Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A telefonos részt fejtsd ki, plíz, nem értem…
Biztos azért, mert nekem csak egy eccrû kis maroktelefonom van 🙂
Malacka közel állt hozzám valaha, aggódásban és szerencsétlenkedésben legalábbis mintha rólam mintázták volna 🙂 De már sokat fejlõdtem 😉
[align=right][snapback]85189[/snapback][/align]Hát, konkrétan az jutott eszembe, hogy jelenleg nem az a lényeg, h egy telefon -mint telefon- mennyire jó-e vagy sem, hanem hogy van-e benne kamera, és elég drága-e. szóval nem eszköz, célszerszám, hanem szimbólum. (bár talán nem státusz)
Lehet nem jó a hasonlat.
Egy avatar sokszor jellemzi a tulajt, de talán itt sem a figyelemfelkeltés lenne a cél, hanem , hogy ebben az igen arctalan „személytelen” mûfajban valami vizuálisat is tudj kötni egy névhez. talán sokkal fontosabb egy avatar állandósága, mint az, hogy mit ábrázol.
(délelõtt láttam egy kirakatban egy fabábut, az a figura amelyik Baru képin látható valamelyik rajzfilmbõl. senki nem értette min mosolygok… 🙂 )ui.: senkit nem akarok megsérteni, remélem nem is sikerül… 🙂
kifejtettem eléggé? 🙂
így is van… és a fõgonosz egy alacsony szemüveges, ámde rettenetesen gazdag csóka – híjuk Billnek – akinek a céla szegény fogságban élõ pingvin elpusztítása…
emerson tündérei: a trilógia második része, amiben kiderül, hogy Bill az elõzõ rész végén mégsem halt meg, csak hibernálta magát, és most újra támad, de…emerson: Egyébként mi volt a bajuk a zenékkel? durvának nem mondanám õket…
🙂 A kedvedért visszatettem Hermione-t, de õrizgetem Malackát is 🙂
[align=right][snapback]85092[/snapback][/align]🙂 az én kedvemért ne… nem az avatarod lesz minõsítésed alapja. (vagy inkább volt…) ha ez szerintem számítana, lehet az enyém is megváltozna.
Kicsit olyan ez, mint ahogy a telefonnal bánnak manapság. Ki mibõl ítél…
Malacka aranyos, ha esetleg nem elég: micimacko.lap.huMilyen rendszert használsz?
Debian Sid
(Elõtte Uhu1.1.1, még elõtte SuSE9.0)Mióta használod?
hm. már vagy két hete, de ez a szám nagyon meg fog nõni…Mire használod?
net, iskola(neptun), film, tanulás, iroda, TV nézésHogyan választottad ki?
Valami „komolyabbat” szerettem volna minthogy berakom acdt, kiveszem az oprendszert.Használsz-e grafikus környezetet (GUI)?
igen, XFce4, ill. KDE3.3, ha épp nem fagy…Milyen jellegû a hw?
AMD 1.4 1.1.-en hajtva, nvidia mx400 pinnacle tv kártya, tft monitorHa már inkább multad van, mint jövõd: mik voltak azok a problémák amibe bele ütköztél?
ez egy kicsit hosszú lista lenne.Mik azok a területek, tapasztalatod szerint amikre jobban használható a Linux, vagy célszerûbb a Linuxot használni.
server, átlag user: stabilitás. szöveget szerkeszteni mindkét rendszerbe lehet…Ha hivatás szerûen használod a Linuxot (vállalkozás) mik az elõnyei (a költségeken kívül), más OS -ekkel szemben?
Szerinted mi az az öt momentum ami a Linuxodat más OS-ek elé helyezi.
sebesség, alakíthatóság, stabilitás, felhasználói kör, szabadságMik azok a leírésok amit egy kezdõnek feltétlenül el kell olvasnia?
man kérdés, guguli kérdés, fellow works, a forrásban levõ readme, a project honlapja (how to install) Pere László: Linux felhasználói ismeretek Rob Flickenger: Linux bevetés közben. GNU kiáltványSírj itt a vállamon… 🙂
Hová küldted õket? /dev/null? 🙂
[align=right][snapback]85039[/snapback][/align]nem. a /home/Katába, de nem volt ilyen, NTFS-re meg nincs írási engedélyem… 😀
:angry: mámeg elkéstem…
Szia!
látogasd meg a /etc/console könyvtárban lévõ file tartalmát.
boottime.kmap.gzvan-e benne ilyen sor(ok)?
Code:keycode 32 = d D Dstroke Control_d
alt keycode 32 = Meta_dNem tudom, ez vonatkozik-e az összes konzolra, de egy próbát megér.
nekem is ez jutott eszembe, de szerintem nemugyanis ha jól látom ez a külsõ persely amiben csúszik a belsõ cucc, tehát ez mozdulatlan… jelen tudásom szerint ez még vibrációt sem okoz nagyon…
de hát vagy 7 éve tanultam a gépészetet…
[align=right][snapback]84933[/snapback][/align]😀 ha csak úgy nem… én villanymérnöknek tanulok, de erre rá nem jöttem volna…
Túl nagynak találtam. Szívem szerint amúgy is Malacka vagy mézesbödön lennék… 🙂 🙂
[align=right][snapback]85001[/snapback][/align]Ha minden igaz, ezeket elküldtem, de nincs visszajelzésem róla… (megyk mindjárt sírni a hibabejelentõbe…)
-
SzerzőBejegyzés