Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Köszi, most már tudom, hogy hogyan kell betölteni.
Csak most azt felejtettem el, hogy hol lehet elmenteni….
[align=right][snapback]87963[/snapback][/align]van olyan ikon pl. KDE alatt…
Probald letiltani az ACPI-t.
Toma_
[align=right][snapback]87965[/snapback][/align]🙂 féreolvastad…
én meg újraforgattam, de úgy sem jó.killall:
igazság szerint ez volt kéznél, ezért ezt használtam. ill. szeretném használni… 🙂Helló!
A következõ lenne a gondom:
Próbálom én is telepíteni a HeroesIII-t (csak demó), .sh kiterjesztésû (heroes3-demo-x86.sh) Ha megpróbálom futtatni, a konzolban ez látható:
Creating directory
Verifying archive integrity…Error in check sums 108744193 879646961
Press Return to close this window…
Mi hiányozhat neki? (UHU)
[align=right][snapback]87944[/snapback][/align]a check sum probléma azt mutatja, hogy sérült a file.
töltsd le újra.Btb ezt irta:
HI!
Probald ardesktop -4u amit_kaptal felhasznaloi_login -p bkae studneptun.bkae.hu
vagy az alkalmazotti:
rdesktop -4u felh_nev -p bkae 146.110.24.125ajanlott olvasmany :
http://neptun.bkae.hu/info.html
Bye
Okoska
[align=right][snapback]87921[/snapback][/align]megnéztem, úgyis timeout…
van ott egy emil cím segítség kérésre, kérdezd meg, hátha ért hozzá… 🙂idáig nem használtam, úgyhogy nekem új… nem tudom régebbieken elõjön-e, megpróbálok keresni egyet, és megnézem.
megpróbáltam behelyettesíteni az értékeket, amiket írtál, viszont minden indításnál felülírja ezekkel az értékekkel:
mainview_x=0
mainview_y=139
mainview_width=1397
mainview_height=634
mainwin_x=0
mainwin_y=139
mainwin_width=1648
mainwin_height=634ebbõl a 139, az a felsõ menüsor miatt (valószínüleg) a 634, az jó lenne, de a két widht érték az már szõnyeg…
ha még sokat ügyködtök, elõbb-utóbb feltaláljátok fellow kernel felkonfigos leírását. 😀
azért én óvatosan állnék neki egy olyan dolognak, ahol esetenként olyan szintû szakmai magyarázat is kell, amihez nem értek. (akinek nem inge…)
Ami nem hda1-en volt, már itt vigyorog másik vinyón a gépemben. A hibás meg félre van téve 🙂
Majd, ha addig nem lesz megoldás, kb. hónap végén beszámolok a végeredményrõl 🙂
[align=right][snapback]87897[/snapback][/align]mondjuk ha személyes, pótolhatatlan adatok nincsenek, akkor mindegy… 🙂 mit neked új oprendszer, semeddig se tart felrakni egy újat… 🙂
Már próbáltam.
nos, feltettem forrásból… de így sem jó, hacsak nem használom a framedrop kapcsolót., úgy viszont élvezhetetlen a film, és nehogymár egy 700-as gép kicsi legyen a filmek lejátszásához :/ anno winfos alatt 400-assal semmi gond nem volt
másik kérdés, hogy érem el a gui-t?
[align=right][snapback]87388[/snapback][/align]milyen kernel, milyen videokártya, ha nvidia: nem hagytál-e a kernelben rivafb-t?
A leggyengebb gep, amin divx-et jatszottam le mplayerrel, elvezhetoen, framedroppal, P-266 es AMDK6-300 volt, S3Virge VGA-kkal, ISA hangkartyakkal (a K6 notebook).
Ezeken a gepeken a W9x-ek az mpeg-et nem jatszottak folyamatosan…
A hiba a Te keszulekedben van. (Docs mplayer, kernel.)Toma_
[align=right][snapback]87705[/snapback][/align]Hûha, ez kezd érdekelni… grafikus alatt, vagy fb-s konsole alatt sikerült? pont most fordul egy kernel egy kb. ekkora laptopra (compaq pressario, 327MHz)
és érdekelne a csoda… -
SzerzőBejegyzés