Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,551-3,560 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969537
    Bbt
    Felhasználó

      nem merek válaszolni… V.d.S. Ez már vagy ötven éves film…

      csak egy pár órára cssztem szét a grubomat, aztán végigmentek a klasszikusokon ezalatt? … 😛 😛

      Hozzászólás: Grub áthelyezése #1971774
      Bbt
      Felhasználó

        „és nyomok egy grub-install hda1-et”
        Mért nem
        grub-install ‘(hd0)’
        Már teljesen zavarosodik. 😀
        A particiok a (hd0)- on vannak a másik (hd1) nincs particionálva?
        A vinyók jól vannak jumper-olva?
        [align=right][snapback]84520[/snapback][/align]

        nálad a pont…
        egy kicsit belezavarodtam a partíciókba. hd0ra akartam rakni, de nem azt csináltam. :blush: :blush: :blush:
        így már -persze – felment…
        viszont át kell írni a menüjét, mert már nem bírom követni, hogy most akor mi butul honnan, és miért. eh. annyi baj legyen…
        Köszönöm a segítséget!

        Hozzászólás: KDE menu -> XFCE menu #1973963
        Bbt
        Felhasználó

          okes :>
          [align=right][snapback]84514[/snapback][/align]

          megnéztem. az Uhus is ugyanolyan, mint debian alatt. semilyen plusz menü nincs.
          még esetleg azt ki lehetne deríteni, hgy az asztalon jobb egérgomb (munkaasztal menü) milyen alkalmazás, és hozzá lehet-e rendelni ikonhoz lentre. Nem tudom hoy lehet megközelíteni a kérdést. ötletek?

          Hozzászólás: Firefox 1.0 Böngészõ #1973289
          Bbt
          Felhasználó

            Nálatok mûködik a keresõje??? Mert nálam nem.
            [align=right][snapback]84511[/snapback][/align]

            mûködik.

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969411
            Bbt
            Felhasználó

              Csak nincs rejtegetni valód ?  😀  😀
              [align=right][snapback]84504[/snapback][/align]

              Dehogynem. illegális windows van a gépemen. meg egy csomó program rajta, mind warezolva, és egy csomó pénzt kiveszek ezzel a fejlesztõk zsebébõl. 😀

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1969403
              Bbt
              Felhasználó

                Megkérdezzem ezt neked a férjétõl? (õ is zsaru 😀  😀 )

                Dobhatok egy mailt neki, na meg egyébként is itt van olvas, csak nem szól míg nem kell.  🙂
                [align=right][snapback]84496[/snapback][/align]

                jó van na… még a végén a nyakamra mászik az egész BSA… :unsure:

                nem hiszem, hogy túl komolyan kéne venni engem, amikor egy fórumon udvarolok… persze mostmár szépítgethetem… inkább jól nem csinálom… 🙂

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969402
                Bbt
                Felhasználó

                  No erre befizetek. 🙂  🙂  🙂  🙂
                  [align=right][snapback]84490[/snapback][/align]

                  ezek szerint tudnod kék… 🙂

                  Hozzászólás: Jobb oldali Alt + betûk hiánya #1973827
                  Bbt
                  Felhasználó

                    akkor sem megy, ha le van lõve a kde? (konsol alatt)

                    Hozzászólás: Grub áthelyezése #1971772
                    Bbt
                    Felhasználó

                      azért lassan fejlõdök. Sikerült átpakolnom a rendszert hda-ra (a gyökeret Livecd alól, mivel így nincs semmi felmountolva, ráadásul swap, és temp cuccok sincsenek.
                      megj.: sikerült valakinek már áthúzni futás alatt lévõ rendszert egy másik vinyóra? pl. a proc könyvtár másolását nem szereti…)
                      úgyhogy jelen állapotomban hdc-rõl butulom a hda-n levõ rendszert. így, ha felmountolom az üres hda1-et /boot alá, és nyomok egy grub-install hda1-et, felrak egy grubot, de az a legfélelmetesebb anyázásaimra sem hajlandó reagálni…

                      Bbt
                      Felhasználó

                        Pont ezért kell a fórum és pont ezért kell egy topicot megtartani…
                        [align=right][snapback]84439[/snapback][/align]

                        Ha soros egér konfigolásáról van benne szó… 🙂
                        az információ értékes. viszont mondjuk a kocsmatopic inkább egy chatroom funkciót tölt be. Ha valaki valamilyen problémára keresne benne megoldást… :rolleyes:
                        így utólag: lehet hogy jobb megoldás lett volna a címet leíró hozzászólás(oka)t törölni és lezárni. Most már mindegy…

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,551-3,560 / 4,322