Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,431-3,440 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU LINUX 2.1 LIVE #1968294
    Bbt
    Felhasználó

      Köszi, most már tudom, hogy hogyan kell betölteni.
      Csak most azt felejtettem el, hogy hol lehet elmenteni….
      [align=right][snapback]87963[/snapback][/align]

      van olyan ikon pl. KDE alatt…

      Hozzászólás: 333 Mz, 2.6.8 kernel fordítás utáni gond #1976516
      Bbt
      Felhasználó

        Probald letiltani az ACPI-t.

        Toma_
        [align=right][snapback]87965[/snapback][/align]

        🙂 féreolvastad…
        én meg újraforgattam, de úgy sem jó.

        killall:
        igazság szerint ez volt kéznél, ezért ezt használtam. ill. szeretném használni… 🙂

        Hozzászólás: Heroes 3 #1975322
        Bbt
        Felhasználó

          Helló!
          A következõ lenne a gondom:
          Próbálom én is telepíteni a HeroesIII-t (csak demó), .sh kiterjesztésû (heroes3-demo-x86.sh) Ha megpróbálom futtatni, a konzolban ez látható:
          Creating directory
          Verifying archive integrity…Error in check sums 108744193 879646961
          Press Return to close this window…
          Mi hiányozhat neki? (UHU)
          [align=right][snapback]87944[/snapback][/align]

          a check sum probléma azt mutatja, hogy sérült a file.
          töltsd le újra.

          Hozzászólás: NEPTUN #1971083
          Bbt
          Felhasználó

            Btb ezt irta:
            HI!
            Probald a

            rdesktop -4u amit_kaptal felhasznaloi_login -p bkae studneptun.bkae.hu
            vagy az alkalmazotti:
            rdesktop -4u felh_nev -p bkae 146.110.24.125

            ajanlott olvasmany :
            http://neptun.bkae.hu/info.html
            Bye
            Okoska
            [align=right][snapback]87921[/snapback][/align]

            megnéztem, úgyis timeout…
            van ott egy emil cím segítség kérésre, kérdezd meg, hátha ért hozzá… 🙂

            Hozzászólás: sylpheed-claws #1976504
            Bbt
            Felhasználó

              idáig nem használtam, úgyhogy nekem új… nem tudom régebbieken elõjön-e, megpróbálok keresni egyet, és megnézem.

              megpróbáltam behelyettesíteni az értékeket, amiket írtál, viszont minden indításnál felülírja ezekkel az értékekkel:

              mainview_x=0
              mainview_y=139
              mainview_width=1397
              mainview_height=634
              mainwin_x=0
              mainwin_y=139
              mainwin_width=1648
              mainwin_height=634

              ebbõl a 139, az a felsõ menüsor miatt (valószínüleg) a 634, az jó lenne, de a két widht érték az már szõnyeg…

              Hozzászólás: Linux kernel forditás magyarra #1976254
              Bbt
              Felhasználó

                ha még sokat ügyködtök, elõbb-utóbb feltaláljátok fellow kernel felkonfigos leírását. 😀

                azért én óvatosan állnék neki egy olyan dolognak, ahol esetenként olyan szintû szakmai magyarázat is kell, amihez nem értek. (akinek nem inge…)

                Hozzászólás: #1964710
                Bbt
                Felhasználó

                  Ami nem hda1-en volt, már itt vigyorog másik vinyón a gépemben. A hibás meg félre van téve 🙂
                  Majd, ha addig nem lesz megoldás, kb. hónap végén beszámolok a végeredményrõl 🙂
                  [align=right][snapback]87897[/snapback][/align]

                  mondjuk ha személyes, pótolhatatlan adatok nincsenek, akkor mindegy… 🙂 mit neked új oprendszer, semeddig se tart felrakni egy újat… 🙂

                  Hozzászólás: #1964708
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Már próbáltam.

                    Hozzászólás: Mplayer probléma #1975972
                    Bbt
                    Felhasználó

                      nos, feltettem forrásból… de így sem jó, hacsak nem használom a framedrop kapcsolót., úgy viszont élvezhetetlen a film, és nehogymár egy 700-as gép kicsi legyen a filmek lejátszásához :/ anno winfos alatt 400-assal semmi gond nem volt
                      másik kérdés, hogy érem el a gui-t?
                      [align=right][snapback]87388[/snapback][/align]

                      milyen kernel, milyen videokártya, ha nvidia: nem hagytál-e a kernelben rivafb-t?

                      Hozzászólás: Mplayer probléma #1975971
                      Bbt
                      Felhasználó

                        A leggyengebb gep, amin divx-et jatszottam le mplayerrel, elvezhetoen, framedroppal, P-266 es AMDK6-300 volt, S3Virge VGA-kkal, ISA hangkartyakkal (a K6 notebook).
                        Ezeken a gepeken a W9x-ek az mpeg-et nem jatszottak folyamatosan…
                        A hiba a Te keszulekedben van. (Docs mplayer, kernel.)

                        Toma_
                        [align=right][snapback]87705[/snapback][/align]

                        Hûha, ez kezd érdekelni… grafikus alatt, vagy fb-s konsole alatt sikerült? pont most fordul egy kernel egy kb. ekkora laptopra (compaq pressario, 327MHz)
                        és érdekelne a csoda…

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,431-3,440 / 4,322