapback]88065[/snapback][/align]

                      én meg mindíg debianos kernel-sourcet … nem is volt gondom idáig vele.
                      kb. 10 perc egy új kernel (!), úgyhogy elkezdek kisérletezni vele. kiveszek egy-két dolgot, és meglátjuk hogy alakul…

                      Hozzászólás: Problems mounting digicam kodak dx6340 #1976073
                      Bbt
                      Felhasználó

                        nem, csak néztem egy nagyot, és úgy emlékeztem idáig hazánk nyelvén szóltál…
                        ha tudtam volna a megoldást, valószínûleg két nyelven adtam volna… 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,411-3,420 / 4,322