Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ez nekem szól?
Ha igen, kérdezd emersont, mekkora fájdalomküszöb kell hozzám 🙂Andrea
[align=right][snapback]84363[/snapback][/align]Neked, te drága… 🙂 nem kérdezem meg. majd jól megnézrm magam… 🙂
Pedig Kína a nagy Linux gyártó…
[align=right][snapback]84357[/snapback][/align]Akkor még nem volt bent az uj hozzászolásod. Tényleg ott van ,hát ez csúnya.
Ebbõl látszik ,hogy a m$ milyen fertõzést végzett. Egy windozon én nem látok linuxos progi ikont.
[align=right][snapback]84353[/snapback][/align]Azért mielõtt leszednénk emerson fejit, kerek perec megmondta: az a cél, hogy elkápráztasson a cucc. ha én ilyet még nem láttam volna, tuti az ismerõs ikonokat támadnám le, úgyhogy valahol igaza volt…
Látom te sem kompnak készültél… azért elég magas fájdalomküszöbre van szükség, ha beléd fut az ember… 🙂
😀
http://yui.mine.nu/linux/screen.html
😀
azért ez nem kis baleset lenne…Azért az ikonsorért tõlem is kapott emerson 😀
De a következõben már nem lesznek ilyesmik.Berryt tudok neked prezentálni 😀
De semmilyen nyelvtámogatással nem rendelkezik 🙂
Kizárólag japánul tud, tudod, olyan helyes kis figurák a szavak 🙂Andrea
[align=right][snapback]84346[/snapback][/align]😀 akkor mi egy japán nyelvközösség vagyunk… egy csomó helyes figura…
a Berryt nem ismerem, de megyek guglizni…olvass el még egyszer…
Milyen IE,outlook ? Valami elkerülte a figyelmem ? 😀
[align=right][snapback]84341[/snapback][/align]nézd meg alul (KDE alatt…) nem hittemel elõször…
ezen látszik:
http://uhulivecd.linuxuser.hu/php-base-data/download/KDE.png
itt a bizonyíték! biztos ti is elloptátok Bily kernelét! szégyentelenek!… 😀Miért, te láttál már szebbet a Live-tól?
Nehogy azt mondd, hogy a Conectiva szebb 🙂
Az csak a 2. helyezett 😀 😀Adsz egy üres vinyót? Mert elsõ nekifutásra úgyis elqrom 😀
De a linuxhoz van türelmem 🙂Andrea
[align=right][snapback]84338[/snapback][/align]Nem tudom megbocsájtani azt a tálca ikonsort (IE, outlook, Nero…)
🙂 egy két gigásom van szabadon… ha kapok rája egy ferdeszemû baglyot… 😀 -
SzerzőBejegyzés