Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem merek válaszolni… V.d.S. Ez már vagy ötven éves film…
csak egy pár órára cssztem szét a grubomat, aztán végigmentek a klasszikusokon ezalatt? … 😛 😛
„és nyomok egy grub-install hda1-et”
Mért nem
grub-install ‘(hd0)’
Már teljesen zavarosodik. 😀
A particiok a (hd0)- on vannak a másik (hd1) nincs particionálva?
A vinyók jól vannak jumper-olva?
[align=right][snapback]84520[/snapback][/align]nálad a pont…
egy kicsit belezavarodtam a partíciókba. hd0ra akartam rakni, de nem azt csináltam. :blush: :blush: :blush:
így már -persze – felment…
viszont át kell írni a menüjét, mert már nem bírom követni, hogy most akor mi butul honnan, és miért. eh. annyi baj legyen…
Köszönöm a segítséget!okes :>
[align=right][snapback]84514[/snapback][/align]megnéztem. az Uhus is ugyanolyan, mint debian alatt. semilyen plusz menü nincs.
még esetleg azt ki lehetne deríteni, hgy az asztalon jobb egérgomb (munkaasztal menü) milyen alkalmazás, és hozzá lehet-e rendelni ikonhoz lentre. Nem tudom hoy lehet megközelíteni a kérdést. ötletek?Nálatok mûködik a keresõje??? Mert nálam nem.
[align=right][snapback]84511[/snapback][/align]mûködik.
Csak nincs rejtegetni valód ? 😀 😀
[align=right][snapback]84504[/snapback][/align]Dehogynem. illegális windows van a gépemen. meg egy csomó program rajta, mind warezolva, és egy csomó pénzt kiveszek ezzel a fejlesztõk zsebébõl. 😀
Megkérdezzem ezt neked a férjétõl? (õ is zsaru 😀 😀 )
Dobhatok egy mailt neki, na meg egyébként is itt van olvas, csak nem szól míg nem kell. 🙂
[align=right][snapback]84496[/snapback][/align]jó van na… még a végén a nyakamra mászik az egész BSA… :unsure:
nem hiszem, hogy túl komolyan kéne venni engem, amikor egy fórumon udvarolok… persze mostmár szépítgethetem… inkább jól nem csinálom… 🙂
No erre befizetek. 🙂 🙂 🙂 🙂
[align=right][snapback]84490[/snapback][/align]ezek szerint tudnod kék… 🙂
akkor sem megy, ha le van lõve a kde? (konsol alatt)
azért lassan fejlõdök. Sikerült átpakolnom a rendszert hda-ra (a gyökeret Livecd alól, mivel így nincs semmi felmountolva, ráadásul swap, és temp cuccok sincsenek.
megj.: sikerült valakinek már áthúzni futás alatt lévõ rendszert egy másik vinyóra? pl. a proc könyvtár másolását nem szereti…)
úgyhogy jelen állapotomban hdc-rõl butulom a hda-n levõ rendszert. így, ha felmountolom az üres hda1-et /boot alá, és nyomok egy grub-install hda1-et, felrak egy grubot, de az a legfélelmetesebb anyázásaimra sem hajlandó reagálni…Pont ezért kell a fórum és pont ezért kell egy topicot megtartani…
[align=right][snapback]84439[/snapback][/align]Ha soros egér konfigolásáról van benne szó… 🙂
az információ értékes. viszont mondjuk a kocsmatopic inkább egy chatroom funkciót tölt be. Ha valaki valamilyen problémára keresne benne megoldást… :rolleyes:
így utólag: lehet hogy jobb megoldás lett volna a címet leíró hozzászólás(oka)t törölni és lezárni. Most már mindegy… -
SzerzőBejegyzés