Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,501-3,510 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nyomtatótelepítési probléma #1974146
    Bbt
    Felhasználó

      Okézsoké. cupsd megy is (ps aux-ban benne van), csak amikor a [url url=http://localhost:631]http://localhost:631[/url] -re akarok menni, „Error connecting remote server” üzenetet nyom az Opera. Persze links-szel se megy.
      [align=right][snapback]85578[/snapback][/align]

      nekem sem ment böngészdébõl, próbáld meg:
      sudo w3m [url url=http://localhost:631]http://localhost:631[/url]
      nekem ez az egy út jött be…

      Hozzászólás: UHU LINUX 2.1 LIVE #1968215
      Bbt
      Felhasználó

        külalak: nem lehet egy csomagot csinálni a live-es témából?
        mondjuk én meghülyülnék egy aranyozott egérmutatótól, de az már az én szubjektív izléstelenségem… viszont ahogy nézem igény van rá…

        Hozzászólás: kde3.3.0 #1964007
        Bbt
        Felhasználó

          Hát a kontact-plugins-el voltak bajai (törött csõ) amitõl függütt a kdeaddons. Namármost mindent kipróbáltam, mivel semmit nem tudtam se frissíteni, se telepíteni e miatt.

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969678
          Bbt
          Felhasználó

            Mintha kezdene ellaposodni ez a topic is……
            [align=right][snapback]85745[/snapback][/align]

            Most épp mindenki kávézik…

            Hozzászólás: CUPS password #1974957
            Bbt
            Felhasználó

              Talán a [url url=http://localhost:631]http://localhost:631[/url] -re gondol?
              Bár ott root a user…
              [align=right][snapback]85748[/snapback][/align]

              😀 értem… akkor viszont, ha böngészõzünk, érdemes rootként indítani a böngészõt. vagy:
              sudo w3m [url url=http://localhost:631]http://localhost:631[/url]
              persze ez feltételezi, hogy sudoer vagy, ill. rakd fel a w3m-et…

              Hozzászólás: kde3.3.0 #1964005
              Bbt
              Felhasználó

                ‘dpkg –purge kdeaddons’ megoldotta problémám!
                [align=right][snapback]85736[/snapback][/align]

                úgy érted az volt fagyi?

                Hozzászólás: CUPS password #1974955
                Bbt
                Felhasználó

                  Szevasztok!
                  HP officejet g85-öt próbálok telepíteni 9.1 alá. Ez már magában sem kis feladat, de ehez vélhetõen már a neten megtaláltam a megoldást. Sajnos nem férek hozzá…
                  CUPS server webes konfigurálása esetén user/pass párost kér a rendszer. A root hozzáférés nem elég jó neki:-((
                  Hogyan tudok ide belépni?

                  Köszi:
                  Ista
                  [align=right][snapback]85740[/snapback][/align]

                  mit takar az, hogy webes konfigurálás?

                  Hozzászólás: kotelezo esti program #1972540
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Rém rendes család!”
                    mindgondolsz, honnan a „fellow” nick? 😉
                    nezd meg az aprilis elsejes reszt; marmint angolul, akkor ra lehet jonni;
                    [align=right][snapback]85521[/snapback][/align]

                    Egy világ omlott össze bennem… 🙂

                    Hozzászólás: Súlyos bajok!!! #1970289
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Emberek!
                      Minden éjjel megfagy a fórum éjfél magasságában, nem jelentkzik be újra, semmoit nem tölt.
                      tegnap hozzászólást írtam, de elküldeni nem tudtam, (nem tötötte újra az oldalt). most néztem meg, ettõl függetlenül a hozzászólás megérkezett.
                      (viszont 0:45-ig nem tudtam elérni az oldalt…)

                      Hozzászólás: nem megy az x #1974716
                      Bbt
                      Felhasználó

                        PEXExtensionInit: Couldn’t open default PEX font file  Roman_M
                        This should not happen!
                        An unresolved function was called!
                        [align=right][snapback]85338[/snapback][/align]

                        Látod te is. keresi rajtad a fent megnevezett fontot. ami nincs fent. nem tudom melyikben van, talán ttf.
                        az /etc/X11/xf86config-4 file, mint nevébõl is látszik az x beállításait tartalmazza, rögtön az elején van a fontokra vonatkozó rész. postold légy ly kedves az ide vonatkozó részét a filenak, de EL

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,501-3,510 / 4,322