Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mintha egy programot fordítanál. Egy csomó szintaktikai hibát ír ki kb. 2 oldalon keresztül.
[align=right][snapback]86446[/snapback][/align]🙂 arra gondolt: postold ide. nem lehet egy hibát megtalálni úgy, hogy nem tudjuk mit keresünk.
Ha van nyitott terminálod
su
jelszó
#:halt
és nincs semmi panasz. 😀
[align=right][snapback]86447[/snapback][/align]Tudom…
De az én gépemen ennyi hiba s legyen! 🙂probald ctrl-alt-bckspc-el.
nekem nincsis kijelentkezes gombom 🙂 direkt eltavolitottam.
a masik kerdes. milyen dm-et hasznalsz?
xdm-mel nemhinnem, hogy lenne problema.
[align=right][snapback]86372[/snapback][/align]kdm-et, megnézem vajon ott-e a bibi…
igen errõl beszéltem. mindjárt próbálom.
–eredmény, okés, tényleg összezárul, de most meg nem lehet kiönteni, mert a kiöntésre kattintok és megszûnik a select. 🙁
ui: ha vki látna „eddig nem látott” splashscreent, akkor ne fogja vissza magát pls.
kösz
[align=right][snapback]86345[/snapback][/align]lenne egy ötlet, bár nem tom mükszik-e
itt van régi gimp:
ftp://ftp.gimp.org/pub/gimp/historical/
itt meg sok változat:
ftp://ftp.gimp.org/pub/gimp/
(gondolom ezt megtaláltad.)
pl. a 0.6-os changlogját csatolom, abban benne vannak a 0.5tõl.
töltõképernyõk: /usr/share/gimp/[version]/images/gimp_splash.png néven található, a szépséghibája, hogy le kell fordítani a régieket hozzá egyesével…nem enged csatolni … 🙁
mindenestre a fenti liken a source-ban benne vannak changes néven…Szerintem elég az elsõ (vagy ha már synaptic, van erre a feladatra egy lista frissítése (vagy mi) feliratú bazi gomb), nem kell azt újrarakni, viszont a vindózos nem megy->újrarakom reflexet el kellene felejteni. :rolleyes:
[align=right][snapback]86295[/snapback][/align]szerintem meg nem, mivel az update csak a csomaglistát frissíti, így ha szét van gányolva a synaptic azon nem tudom mit segítene egy friss csomaglista.
Ha már csak az egyik, akkor az update nem kell, feltételezve, hogy elég fiss a csomaglistád.Szerintem úgy ahogy van nem kell synaptic, de ez az én véleményem, gondoltam nem osztom meg vele(tek)
Tomának van igaza, egy megoldás azért nyílik: (pont ebbõl kifolyólag) két külön vinyón lévõ két wint tudsz külön kezelni. (ha a telepítésnél nem látják egymást.)
Szia!
élõ internetkapcsolat a file megszerzéséhez szükséges, illetve ha van, akkor megkérdi, hogy letöltsön-e egy elõre fordított modult ftpn, de ez csak egy opció.
a hibaüzenet arra utal, hogy érdemse lenne megnézni az XF86config-4 -et.hát… nem valami elegáns…
Ez nem jött össze. Command not found (?)
Pedig elég root voltam közben 🙂
Na, közben újratelepítettem, megint elfagyott a rendszer induláskor (via-agp… sornál).
Közben sikerült elkalapálnom a GRUB-ot is, de a Live-val helyrehoztam 🙂
[align=right][snapback]86288[/snapback][/align]1.1.1 alatt sem találtam meg anno a modprobe-t, bár lehet én voltam a béna.
nagyon jó a cucc!
Idáig az angol volt a favorit, de ez még királyabb!saját vélemény, de játék nem kell…
viszont nagyon jó volna bele egy openoffice… a választ sajnos tudom, meg telhetetlen sem leszek…amin -eddigi tapasztalataim szerint- érdemes lenne javítani:
– sok hangkártya néma maradt, ha kell összeszedek egy listát konkrétan.
– érdemes lenne valahogy megoldani, hogy olyan monitorokon, amik max. 800×600-at tudnak, ne kelljen külön paraméterrel indítani az Xet.Sok sikert!
-
SzerzőBejegyzés