Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Bbt:
erre a problemara mar meg van a mgeoldas, csak par nap amig elkeszl;
mindenesetre „meglepo” lesz az tuti;
be free!
[align=right][snapback]83123[/snapback][/align]gondolom fellow… 🙂
két dolgot tudok elképzelni:
-vagy félreértettél: arra gondoltam, hogy miközben a monitoromon egy installer szép kék ablaka látható, a legritkább esetben tudok ugyanott desktop kialakítást olvasgatni…-vagy nem, ez esetben jön a könyv? vagy egy házi magyar nyelvû installer?
(esetleg fogjam be a számat, mert korán világgá trombitálok valamit 🙂 )Mindenesetre kiváncsian várom.
Ez már egy új, 2.6.8-as kernel alól íródott, gyakorlatilag a te konfig doksid alapján…Akkor engem miért nem dob ki?
Van, hogy elfelejtek kijelentkezni, és 2-3 nap után ugyanúgy benn vagyok.Andrea
[align=right][snapback]83137[/snapback][/align]a te kukid az más… 😀
bár nálam is fennáll a dolog, soha nem jelentkezek ki. :blush: mégis mindíg itt vagyok…
:eh: Lehet én vagyok uninteligens, de ezt ki tudnád fejteni egy hangyányit bõvebben? :eh:
jo, erted, en ugyerzem, hogy jot csinaltam, megis lecseszes lett a vege. szal irtam csabanak mailt ezzel kapcsolatban 🙂
szoval lehet, hogy holnap mar grafoman leszek ujra 🙂 🙂
[align=right][snapback]83003[/snapback][/align]Ki cseszett le? :rolleyes:
na igen:) mondjuk ha nem szolsz, akkor eszembe sem jutott volna a torles, de mivel rengetegszer elhangzott mar, hogy nelegyen hirdetve a dolog, ezert jogosnak gondoltam.
az maskerdes, hogy kiderult az, hogy szabad belatas szerint nem is lehet moderatorkodni, szoval erosen gondolkodom azon, hogy ‘lemondjak’, mivel ilyen esetben akar az admin is torolhetne…
[align=right][snapback]82989[/snapback][/align]Azért nem elvárható Csabáéktól, hogy minden topicra odafigyeljenek. Ráadásul ilyenkor órák számítanak, hisz minél többen olvassák, annál idegesebb lesz Egmond… 😀
Ritka az olyan -nem direktbe flame- topic, amit törölni kell.
A ti dolgotok (moderátorok), hogy ilyen helyzetekre kidolgozzatok valamilyen rutint. Amíg nem személyeskedtek, addig nincs ezzel semmi gond.😀 ez az apró.mogyoro bolt nagyon súlyos…
végre megjavíthatom a laptopomat… 😀Szakmai ártalom… 😀
egyébként amikor észrevettem, hogy törölték, akkor volt egy szimatom, hogy ebbõl nemzetközi helyzet lesz… 😀Hahó Paca!
Nem megy fel a Slackware a gépemre. 🙁
Vszleg ugyanolyan hardverhiba miatt, amiért a windózok sem voltak hajlandóak, és ami miatt a Debiant is csak többszöri nekifutásra sikerült felimádkoznom (fagyás telepítés közben, vszleg memóriahiba).
Egyedül az UHU tudott 8 perc alatt felreppeni úgy, hogy nem halt bele a gépem…
🙂
[align=right][snapback]82947[/snapback][/align]Ha memóriagyanús, miért nem futtatsz egy memóriatesztet? Pont az ilyenekre találták ki… 🙂
mással nem lehet a gáz?envoltam 🙂 szivesen.
bar 2en mar felhordultek ellenem… 🙁
[align=right][snapback]82956[/snapback][/align]Teljesen igazad volt!
Aki meg hörög, az menjen dokihoz, a hörgés nem normális rendszertevékenység.
(esetleg apt-get install tüdõ –reinstall) 😀Egyébként milyen kernel? debianos, vagy vanilla?
-
SzerzőBejegyzés