Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,401-3,410 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1947982
    Bbt
    Felhasználó

      Ott is tetû lassú volt. 🙂
      Mindegy. ennyi kellemetlenség jár neki is, ha már van egy jól karbantartott háziállata, én meg úgysem nála dolgozom.

      Hozzászólás: Help #1976941
      Bbt
      Felhasználó

        Megtettem 🙂 Igaz, puskáztam az UHU megfelelõ fájljából…
        Valamikor júliusban feltettem már egyszer a Debiant, de
        nem sokat használtam. Most akadt rá idõm, hogy nyúzzam kicsit 😀
        [align=right][snapback]88863[/snapback][/align]

        😀 elõbb utóbb másra nem is lesz szükséged…

        Hozzászólás: Kocsma topik #1947978
        Bbt
        Felhasználó

          Jelenleg húgom gépén Uhu van, XFce ablakkezelõvel.
          333 MHz 256 Ram. mondjuk az Openoffice indulástól megõszülök, de egyébbként még elviselhetõ a sebessége…

          Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970684
          Bbt
          Felhasználó
            Hozzászólás: Pendrive + fagyás #1976793
            Bbt
            Felhasználó

              Köszi, tényleg ez lehet a baj.
              Meg szeretnék szabadulni a automaunttól, mert a dvd-m is basztatja, nem tudok írni mert felmauntolja.
              Szóval leszedem, de nem szeretnék mindig terminált nyini, bemauntolni.
              Ami még a régi, azt hiszem 7.3as Red Hatben volt az nagyon tetszett. Kirakott az asztalra egy cd ikont és arra kattintva lehetett felmauntolni és le is.
              Ezt én csak úgy tudom megcsinálni, h írok egy scriptet ami fel és egyet ami lemauntolja. Hogy lehetne a kettõt egyesíteni? Nincs felmauntolva akkor felmauntolja, ha pedig fennt van akkor le.
              Ja és hogy tudom elérni, h alapból ne mauntolja fel a cd-t bootoláskor, mert ha beírom az fstabba akkor automatikusan mauntolja. Vagy ezt is az automaunt csinálja?
              [align=right][snapback]88515[/snapback][/align]

              amennyiben KDE-rõl beszélünk, kipakolhatsz te is cdt ikonba, az mountolta.
              esetleg ha a sudoerfilba engedélyezed magadnak, hogy jelszó nélkül mountolj, akkor szintén ikonban megadhatod utasításként is. (persze így még nincs megoldva az umount…)

              Hozzászólás: 333 Mz, 2.6.8 kernel fordítás utáni gond #1976529
              Bbt
              Felhasználó

                „kb. 10 perc egy új kernel (!), úgyhogy elkezdek kisérletezni vele. kiveszek egy-két dolgot, és meglátjuk hogy alakul…”
                ez attol fugg, mit forgatsz bele, csak a debian patchek es / vagy make-kpkg miatt nem fog gyorsabban fordulni;

                fellow
                [align=right][snapback]88074[/snapback][/align]

                igazad van, akkor ilyen gyors ha csak módosításokat (kisebb…) hajtok végre.

                Hozzászólás: ultimatestunts howto #1976789
                Bbt
                Felhasználó

                  mellesleg ha ismerned, nem kerdezted volna 😉
                  [align=right][snapback]88457[/snapback][/align]

                  mellesleg de. nálam megy.

                  Hozzászólás: gitarosok figyelem! :) #1976733
                  Bbt
                  Felhasználó

                    naszoval
                    eddig nekem (es sztem masoknak sem) volt megoldott a gitarfelvetel linux alatt.
                    recsego hang, stb.
                    friss elmeny, most probaltam: 2.6-os kernel alsa tamogatasaval + audacityvel tokeletes hangminoseget lehet produkalni!
                    majd kesobb leirom a finombeallitasokat es feltoltok egy sample-t, amit en jatszottam fel, csak most megyek aludni.
                    szoval megoldodott a dolog, windows-okat es cool editeket lehet a kukaba dobni 🙂
                    [align=right][snapback]88314[/snapback][/align]

                    azért azzal a cooledit kidobással én még várok egy picit…

                    Hozzászólás: Linspire (Lindows) #1976707
                    Bbt
                    Felhasználó

                      3 /1 Szerinted mit mondanak 1 kalóz programról?!?!?!
                      3 /2 nem tudok annyira angolul, a rizsa meg nem érdekel :blink:
                      [align=right][snapback]88292[/snapback][/align]

                      tetszik a hozzáállás…

                      Hozzászólás: KDE 3.3 + screensaver #1976627
                      Bbt
                      Felhasználó

                        😀 kisebb átverés van a dologban… a fent látható apt-get debian alatt születetett. ettõl függetlenül pl. felrakhatsz egy 3.2-es screensavert csomagból (nem hiszem, hogy valami lényegi dolog változott volna benne…), vagy forgass egy csomagot, és rakd fel abból…

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,401-3,410 / 4,322