Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
udv! csomibol feltettem a fent emlitett jatekot, sokadjara, de az istennek nem akar elindulni…
hogy lehet mukodesre birni?
[align=right][snapback]88452[/snapback][/align]esetleg valami hibaüzenet?
(sziasztok. feltettem egy progit. nem megy. mi a baja?)oké és akkor mi van?.
fordítottam új kernelt : 2.6.8.1
a modprobe bttv ok nem adott semmi hiba üzenetet vissza, de utánna mért nem megy a tv? elvileg zapping om van?
szedjek xawtvt?
[align=right][snapback]88114[/snapback][/align]a modprobe mindössze leteszteli müxik-e a kernel, illetve be is tölti.
zapping nálam sem megy – nem tudom miért- viszont a tvtime idáig mindíg jól mûködött…Hello!
Hat sajna nalam nem muxxik… De azert koszi a valaszodat.
Ha vkinek van vmilyen 5lete az lecci irja le.
Koszi Syn
[align=right][snapback]88047[/snapback][/align]milyen egér? ps2? legalább ezt áruld el.
nézd meg így:Code:Section „InputDevice”
Identifier „Configured Mouse”
Driver „mouse”
Option „CorePointer”
Option „Device” „/dev/psaux”
Option „Protocol” „ImPS/2”
Option „Emulate3Buttons” „true”
Option „ZAxisMapping” „4 5”Hali!
Elhalt az mplayerinstaller? nyár óra nem volt semmi, pedig nagyon jól jönne 1-2 kezdõnek (mint pl én)
:rolleyes:
[align=right][snapback]88112[/snapback][/align]megoldod magadtól is, ha nekiállsz. ha valami nem megy, akkor szólj.
találtam egy setup.sh-t amivel elindul valami telepítõ a konzolban,de van vele pár gondom….
mondjuk hogy nem lehet benne uhu linuxot válsaztani….kipróbáltam a debian választásást…
a második az,hogy kér a telepítõ egy admin nevet,meg egy jelszót…a nevet engedi beírni,de a jelszóhoz nem ír semmit
és ha entereket nyomok rá meg a jelszó megerõsítésére,akkor meg kilép….
ja a progi amit telepítek a webmin . Nem tom számít -e.
[align=right][snapback]88036[/snapback][/align]admin a root ajelszót meg veszi, de nem írja ki.
killall nem viccelt, igaza van. nem most jöttünk le a falvédõrõl, de a kérdést is nehezen értjük.
pl. ha már az elsõ postban ott lett volna, hogy tar.gz ill, hogy webmin, már egy nappal bentebb lennél…
netikettHát, ennek nem egészen így kellene kinéznie… utánanézek.
ja, milyen verzió volt/lett?
[align=right][snapback]87929[/snapback][/align]Nem tudom. annyira lihegtek ott sokan a 2.8as gnome után, hogy kiváncsi lettem milyen, és átálltam still in development-rõl experience-re. az meg frissített egy két dogot, pl. az aptot is. viszont az apt vacakolt, úgyhogy leszedtem. meg visszaálltam sunstable csomagokra.
volt elõnye is a dolognak: azóta 2.0-s evolutiont használok….szvsz ne nagyon törd magad… küldtem egy bugreportot a hibáiról (nem errõl az üzenetrõl), azóta biztos javítottak rajta.
egyébként az az utolsó sor a kedvencem…A pláza sosem volt az enyém. (siehe elsõ hsz-aim e topikban)
A Linux már az enyém is, örökre.
🙂
[align=right][snapback]88101[/snapback][/align]Nem azzal volt a baja senkinek -szerintem- hogy van ez a topic, hanem hogy egy idõben szinte chatroom jellege volt. az meg tényleg nem fórumba/linuxfórumba való.
Inkább 5 Off mint egy flame… 😀Miután felraktam a KDE 3.3-at eltûntek a képernyõvédõk. Az összes.
Milyen csomag(ok)nak kell fent lenniük a képernyõvédõkhöz?
Vagy mit kell beállítanom, hogy a KDE control-center lássa azt amim van?
[align=right][snapback]88107[/snapback][/align]bbt@bbt:~$ apt-cache search screen savers kde
kdeartwork – themes, styles and more from the official KDE release
kscreensaver – screen savers released with KDEpassz, en mindig vanilla kernelt hasznaltam, es mindigis torekedtem a modulok teljes kiirtasara.
patchnek meg kizarolag a grsec-et.
[align=right][snapback]88065[/snapback][/align]én meg mindíg debianos kernel-sourcet … nem is volt gondom idáig vele.
kb. 10 perc egy új kernel (!), úgyhogy elkezdek kisérletezni vele. kiveszek egy-két dolgot, és meglátjuk hogy alakul…nem, csak néztem egy nagyot, és úgy emlékeztem idáig hazánk nyelvén szóltál…
ha tudtam volna a megoldást, valószínûleg két nyelven adtam volna… 🙂 -
SzerzőBejegyzés