Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,541-3,550 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969563
    Bbt
    Felhasználó

      Ez a nyomasztó zene van amit lehet az oldal nézegetés közben is hallani?
      Erre nem vagyok „vevõ” köszi.
      Még idegileg rendben vagyok, nincs szükségem terápiára! 😀
      [align=right][snapback]84790[/snapback][/align]

      😀 próbáld meg a hangzóból a számokat. (ne a koncertet, a többit.) az oldal zenéje tényleg jó elalvás ellen, de errõl szintén ne én tehetek… B) csak bátran, vesztenivalód semmi…

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969554
      Bbt
      Felhasználó

        Mi ez az antiszociális link az alláírásodban?  😀
        Azt írja „IE. meg flash” kell hozzá?
        Mi az a IE.!?!? Irány az Egyenes? 😀
        Ez hátrányos megkülönböztetése a linuxosoknak!  :angry:
        Tessék kijavítani!!! Irgum-burgum!!! :angry2:
        [align=right][snapback]84778[/snapback][/align]

        Ne engem tessék zrikálni érte, az oldalhoz semmi közöm, csak a zenekarhoz. finoman én is pedzegettem, hogy nem az igazi így, de mit tudok csinálni? (márhogy az új oldalon kívûl… 🙂 ahoz meg nincs sok kedvem.)
        a zene meg nem rendszerfüggõ…

        tölts le inkább zenét róla, amíg legálisan megteheted… 🙂

        Hozzászólás: nVIDIA driver telepítés #1939799
        Bbt
        Felhasználó

          told fel valahova a netre, aztán megnézzük. 🙂

          Hozzászólás: Grub áthelyezése #1971778
          Bbt
          Felhasználó

            igen. az extendidet egy külön partíciónak kezeli, amit nem lehet elérni.
            mindenesetre most jó. (leszámítva a fent lévõ ringyózt, az nem hajlandó butulni semmi pénzért. 🙂 még nem döntöttem el, hogy ez baj-e…)

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969551
            Bbt
            Felhasználó

              Azért végignézzük a szegény kezdõk kérdéseit is… (ugye? 🙂 )
              ez már nem is OFF topic, hanem egy lassú chatroom… 😀

              Hozzászólás: UHU LINUX 2.1 LIVE #1968178
              Bbt
              Felhasználó

                Persze, alapból mind tud angolul. Nem is ezzel van a probléma hanem azzal hogy már a bootolás alatt is az adott nyelven kell neki kommunikálni. Tehát a boot és init szkripteknek is tartalmaznia kell az adott nyelvû üzeneteket. A bootslpash képetnyõre is hasonló a követelmény.  Ezt megcsinálni már nem egy kétnapos vmi. A másik problém az hogy nem minden programnak van pld. Francia nyelvi fájla, így hiába kapja meg a LANG=fr_FR  környezeti változót attól még angol marad. Ezek elkészítése, csoamag újrafordítása sem lesz egy leányálom.
                [align=right][snapback]84228[/snapback][/align]

                hm. pedig az ember azt hinné, azok a beképzelt franciák jól el vannak látva…
                az a gáz, hogy nagyon nem vagyok otthon nyelvekben, különben szívesen felajánlanám segítségem… (ezt megteszem így is, de nyelvi dolgokkal sajna nem tudok mit kezdeni.)
                sok sikert hozzá… érdemes lenne megcsinálni, mert ténylg piszok jó a munkátok.

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969541
                Bbt
                Felhasználó

                  😀 Azért tudtad, csak épp nem voltál ott, hogy válaszolj…
                  egyébként ha már alapmûvek: Négy szoba.

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969539
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Akkor Vittorio de Sica.
                    kérem a fõnyereményt… 😀

                    közben rákerestem guglin, 1948-as a film.
                    http://www.filmkultura.hu/2004/articles/es…li12/04.hu.html

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947858
                    Bbt
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: Grub áthelyezése #1971776
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Ugye mondtam hogy már nem követhetõ! 😀
                        Legalább most már butul?
                        [align=right][snapback]84532[/snapback][/align]

                        butult egy fenét!
                        este7 óta nem voltam képes bemászni a rendszerembe. Hogy ki volt az az átok birka, aki kitalálta, hogy hd0,5 az hda6, de hd0,8 lesz hda7. vért pisiltem, mire megtaláltam, milyen rendszer szerint címzi a partíciót. ráadásul még igazán logikát sem látok benne, azt meg nem hiszem, hogy idõrendbe lenne kiosztva. (pl. hd0,4 az nincs)
                        mindegy, mostmár hdc pihenõre van rakva, úgyhogy úgy néz ki sikerül.

                        más kérdés: symlinkek hogy vannak címezve? bár idáig nem sírt semmi, vajon könyvtárfa alapján (pl. /home/bbt/x), vagy eszköz alapján ((hd0,7)/bbt/x), mert ha ez utóbbi, akkor elõbb-utóbb elkezd rinyálni, hogy nincs minden a helyin…

                        Köszönöm mindenkinek a segítséget, ötleteket.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,541-3,550 / 4,322