Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Okézsoké. cupsd megy is (ps aux-ban benne van), csak amikor a [url url=http://localhost:631]http://localhost:631[/url] -re akarok menni, „Error connecting remote server” üzenetet nyom az Opera. Persze links-szel se megy.
[align=right][snapback]85578[/snapback][/align]nekem sem ment böngészdébõl, próbáld meg:
sudo w3m [url url=http://localhost:631]http://localhost:631[/url]
nekem ez az egy út jött be…külalak: nem lehet egy csomagot csinálni a live-es témából?
mondjuk én meghülyülnék egy aranyozott egérmutatótól, de az már az én szubjektív izléstelenségem… viszont ahogy nézem igény van rá…Hát a kontact-plugins-el voltak bajai (törött csõ) amitõl függütt a kdeaddons. Namármost mindent kipróbáltam, mivel semmit nem tudtam se frissíteni, se telepíteni e miatt.
Mintha kezdene ellaposodni ez a topic is……
[align=right][snapback]85745[/snapback][/align]Most épp mindenki kávézik…
Talán a [url url=http://localhost:631]http://localhost:631[/url] -re gondol?
Bár ott root a user…
[align=right][snapback]85748[/snapback][/align]😀 értem… akkor viszont, ha böngészõzünk, érdemes rootként indítani a böngészõt. vagy:
sudo w3m [url url=http://localhost:631]http://localhost:631[/url]
persze ez feltételezi, hogy sudoer vagy, ill. rakd fel a w3m-et…‘dpkg –purge kdeaddons’ megoldotta problémám!
[align=right][snapback]85736[/snapback][/align]úgy érted az volt fagyi?
Szevasztok!
HP officejet g85-öt próbálok telepíteni 9.1 alá. Ez már magában sem kis feladat, de ehez vélhetõen már a neten megtaláltam a megoldást. Sajnos nem férek hozzá…
CUPS server webes konfigurálása esetén user/pass párost kér a rendszer. A root hozzáférés nem elég jó neki:-((
Hogyan tudok ide belépni?Köszi:
Ista
[align=right][snapback]85740[/snapback][/align]mit takar az, hogy webes konfigurálás?
Rém rendes család!”
mindgondolsz, honnan a „fellow” nick? 😉
nezd meg az aprilis elsejes reszt; marmint angolul, akkor ra lehet jonni;
[align=right][snapback]85521[/snapback][/align]Egy világ omlott össze bennem… 🙂
Emberek!
Minden éjjel megfagy a fórum éjfél magasságában, nem jelentkzik be újra, semmoit nem tölt.
tegnap hozzászólást írtam, de elküldeni nem tudtam, (nem tötötte újra az oldalt). most néztem meg, ettõl függetlenül a hozzászólás megérkezett.
(viszont 0:45-ig nem tudtam elérni az oldalt…)PEXExtensionInit: Couldn’t open default PEX font file Roman_M
This should not happen!
An unresolved function was called!
[align=right][snapback]85338[/snapback][/align]Látod te is. keresi rajtad a fent megnevezett fontot. ami nincs fent. nem tudom melyikben van, talán ttf.
az /etc/X11/xf86config-4 file, mint nevébõl is látszik az x beállításait tartalmazza, rögtön az elején van a fontokra vonatkozó rész. postold légy ly kedves az ide vonatkozó részét a filenak, de EL -
SzerzőBejegyzés