Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,601-3,610 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: kde3.3.0 #1963994
    Bbt
    Felhasználó

      😀 szinte éreztem…
      megnéztem, nálam is ugyanezt csinálja.

      Más kérdés: valamitõl fagy a rendszer, ha leállítom a KDE-t. kdemultimediara gyanakszom, de nem tudok rájönni. nálatok nincs ilyen probléma?

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969241
      Bbt
      Felhasználó
        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969240
        Bbt
        Felhasználó

          ../configure –prefix=/home/bed –enable-s&m –disable-selfsex
          make love
          🙂
          [align=right][snapback]83946[/snapback][/align]

          make vacsora
          sh vacsora
          mount /home/bath
          make clean
          ./configure bed …
          umount /dev/kifogas –all
          make love
          init 6
          make love

          (esetleg 9 hónap múlva apt-ge install gyerek…)
          🙂 :blush:

          Hozzászólás: partition magichez hasonlatos progi linuxra #1942649
          Bbt
          Felhasználó

            Kipróbáltam a qt parted-te, tetszik is de nem tudom hogy kell pl. ntfs-re particionalni. Illetve szerettem volna a swap particiot kissebbre méretezni, nem csinal semmit, törölni nem engedi mert szerinte mountolva van, umount parancs szerint pedig nincs is. Gondolom swap-et nem is nagyon lehet bántani ez logikus is lenne, azt majd megoldom…  De ha valaki tud jobbat…
            [align=right][snapback]83947[/snapback][/align]

            vedd ki fstab-ból a swap-et, és butulj. úgysem hagyja?

            Hozzászólás: Grub áthelyezése #1971766
            Bbt
            Felhasználó

              jelenleg mindkettõé ugyanez. próbáltam variálni már mindenre, de az istennek nem akarja az igazságot…
              csak akkor butul, ha hdc is a gépben van, akkor viszont arról.

              Hozzászólás: kde3.3.0 #1963992
              Bbt
              Felhasználó

                ha elõtte nyomsz egy dpkg –purge kontakt-plugins ?

                Hozzászólás: Partíció átméretezése #1971150
                Bbt
                Felhasználó

                  Hello,
                  a pqmagic muxik floppyrol is es kezeli az ext filerendszet is.

                  TamsA
                  [align=right][snapback]83908[/snapback][/align]

                  egész pntosan: kezeli az ext2 filerendszert. ext3-t ext2nek ismeri fel, és úgy kezeli, mintha tele lenne. (az utolsóban nem vagyom 100%ig biztos, lehet, hogy csak a partícióm van csurig, de nem hiszem…)

                  Hozzászólás: UHU install icipicigépre #1966847
                  Bbt
                  Felhasználó

                    ugyan nem egészen ide tartozik, de sikerült kiharcolnom, h nálunk a suliban linux legyen a gépeken.

                    Még nem próbáltam soha ilyesmit csinálni, de a következõk adottak:

                    átlag p2-es gépek 400-500MHz-es procival.
                    128MB memória, ill némelyiken még csak 32MB.
                    Kb. 1-2GB-os vinyók.

                    Nos, a kérdésem az lenne, h melyik linuxot pakoljam fel?

                    Hozzászólás: Grub áthelyezése #1971764
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Nem kellene benne lenni a (hd1)-nek is?
                      [align=right][snapback]83603[/snapback][/align]

                      Ha benne van akkor mûködik, de hdc-rõl butul. megptóbáltam átírni:

                      Code:
                      (hd0) /dev/hda
                      (hd1) /dev/hdc

                      meg próbáltam hda helyett hda1-et is, de ugyanúgy error 21…

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969232
                      Bbt
                      Felhasználó

                        – Mit csinálsz drágám ?
                        – Kernelt forditok ,

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,601-3,610 / 4,322