Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,561-3,570 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969380
    Bbt
    Felhasználó

      Kit it fõz és kit priviben ?  Ezt akartad írni ?  😀
      [align=right][snapback]84449[/snapback][/align]

      Nem tudom, de ártatlan vagyok… 🙂

      Hozzászólás: KDE menu -> XFCE menu #1973961
      Bbt
      Felhasználó

        tetszik az ötlet… 🙂
        Viszont nem hiszem, hogy végrehajtható. akkor lehetne megoldani, ha a kmenu szeparálható lenne, mint külön program.
        viszont ha az UHUsok írtak egy ilyet, meg lehet próbálni azt felrakni. (keresek egy uhut, oszt megnézem…)

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969378
        Bbt
        Felhasználó

          Az én levelem átment ,mert egy szót nem szóltál azóta ?
          [align=right][snapback]84446[/snapback][/align]

          <_< Ki is fûz és kit priviben ? 😀 😀

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969369
          Bbt
          Felhasználó

            Bocs , szóljatok hogy ne beszéljek bele a vasárnapi románcba  😀  😀  Olyan jól elvagytok  😀
            [align=right][snapback]84400[/snapback][/align]

            Csitt! még meghallja emerson. 😀 át kell váltani privátba… 🙂

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969365
            Bbt
            Felhasználó

              akkor semmi 🙂
              Beszélgetünk linuxról. 🙂
              Mert velem arról is lehet 😀
              Nem képesség kell hozzá, csak emerson féltékeny ránk 🙂
              [align=right][snapback]84393[/snapback][/align]

              😀 áldott anonimitás…

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1969364
              Bbt
              Felhasználó

                Már alakul, de még nem rímel! 🙂
                [align=right][snapback]84392[/snapback][/align]

                de legalább nem is ez volt a cél… 😀

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969361
                Bbt
                Felhasználó

                  Most jól kizökkentették 🙁
                  Mirõl meséljek?
                  [align=right][snapback]84388[/snapback][/align]

                  Mi van akkor, ha nem szabad udvarolni?
                  képes lennél ilyt tenni?

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969357
                  Bbt
                  Felhasználó

                    és ha nem szabad?
                    [align=right][snapback]84385[/snapback][/align]

                    mesélj errõl az esetrõl. 🙂

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969347
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Nocsak!
                      Már udvarolsz 🙂
                      [align=right][snapback]84374[/snapback][/align]

                      hát, ha szabad… :blush: :blush: :blush:

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969340
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Miért szerintem imádnivaló, az a csaj, aki ilyeneket csinál.
                        (Bár lehet, hogy azért gondolom ezt, mert én is elvetemült vagyok.):)
                        [align=right][snapback]84367[/snapback][/align]

                        Olyan mint a montevereszt… meg kõ hódítani… 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,561-3,570 / 4,322