Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kit it fõz és kit priviben ? Ezt akartad írni ? 😀
[align=right][snapback]84449[/snapback][/align]Nem tudom, de ártatlan vagyok… 🙂
tetszik az ötlet… 🙂
Viszont nem hiszem, hogy végrehajtható. akkor lehetne megoldani, ha a kmenu szeparálható lenne, mint külön program.
viszont ha az UHUsok írtak egy ilyet, meg lehet próbálni azt felrakni. (keresek egy uhut, oszt megnézem…)Az én levelem átment ,mert egy szót nem szóltál azóta ?
[align=right][snapback]84446[/snapback][/align]<_< Ki is fûz és kit priviben ? 😀 😀
Bocs , szóljatok hogy ne beszéljek bele a vasárnapi románcba 😀 😀 Olyan jól elvagytok 😀
[align=right][snapback]84400[/snapback][/align]Csitt! még meghallja emerson. 😀 át kell váltani privátba… 🙂
akkor semmi 🙂
Beszélgetünk linuxról. 🙂
Mert velem arról is lehet 😀
Nem képesség kell hozzá, csak emerson féltékeny ránk 🙂
[align=right][snapback]84393[/snapback][/align]😀 áldott anonimitás…
Már alakul, de még nem rímel! 🙂
[align=right][snapback]84392[/snapback][/align]de legalább nem is ez volt a cél… 😀
Most jól kizökkentették 🙁
Mirõl meséljek?
[align=right][snapback]84388[/snapback][/align]Mi van akkor, ha nem szabad udvarolni?
képes lennél ilyt tenni?és ha nem szabad?
[align=right][snapback]84385[/snapback][/align]mesélj errõl az esetrõl. 🙂
Nocsak!
Már udvarolsz 🙂
[align=right][snapback]84374[/snapback][/align]hát, ha szabad… :blush: :blush: :blush:
Miért szerintem imádnivaló, az a csaj, aki ilyeneket csinál.
(Bár lehet, hogy azért gondolom ezt, mert én is elvetemült vagyok.):)
[align=right][snapback]84367[/snapback][/align]Olyan mint a montevereszt… meg kõ hódítani… 🙂
-
SzerzőBejegyzés