Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ott is tetû lassú volt. 🙂
Mindegy. ennyi kellemetlenség jár neki is, ha már van egy jól karbantartott háziállata, én meg úgysem nála dolgozom.Megtettem 🙂 Igaz, puskáztam az UHU megfelelõ fájljából…
Valamikor júliusban feltettem már egyszer a Debiant, de
nem sokat használtam. Most akadt rá idõm, hogy nyúzzam kicsit 😀
[align=right][snapback]88863[/snapback][/align]😀 elõbb utóbb másra nem is lesz szükséged…
Jelenleg húgom gépén Uhu van, XFce ablakkezelõvel.
333 MHz 256 Ram. mondjuk az Openoffice indulástól megõszülök, de egyébbként még elviselhetõ a sebessége…Köszi, tényleg ez lehet a baj.
Meg szeretnék szabadulni a automaunttól, mert a dvd-m is basztatja, nem tudok írni mert felmauntolja.
Szóval leszedem, de nem szeretnék mindig terminált nyini, bemauntolni.
Ami még a régi, azt hiszem 7.3as Red Hatben volt az nagyon tetszett. Kirakott az asztalra egy cd ikont és arra kattintva lehetett felmauntolni és le is.
Ezt én csak úgy tudom megcsinálni, h írok egy scriptet ami fel és egyet ami lemauntolja. Hogy lehetne a kettõt egyesíteni? Nincs felmauntolva akkor felmauntolja, ha pedig fennt van akkor le.
Ja és hogy tudom elérni, h alapból ne mauntolja fel a cd-t bootoláskor, mert ha beírom az fstabba akkor automatikusan mauntolja. Vagy ezt is az automaunt csinálja?
[align=right][snapback]88515[/snapback][/align]amennyiben KDE-rõl beszélünk, kipakolhatsz te is cdt ikonba, az mountolta.
esetleg ha a sudoerfilba engedélyezed magadnak, hogy jelszó nélkül mountolj, akkor szintén ikonban megadhatod utasításként is. (persze így még nincs megoldva az umount…)„kb. 10 perc egy új kernel (!), úgyhogy elkezdek kisérletezni vele. kiveszek egy-két dolgot, és meglátjuk hogy alakul…”
ez attol fugg, mit forgatsz bele, csak a debian patchek es / vagy make-kpkg miatt nem fog gyorsabban fordulni;fellow
[align=right][snapback]88074[/snapback][/align]igazad van, akkor ilyen gyors ha csak módosításokat (kisebb…) hajtok végre.
mellesleg ha ismerned, nem kerdezted volna 😉
[align=right][snapback]88457[/snapback][/align]mellesleg de. nálam megy.
naszoval
eddig nekem (es sztem masoknak sem) volt megoldott a gitarfelvetel linux alatt.
recsego hang, stb.
friss elmeny, most probaltam: 2.6-os kernel alsa tamogatasaval + audacityvel tokeletes hangminoseget lehet produkalni!
majd kesobb leirom a finombeallitasokat es feltoltok egy sample-t, amit en jatszottam fel, csak most megyek aludni.
szoval megoldodott a dolog, windows-okat es cool editeket lehet a kukaba dobni 🙂
[align=right][snapback]88314[/snapback][/align]azért azzal a cooledit kidobással én még várok egy picit…
3 /1 Szerinted mit mondanak 1 kalóz programról?!?!?!
3 /2 nem tudok annyira angolul, a rizsa meg nem érdekel :blink:
[align=right][snapback]88292[/snapback][/align]tetszik a hozzáállás…
😀 kisebb átverés van a dologban… a fent látható apt-get debian alatt születetett. ettõl függetlenül pl. felrakhatsz egy 3.2-es screensavert csomagból (nem hiszem, hogy valami lényegi dolog változott volna benne…), vagy forgass egy csomagot, és rakd fel abból…
-
SzerzőBejegyzés