Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,631-3,640 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Debian könyv magyarul #1965858
    Bbt
    Felhasználó

      Bbt:
      erre a problemara mar meg van a mgeoldas, csak par nap amig elkeszl;
      mindenesetre „meglepo” lesz az tuti;
      be free!
      [align=right][snapback]83123[/snapback][/align]

      gondolom fellow… 🙂
      két dolgot tudok elképzelni:
      -vagy félreértettél: arra gondoltam, hogy miközben a monitoromon egy installer szép kék ablaka látható, a legritkább esetben tudok ugyanott desktop kialakítást olvasgatni…

      -vagy nem, ez esetben jön a könyv? vagy egy házi magyar nyelvû installer?
      (esetleg fogjam be a számat, mert korán világgá trombitálok valamit 🙂 )

      Mindenesetre kiváncsian várom.
      Ez már egy új, 2.6.8-as kernel alól íródott, gyakorlatilag a te konfig doksid alapján…

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969035
      Bbt
      Felhasználó

        Akkor engem miért nem dob ki?
        Van, hogy elfelejtek kijelentkezni, és 2-3 nap után ugyanúgy benn vagyok.

        Andrea
        [align=right][snapback]83137[/snapback][/align]

        a te kukid az más… 😀

        bár nálam is fennáll a dolog, soha nem jelentkezek ki. :blush: mégis mindíg itt vagyok…

        Hozzászólás: Kellékek #1971939
        Bbt
        Felhasználó

          :eh: Lehet én vagyok uninteligens, de ezt ki tudnád fejteni egy hangyányit bõvebben? :eh:

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969021
          Bbt
          Felhasználó

            jo, erted, en ugyerzem, hogy jot csinaltam, megis lecseszes lett a vege. szal irtam csabanak mailt ezzel kapcsolatban 🙂
            szoval lehet, hogy holnap mar grafoman leszek ujra 🙂 🙂
            [align=right][snapback]83003[/snapback][/align]

            Ki cseszett le? :rolleyes:

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969018
            Bbt
            Felhasználó

              na igen:) mondjuk ha nem szolsz, akkor eszembe sem jutott volna a torles, de mivel rengetegszer elhangzott mar, hogy nelegyen hirdetve a dolog, ezert jogosnak gondoltam.
              az maskerdes, hogy kiderult az, hogy szabad belatas szerint nem is lehet moderatorkodni, szoval erosen gondolkodom azon, hogy ‘lemondjak’, mivel ilyen esetben akar az admin is torolhetne…
              [align=right][snapback]82989[/snapback][/align]

              Azért nem elvárható Csabáéktól, hogy minden topicra odafigyeljenek. Ráadásul ilyenkor órák számítanak, hisz minél többen olvassák, annál idegesebb lesz Egmond… 😀
              Ritka az olyan -nem direktbe flame- topic, amit törölni kell.
              A ti dolgotok (moderátorok), hogy ilyen helyzetekre kidolgozzatok valamilyen rutint. Amíg nem személyeskedtek, addig nincs ezzel semmi gond.

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1969015
              Bbt
              Felhasználó

                😀 ez az apró.mogyoro bolt nagyon súlyos…
                végre megjavíthatom a laptopomat… 😀

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969012
                Bbt
                Felhasználó

                  Szakmai ártalom… 😀
                  egyébként amikor észrevettem, hogy törölték, akkor volt egy szimatom, hogy ebbõl nemzetközi helyzet lesz… 😀

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969010
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Hahó Paca!

                    Nem megy fel a Slackware a gépemre. 🙁
                    Vszleg ugyanolyan hardverhiba miatt, amiért a windózok sem voltak hajlandóak, és ami miatt a Debiant is csak többszöri nekifutásra sikerült felimádkoznom (fagyás telepítés közben, vszleg memóriahiba).
                    Egyedül az UHU tudott 8 perc alatt felreppeni úgy, hogy nem halt bele a gépem…
                    🙂
                    [align=right][snapback]82947[/snapback][/align]

                    Ha memóriagyanús, miért nem futtatsz egy memóriatesztet? Pont az ilyenekre találták ki… 🙂
                    mással nem lehet a gáz?

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969009
                    Bbt
                    Felhasználó

                      envoltam 🙂 szivesen.
                      bar 2en mar felhordultek ellenem… 🙁
                      [align=right][snapback]82956[/snapback][/align]

                      Teljesen igazad volt!
                      Aki meg hörög, az menjen dokihoz, a hörgés nem normális rendszertevékenység.
                      (esetleg apt-get install tüdõ –reinstall) 😀

                      Hozzászólás: Kernel 2.6.8 problémák #1967821
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Egyébként milyen kernel? debianos, vagy vanilla?

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,631-3,640 / 4,322