Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,481-3,490 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU csomagkezelõ #1974813
    Bbt
    Felhasználó

      sudo apt-get update
      sudo apt-get install synaptic –reinstall

      Hozzászólás: net install #1975357
      Bbt
      Felhasználó

        a netinstall semmiben nem különbözik a nettelentõl, leszámítva, hogy nem cdrõl, hanem netrõl tölti a dolgokat. summa: 1. proxyt kell állítani, ha van. .2. akkor van gáz, ha nem ismeri fel a modemet,hálókártyát, bár modemes nettel elég lassú lesz…

        két floppys változat a tuti, me van 1 cds is, az kb. 100 megát tölt le.

        egyébként idáig debiant csak netinstallal húztam fel, és szerintem nagyon jól kitalált dolog…

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969730
        Bbt
        Felhasználó

          Ehh, micsoda társaság… Csak offolnak egyfolytában…
          🙂
          [align=right][snapback]86277[/snapback][/align]

          Az enyémnek csak a harmada off… 🙂

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969729
          Bbt
          Felhasználó

            Igaz hát  ,de ettõl nem fog megjavulni Kata egere.  😀  Bezzeg az egérfogóimtól jobban érezné magát  😀
            [align=right][snapback]86276[/snapback][/align]

            Na attól aztán se jönni se menni nem fog… 🙂

            Kata lelkünk: a kérdéssel indítanék egy topic az ált. UHU alatt, bár nem biztos, hogy jó ötlet, oda viszont postolhatnál egy egeres részt az xconfigból, vagy próbáld végig a patkányokat. (egyébként az 1.2nél a telepítés elején nem lehet tesztelni a patkányt? mintha ilyen homályos emlékeim lennének…)

            Hozzászólás: UHU csomagkezelõ #1974811
            Bbt
            Felhasználó

              Melyiket? dpkg, apt, synaptic? utóbbiakat az elsõvel, a dpkgt nem tudom, synapticnak van egy újratelepítés funkciója (de lehet, hogy az uhus verziónak még nincs, nálam a legfrissebb megy)
              [align=right][snapback]86225[/snapback][/align]

              dpkgt meg az apt-tal… 😀 sudo apt-get install dpkg –reinstall
              persze lehet így a synapticot is.

              sõt, mutatok egy vicceset, most néztem meg a kedvetekért:

              Code:
              bbt@bbt:~$ sudo apt-get install apt –reinstall
              Csomaglisták olvasása… Done
              Függõségi fa építése… Done
              0 upgraded, 0 newly installed, 1 újratelepítve, 0 eltávolítandó és 0 nincs frissítve.
              Need to get 0B/1094kB of archives.
              After unpacking 0B of additional disk space will be used.
              Folytatni akarod? [Y/n]y
              (Reading database … 77537 files and directories currently installed.)
              Preparing to replace apt 0.5.27 (using …/archives/apt_0.5.27_i386.deb) …
              Unpacking replacement apt …
              Setting up apt (0.5.27) …

              semmi nem lehetetlen… 😀

              Hozzászólás: Súlyos bajok!!! #1970295
              Bbt
              Felhasználó

                mozillával még elketyeg, firefox-szal viszont tényleg nem jó.

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969708
                Bbt
                Felhasználó

                  ha most nekemjott a kifigurazas, akkor kosz, en mar kifejtettem kisbetunek, hogy az 5eves irc meg stb miatt irok igy, es senki kedveert nemfogok atterni masra. ha ez benszulott, hat akkor ezvan, tudom sajnalni, aki ezert kiakad 🙂
                  mindig kituno voltam nyelvtanbol, szoval baromira nemfog nekem rosszulesni, ha ezzel szivattok 🙂
                  [align=right][snapback]86207[/snapback][/align]

                  Viszont: „nem fogok”, „nem fog” a helyes alak. valamint „ez van” illetve: „nekem jött” (esetedben: nekem jott…)

                  😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969707
                  Bbt
                  Felhasználó

                    ha most nekemjott a kifigurazas, akkor kosz, en mar kifejtettem kisbetunek, hogy az 5eves irc meg stb miatt irok igy, es senki kedveert nemfogok atterni masra. ha ez benszulott, hat akkor ezvan, tudom sajnalni, aki ezert kiakad 🙂
                    mindig kituno voltam nyelvtanbol, szoval baromira nemfog nekem rosszulesni, ha ezzel szivattok 🙂
                    [align=right][snapback]86207[/snapback][/align]

                    nem neked szólt. A te helyesírásoddal nincs semmi gond… az ékezettelenkedés az más, annak oka is van/lehet.

                    Hozzászólás: Súlyos bajok!!! #1970291
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Tudnátok valamit mondani adminisztrátorok? Nem sürgetés, csak hogy tudjátok, keresitek… 🙂 csak hogy ne kapjak agyvérzést éjjelente idegességemben… 🙂

                      Hozzászólás: osszes regebbi debian topic ITT #1975151
                      Bbt
                      Felhasználó

                        hmm, hat igen, envoltam a lama 🙂
                        de mondjuk jo, hogy ez most szobakerult. ha en nemvettem eszre, akkor tuti mas is lesz igy vele.
                        kosz 🙂
                        [align=right][snapback]86053[/snapback][/align]

                        😀 😀 😀 de, de. Mi észrevettük… 😆 😆 😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,481-3,490 / 4,322