Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
fellow:
„(talajatok ki, honnan idezem)”fellow dot linuxforum dot hu ;>
Bbt:
„viszont mi volt az oka annak, hogy sokszor meg mûködött rendesen? KDE alól meg mindíg mûködött rendesen… blink.gif túl bonyolult dolog egy ilyen gép egy ilyen kis embernek mint én…”hasznalj xdm-et, ugylatszik az xfce es a kdm nem kompatibilis egymassal 🙂
[align=right][snapback]86577[/snapback][/align]kipróbáltam 🙂 független a dm-tõl… 🙂 és csak XFce4 alatt (meg sima XFce alatt) KDE Gnome openbox blackbox cipõbox alatt nem jött elõ… (ráértem picit délelõtt…) 🙂
Van az uhuban egy nagyon stabil csomagkezelõ, ha érdekel!
A ‘dselect’ terminálom mûxik, a debian caomagkezelõje.
Lehet hogy kissé „fapados”, de stabil!
[align=right][snapback]86534[/snapback][/align]köszi, én jól elvagyok nélküle… 🙂
Nos,én meg is nyomtam anno,de akkor mindig bezáródott a synaptic.
[align=right][snapback]86530[/snapback][/align]Nem olyan bonyolult ám az apt-get parancs használata, hogy indokolt legyen a synaptic… 😛
Yees!Megszünt a hibaüzi a synapticban!:) Thx a segítséget,igaz fogalmam sincs,hogy mitöl javult meg.:o
[align=right][snapback]86528[/snapback][/align]Nos, KelemenGábornak volt igaza. valószínüleg csak meg kellett volna nyomnod a csomaglisták frissítése gombot.
(beszúrtam: „valószínüleg csak”)
köszönöm mindkettõtöknek, problem úgy néz ki letudva.
fellow: türelmetlenül várjuk a cdírás részt… 🙂 bár az hála égnek megy rendesen… (el ne kiabáljam… <_< ) viszont mi volt az oka annak, hogy sokszor meg mûködött rendesen? KDE alól meg mindíg mûködött rendesen… :blink: túl bonyolult dolog egy ilyen gép egy ilyen kis embernek mint én…
A synapticban a közvetlen internet kapcsolat van beállítva.
[align=right][snapback]86519[/snapback][/align]pötyögj be egy apt-get update -t egy konsolba, és postold ide mit ír. ebbõl kiderülne végre, hogy hol a hiba (vagy nem derülne ki végre 🙂 )
ja igen. http alatta http.//ftp.uhulinux.hu… sort értettem.1992. 05. 28.
http://tutu.tvn.hu/sources.list
[align=right][snapback]86512[/snapback][/align]próbáld meg még a http-t bekapcsolni.
proxy vagyon, vagy nem vagyon? esetleg valami oka lehet, hogy nem enged ki ftp-n? (pl. nálam van elõttem egy server ftp tiltással, úgyhogy egyesével kell kikéredzkednem ftp-n)Szia!
én egy Pinnacle prot nyúzok (bt878) SuSE, UHU alapból tudja (sõt a Live is) debian alatt sem okozott gondot. -
SzerzőBejegyzés