Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Forrásból mûködnie kell, még süsü alatt is!
[align=right][snapback]84995[/snapback][/align]igen. de tényleg nem egyszerû. a probléma ott kezdõdik, hogy a hibaüzenetek néha nem azt adják meg hiányzó függõségnek, ami ténylegesen hiányzik.
én csak kísértek egy egyszerûbb, nem nem hasznosabb megoldással.Némiképpen megnyugodtam, mert nem tudtam elképzelni, hogy mi történik ilyenkor.
hm. Süsü alatt ez tényleg egy macera volt. egy éve (vagy több is. amikor a 9.0 kijött) mindanyian megpróbáltuk, oszt senkinek sem sikerült, de: akkor paca megmutatta nekünk ezt nem emlékszem már: talán kodekek kellenek mellé, de ez fut, és teljes. más kérdés, hogy kézzel biztosan gyorsabbat érsz el.
A régi szép idõk… :rolleyes: az elsõ linuxos fordításom… 😀 nem volt fent a make… 😀
Csak nálam van az, hogy éjfél táján nem tudok belépni egy fél órára a fórumra?
Már többször tapasztaltam, viszont minden más oldal meg megy.
[align=right][snapback]84987[/snapback][/align]Nem csak nálad, én is így vagyok, ráadásul ilyenkor egy idõre drasztikusan lecsökken a postok száma, úgyhogy valószínûleg nem csak mi járunk így…
igazad van fellow, még hozzátehetnénk, hogy elõbb keress utána kérdezz, de nagyon szem elé kéne rakni, hogy ezt mindenki komolyan gondolja…
A másik fele szerintem kacifántosabb: ha szerencsétlen kezdõ, aki még fel sem fogta mi az elvárás vele szemben, nem kap választ, az minden csak nem jó… ha viszont kap választ, akkor nem biztos, hogy változik. csomó topic indul úgy, hogy az elsõ válaszban felsorol vki egy listát a hiányzó infókról.11. elõbb keress, utána kérdezz
12. a korrekt helyesírás alapos ember látszatát kelti, élj ezzel az eszközzel.az odáig rendben van, hogy nekiveselkedek a kernelfordításnak, kiszedem a ribancfb támogatást a kernelbõl de a többi milliom opciót a …….-nak van kedve végig gúvadni, hogy ez a tetû videolártya fagyás nélkül maszatoljon. Egyébként az az érdekes, hogy a gép úgy behal, hogy nem reagál semmire, csak a villanyóra lecsapására, ugyanakkor a netet osztja fagyottan.
[align=right][snapback]84980[/snapback][/align]ha már úgyis kernelt kell fordítani, akkor legalább optimalizálhatsz a gépedre. fuss neki innen. meg hogy több leszel tõle.
A fagyiban igazad van. ráadásul nekem kékes a hátterem, úgyhogy igazi kék halált okoz…pedig szép volt az a Hernione kép… 🙂
Itthon még sosem találkoztam vele (igaz, nem is kerestem…)
Prágában láttam, sõt meg is kóstoltam. Brrrrrrrr 🙁 🙂
Beherovka ezerszer jobb 🙂
[align=right][snapback]84970[/snapback][/align]az aláírásomban megnevezett helyen is lehet kapni, meg azon azúton Pesten, ami az Andrássy ott van egy ilyen nevû hely… (pedig nem akartam reklámozni… 🙂 )
sajna a tegnapelõtti kernelfordítás során elfogyott a Becherem vége… :nervous: azóta szárazság van… mit szárazság, aszály!!! :oha:
hm. nekem – ha már festõ- Dalí jutott eszembe a színek kapcsán. Meg úgy általánosan önmaga miatt. Meg ha már, akkor Gaudi, bár õ nem festett 🙂 viszont hihetetlen…
Látom Bbt figyelsz 😉
Sany! Az angol szöveg kb ezt jelenti: ha ezt és ezt az opciót át tudod passzolni a kernelnek a lilón keresztül bútoláskor, ajjor nem szükséges újraforgatnod a kernelt. (Ez explicite azt jelenti, hogy ha nem tudod átpasszolni, akkor igenis új kernelt kell forgatnod ribancfb támogatás nélkül)
[align=right][snapback]84972[/snapback][/align]😀 mint említettem, nálam ribancfb nélkül is él ez a probléma…
egyébként mesesajt: kernelfordítás egy óra alatt megvan… 😀 imhol eljöve az idõ, miszerént a mesebeli parmezán felöltve pánczélját, felugrék nemes gcc3.3 paripájára, és szembeszálla az szörnyûséges make menuconfig parancsval…. -
SzerzőBejegyzés