Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,571-3,580 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969336
    Bbt
    Felhasználó

      Ez nekem szól?
      Ha igen, kérdezd emersont, mekkora fájdalomküszöb kell hozzám 🙂

      Andrea
      [align=right][snapback]84363[/snapback][/align]

      Neked, te drága… 🙂 nem kérdezem meg. majd jól megnézrm magam… 🙂

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969335
      Bbt
      Felhasználó
        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969331
        Bbt
        Felhasználó

          Pedig Kína a nagy Linux gyártó…
          [align=right][snapback]84357[/snapback][/align]

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969330
          Bbt
          Felhasználó

            Akkor még nem volt bent az uj hozzászolásod. Tényleg ott van ,hát ez csúnya.
            Ebbõl látszik ,hogy a m$ milyen fertõzést végzett. Egy windozon én nem látok linuxos progi ikont.
            [align=right][snapback]84353[/snapback][/align]

            Azért mielõtt leszednénk emerson fejit, kerek perec megmondta: az a cél, hogy elkápráztasson a cucc. ha én ilyet még nem láttam volna, tuti az ismerõs ikonokat támadnám le, úgyhogy valahol igaza volt…

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969328
            Bbt
            Felhasználó

              Látom te sem kompnak készültél… azért elég magas fájdalomküszöbre van szükség, ha beléd fut az ember… 🙂

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1969325
              Bbt
              Felhasználó

                😀
                http://yui.mine.nu/linux/screen.html
                😀
                azért ez nem kis baleset lenne…

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969323
                Bbt
                Felhasználó

                  Azért az ikonsorért tõlem is kapott emerson 😀
                  De a következõben már nem lesznek ilyesmik.

                  Berryt tudok neked prezentálni 😀
                  De semmilyen nyelvtámogatással nem rendelkezik 🙂
                  Kizárólag japánul tud, tudod, olyan helyes kis figurák a szavak 🙂

                  Andrea
                  [align=right][snapback]84346[/snapback][/align]

                  😀 akkor mi egy japán nyelvközösség vagyunk… egy csomó helyes figura…
                  a Berryt nem ismerem, de megyek guglizni…

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969321
                  Bbt
                  Felhasználó

                    olvass el még egyszer…

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969319
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Milyen IE,outlook ?  Valami elkerülte a figyelmem ? 😀
                      [align=right][snapback]84341[/snapback][/align]

                      nézd meg alul (KDE alatt…) nem hittemel elõször…
                      ezen látszik:
                      http://uhulivecd.linuxuser.hu/php-base-data/download/KDE.png
                      itt a bizonyíték! biztos ti is elloptátok Bily kernelét! szégyentelenek!… 😀

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969317
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Miért, te láttál már szebbet a Live-tól?
                        Nehogy azt mondd, hogy a Conectiva szebb 🙂
                        Az csak a 2. helyezett 😀 😀

                        Adsz egy üres vinyót? Mert elsõ nekifutásra úgyis elqrom 😀
                        De a linuxhoz van türelmem 🙂

                        Andrea
                        [align=right][snapback]84338[/snapback][/align]

                        Nem tudom megbocsájtani azt a tálca ikonsort (IE, outlook, Nero…)
                        🙂 egy két gigásom van szabadon… ha kapok rája egy ferdeszemû baglyot… 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,571-3,580 / 4,322