Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
😀 szinte éreztem…
megnéztem, nálam is ugyanezt csinálja.Más kérdés: valamitõl fagy a rendszer, ha leállítom a KDE-t. kdemultimediara gyanakszom, de nem tudok rájönni. nálatok nincs ilyen probléma?
../configure –prefix=/home/bed –enable-s&m –disable-selfsex
make love
🙂
[align=right][snapback]83946[/snapback][/align]make vacsora
sh vacsora
mount /home/bath
make clean
./configure bed …
umount /dev/kifogas –all
make love
init 6
make love(esetleg 9 hónap múlva apt-ge install gyerek…)
🙂 :blush:Kipróbáltam a qt parted-te, tetszik is de nem tudom hogy kell pl. ntfs-re particionalni. Illetve szerettem volna a swap particiot kissebbre méretezni, nem csinal semmit, törölni nem engedi mert szerinte mountolva van, umount parancs szerint pedig nincs is. Gondolom swap-et nem is nagyon lehet bántani ez logikus is lenne, azt majd megoldom… De ha valaki tud jobbat…
[align=right][snapback]83947[/snapback][/align]vedd ki fstab-ból a swap-et, és butulj. úgysem hagyja?
jelenleg mindkettõé ugyanez. próbáltam variálni már mindenre, de az istennek nem akarja az igazságot…
csak akkor butul, ha hdc is a gépben van, akkor viszont arról.ha elõtte nyomsz egy dpkg –purge kontakt-plugins ?
Hello,
a pqmagic muxik floppyrol is es kezeli az ext filerendszet is.TamsA
[align=right][snapback]83908[/snapback][/align]egész pntosan: kezeli az ext2 filerendszert. ext3-t ext2nek ismeri fel, és úgy kezeli, mintha tele lenne. (az utolsóban nem vagyom 100%ig biztos, lehet, hogy csak a partícióm van csurig, de nem hiszem…)
ugyan nem egészen ide tartozik, de sikerült kiharcolnom, h nálunk a suliban linux legyen a gépeken.
Még nem próbáltam soha ilyesmit csinálni, de a következõk adottak:
átlag p2-es gépek 400-500MHz-es procival.
128MB memória, ill némelyiken még csak 32MB.
Kb. 1-2GB-os vinyók.Nos, a kérdésem az lenne, h melyik linuxot pakoljam fel?
Nem kellene benne lenni a (hd1)-nek is?
[align=right][snapback]83603[/snapback][/align]Ha benne van akkor mûködik, de hdc-rõl butul. megptóbáltam átírni:
Code:(hd0) /dev/hda
(hd1) /dev/hdcmeg próbáltam hda helyett hda1-et is, de ugyanúgy error 21…
– Mit csinálsz drágám ?
– Kernelt forditok ,
– -
SzerzőBejegyzés