Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,471-3,480 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: make #1975447
    Bbt
    Felhasználó

      Mintha egy programot fordítanál. Egy csomó szintaktikai hibát ír ki kb. 2 oldalon keresztül.
      [align=right][snapback]86446[/snapback][/align]

      🙂 arra gondolt: postold ide. nem lehet egy hibát megtalálni úgy, hogy nem tudjuk mit keresünk.

      Hozzászólás: Xfce4: probléma kilépéskor #1975390
      Bbt
      Felhasználó

        Ha van nyitott terminálod
        su
        jelszó
        #:halt
        és nincs semmi panasz. 😀
        [align=right][snapback]86447[/snapback][/align]

        Tudom…
        De az én gépemen ennyi hiba s legyen! 🙂

        Hozzászólás: Xfce4: probléma kilépéskor #1975388
        Bbt
        Felhasználó

          probald ctrl-alt-bckspc-el.
          nekem nincsis kijelentkezes gombom 🙂 direkt eltavolitottam.
          a masik kerdes. milyen dm-et hasznalsz?
          xdm-mel nemhinnem, hogy lenne problema.
          [align=right][snapback]86372[/snapback][/align]

          kdm-et, megnézem vajon ott-e a bibi…

          Hozzászólás: Gimp kérdések #1975094
          Bbt
          Felhasználó

            igen errõl beszéltem. mindjárt próbálom.

            –eredmény, okés, tényleg összezárul, de most meg nem lehet kiönteni, mert a kiöntésre kattintok és megszûnik a select. 🙁
            ui: ha vki látna „eddig nem látott” splashscreent, akkor ne fogja vissza magát pls.
            kösz
            [align=right][snapback]86345[/snapback][/align]

            lenne egy ötlet, bár nem tom mükszik-e
            itt van régi gimp:
            ftp://ftp.gimp.org/pub/gimp/historical/
            itt meg sok változat:
            ftp://ftp.gimp.org/pub/gimp/
            (gondolom ezt megtaláltad.)
            pl. a 0.6-os changlogját csatolom, abban benne vannak a 0.5tõl.
            töltõképernyõk: /usr/share/gimp/[version]/images/gimp_splash.png néven található, a szépséghibája, hogy le kell fordítani a régieket hozzá egyesével…

            nem enged csatolni … 🙁
            mindenestre a fenti liken a source-ban benne vannak changes néven…

            Hozzászólás: UHU csomagkezelõ #1974815
            Bbt
            Felhasználó

              Szerintem elég az elsõ (vagy ha már synaptic, van erre a feladatra egy lista frissítése (vagy mi) feliratú bazi gomb), nem kell azt újrarakni, viszont a vindózos nem megy->újrarakom reflexet el kellene felejteni.  :rolleyes:
              [align=right][snapback]86295[/snapback][/align]

              szerintem meg nem, mivel az update csak a csomaglistát frissíti, így ha szét van gányolva a synaptic azon nem tudom mit segítene egy friss csomaglista.
              Ha már csak az egyik, akkor az update nem kell, feltételezve, hogy elég fiss a csomaglistád.

              Szerintem úgy ahogy van nem kell synaptic, de ez az én véleményem, gondoltam nem osztom meg vele(tek)

              Bbt
              Felhasználó

                Tomának van igaza, egy megoldás azért nyílik: (pont ebbõl kifolyólag) két külön vinyón lévõ két wint tudsz külön kezelni. (ha a telepítésnél nem látják egymást.)

                Hozzászólás: Nvidia telepítés internet nélkül #1975371
                Bbt
                Felhasználó

                  Szia!
                  élõ internetkapcsolat a file megszerzéséhez szükséges, illetve ha van, akkor megkérdi, hogy letöltsön-e egy elõre fordított modult ftpn, de ez csak egy opció.
                  a hibaüzenet arra utal, hogy érdemse lenne megnézni az XF86config-4 -et.

                  Hozzászólás: Nyomtatótelepítési probléma #1974150
                  Bbt
                  Felhasználó

                    hát… nem valami elegáns…

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969736
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Ez nem jött össze. Command not found (?)
                      Pedig elég root voltam közben 🙂
                      Na, közben újratelepítettem, megint elfagyott a rendszer induláskor (via-agp… sornál).
                      Közben sikerült elkalapálnom a GRUB-ot is, de a Live-val helyrehoztam 🙂
                      [align=right][snapback]86288[/snapback][/align]

                      1.1.1 alatt sem találtam meg anno a modprobe-t, bár lehet én voltam a béna.

                      Hozzászólás: slax-hu #1972074
                      Bbt
                      Felhasználó

                        nagyon jó a cucc!
                        Idáig az angol volt a favorit, de ez még királyabb!

                        saját vélemény, de játék nem kell…
                        viszont nagyon jó volna bele egy openoffice… a választ sajnos tudom, meg telhetetlen sem leszek…

                        amin -eddigi tapasztalataim szerint- érdemes lenne javítani:
                        – sok hangkártya néma maradt, ha kell összeszedek egy listát konkrétan.
                        – érdemes lenne valahogy megoldani, hogy olyan monitorokon, amik max. 800×600-at tudnak, ne kelljen külön paraméterrel indítani az Xet.

                        Sok sikert!

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,471-3,480 / 4,322