Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,461-3,470 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Xfce4: probléma kilépéskor #1975395
    Bbt
    Felhasználó

      fellow:
      „(talajatok ki, honnan idezem)”

      fellow dot linuxforum dot hu ;>

      Bbt:
      „viszont mi volt az oka annak, hogy sokszor meg mûködött rendesen? KDE alól meg mindíg mûködött rendesen… blink.gif túl bonyolult dolog egy ilyen gép egy ilyen kis embernek mint én…”

      hasznalj xdm-et, ugylatszik az xfce es a kdm nem kompatibilis egymassal 🙂
      [align=right][snapback]86577[/snapback][/align]

      kipróbáltam 🙂 független a dm-tõl… 🙂 és csak XFce4 alatt (meg sima XFce alatt) KDE Gnome openbox blackbox cipõbox alatt nem jött elõ… (ráértem picit délelõtt…) 🙂

      Hozzászólás: UHU csomagkezelõ #1974833
      Bbt
      Felhasználó

        Van az uhuban egy nagyon stabil csomagkezelõ, ha érdekel!
        A ‘dselect’ terminálom mûxik, a debian caomagkezelõje.
        Lehet hogy kissé „fapados”, de stabil!
        [align=right][snapback]86534[/snapback][/align]

        köszi, én jól elvagyok nélküle… 🙂

        Hozzászólás: UHU csomagkezelõ #1974831
        Bbt
        Felhasználó

          Nos,én meg is nyomtam anno,de akkor mindig bezáródott a synaptic.
          [align=right][snapback]86530[/snapback][/align]

          Nem olyan bonyolult ám az apt-get parancs használata, hogy indokolt legyen a synaptic… 😛

          Hozzászólás: UHU csomagkezelõ #1974828
          Bbt
          Felhasználó

            Yees!Megszünt a hibaüzi a synapticban!:) Thx a segítséget,igaz fogalmam sincs,hogy mitöl javult meg.:o
            [align=right][snapback]86528[/snapback][/align]

            Nos, KelemenGábornak volt igaza. valószínüleg csak meg kellett volna nyomnod a csomaglisták frissítése gombot.

            (beszúrtam: „valószínüleg csak”)

            Hozzászólás: Xfce4: probléma kilépéskor #1975393
            Bbt
            Felhasználó

              köszönöm mindkettõtöknek, problem úgy néz ki letudva.

              fellow: türelmetlenül várjuk a cdírás részt… 🙂 bár az hála égnek megy rendesen… (el ne kiabáljam… <_< ) viszont mi volt az oka annak, hogy sokszor meg mûködött rendesen? KDE alól meg mindíg mûködött rendesen… :blink: túl bonyolult dolog egy ilyen gép egy ilyen kis embernek mint én…

              Hozzászólás: UHU csomagkezelõ #1974825
              Bbt
              Felhasználó

                A synapticban a közvetlen internet kapcsolat van beállítva.
                [align=right][snapback]86519[/snapback][/align]

                pötyögj be egy apt-get update -t egy konsolba, és postold ide mit ír. ebbõl kiderülne végre, hogy hol a hiba (vagy nem derülne ki végre 🙂 )
                ja igen. http alatta http.//ftp.uhulinux.hu… sort értettem.

                Hozzászólás: Hány éves vagy? #1961961
                Bbt
                Felhasználó

                  1992. 05. 28.

                  Hozzászólás: UHU csomagkezelõ #1974822
                  Bbt
                  Felhasználó

                    http://tutu.tvn.hu/sources.list
                    [align=right][snapback]86512[/snapback][/align]

                    próbáld meg még a http-t bekapcsolni.
                    proxy vagyon, vagy nem vagyon? esetleg valami oka lehet, hogy nem enged ki ftp-n? (pl. nálam van elõttem egy server ftp tiltással, úgyhogy egyesével kell kikéredzkednem ftp-n)

                    Hozzászólás: UHU csomagkezelõ #1974820
                    Bbt
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: Tv-tuner #1975252
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Szia!
                        én egy Pinnacle prot nyúzok (bt878) SuSE, UHU alapból tudja (sõt a Live is) debian alatt sem okozott gondot.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,461-3,470 / 4,322