Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sudo apt-get update
sudo apt-get install synaptic –reinstalla netinstall semmiben nem különbözik a nettelentõl, leszámítva, hogy nem cdrõl, hanem netrõl tölti a dolgokat. summa: 1. proxyt kell állítani, ha van. .2. akkor van gáz, ha nem ismeri fel a modemet,hálókártyát, bár modemes nettel elég lassú lesz…
két floppys változat a tuti, me van 1 cds is, az kb. 100 megát tölt le.
egyébként idáig debiant csak netinstallal húztam fel, és szerintem nagyon jól kitalált dolog…
Ehh, micsoda társaság… Csak offolnak egyfolytában…
🙂
[align=right][snapback]86277[/snapback][/align]Az enyémnek csak a harmada off… 🙂
Igaz hát ,de ettõl nem fog megjavulni Kata egere. 😀 Bezzeg az egérfogóimtól jobban érezné magát 😀
[align=right][snapback]86276[/snapback][/align]Na attól aztán se jönni se menni nem fog… 🙂
Kata lelkünk: a kérdéssel indítanék egy topic az ált. UHU alatt, bár nem biztos, hogy jó ötlet, oda viszont postolhatnál egy egeres részt az xconfigból, vagy próbáld végig a patkányokat. (egyébként az 1.2nél a telepítés elején nem lehet tesztelni a patkányt? mintha ilyen homályos emlékeim lennének…)
Melyiket? dpkg, apt, synaptic? utóbbiakat az elsõvel, a dpkgt nem tudom, synapticnak van egy újratelepítés funkciója (de lehet, hogy az uhus verziónak még nincs, nálam a legfrissebb megy)
[align=right][snapback]86225[/snapback][/align]dpkgt meg az apt-tal… 😀 sudo apt-get install dpkg –reinstall
persze lehet így a synapticot is.sõt, mutatok egy vicceset, most néztem meg a kedvetekért:
Code:bbt@bbt:~$ sudo apt-get install apt –reinstall
Csomaglisták olvasása… Done
Függõségi fa építése… Done
0 upgraded, 0 newly installed, 1 újratelepítve, 0 eltávolítandó és 0 nincs frissítve.
Need to get 0B/1094kB of archives.
After unpacking 0B of additional disk space will be used.
Folytatni akarod? [Y/n]y
(Reading database … 77537 files and directories currently installed.)
Preparing to replace apt 0.5.27 (using …/archives/apt_0.5.27_i386.deb) …
Unpacking replacement apt …
Setting up apt (0.5.27) …semmi nem lehetetlen… 😀
mozillával még elketyeg, firefox-szal viszont tényleg nem jó.
ha most nekemjott a kifigurazas, akkor kosz, en mar kifejtettem kisbetunek, hogy az 5eves irc meg stb miatt irok igy, es senki kedveert nemfogok atterni masra. ha ez benszulott, hat akkor ezvan, tudom sajnalni, aki ezert kiakad 🙂
mindig kituno voltam nyelvtanbol, szoval baromira nemfog nekem rosszulesni, ha ezzel szivattok 🙂
[align=right][snapback]86207[/snapback][/align]Viszont: „nem fogok”, „nem fog” a helyes alak. valamint „ez van” illetve: „nekem jött” (esetedben: nekem jott…)
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ha most nekemjott a kifigurazas, akkor kosz, en mar kifejtettem kisbetunek, hogy az 5eves irc meg stb miatt irok igy, es senki kedveert nemfogok atterni masra. ha ez benszulott, hat akkor ezvan, tudom sajnalni, aki ezert kiakad 🙂
mindig kituno voltam nyelvtanbol, szoval baromira nemfog nekem rosszulesni, ha ezzel szivattok 🙂
[align=right][snapback]86207[/snapback][/align]nem neked szólt. A te helyesírásoddal nincs semmi gond… az ékezettelenkedés az más, annak oka is van/lehet.
Tudnátok valamit mondani adminisztrátorok? Nem sürgetés, csak hogy tudjátok, keresitek… 🙂 csak hogy ne kapjak agyvérzést éjjelente idegességemben… 🙂
hmm, hat igen, envoltam a lama 🙂
de mondjuk jo, hogy ez most szobakerult. ha en nemvettem eszre, akkor tuti mas is lesz igy vele.
kosz 🙂
[align=right][snapback]86053[/snapback][/align]😀 😀 😀 de, de. Mi észrevettük… 😆 😆 😆
-
SzerzőBejegyzés