Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,641-3,650 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Debian könyv magyarul #1965856
    Bbt
    Felhasználó

      jo, de alapproblema, hogy a konyv egy „halott” media, legalbbis frissitesek eleg nehezen lesznek hozza;
      bar imho swstation jo hely, vannnak lokis cuccaik;
      [align=right][snapback]80005[/snapback][/align]

      🙂 az egyetlen probléma az debian_dektop irománnyal, hogy igen nehezen lehet telepítés közben olvasgatni… 😆 egyébként rettenetesen jók, de ha tényleges rendszertelepítésre akarod használni, akkor ki kell nyomtatni, vagy kell még egy gép…

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969001
      Bbt
      Felhasználó

        Tilosban parkoltál mi?
        Azt még én sem szoktam saját autóval 🙂

        Andrea
        [align=right][snapback]82830[/snapback][/align]

        Nem. Egy rendezvényt közelítettem meg mint résztvevõ hangszerrel a csomagtartóban, sajnos rosz irányból a ligeten keresztül, ahol kint volt egy kivéve BKV tábla a mindkét oldalról behajtani tilos alatt… egyébként nagyon korrektek voltak. :sneaky1:

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1968991
        Bbt
        Felhasználó

          Bbt
          Felhasználó

            Persze, ugyanarra hivatkozik.

            Mi különbség lehet a jogok kiosztásában a között, hogy userként konzolból indítom, vagy ugyanaz a user az asztalra helyezett ikonnal indítja???

            samsung lézer színes
            [align=right][snapback]82432[/snapback][/align]

            🙂 fogalmam sincs.
            igazából az a furcsa, hogy konzolosan mûködik, imho az ikonnal van valami (?)
            próbálj meg egy új ikont, bár igazából nem értem…
            a doksira klikknél még lehetne valami logikus magyarázatot találni, de egy ikonnál?
            próbálj meg egy új ikont, és a szövegszerkesztõre mutasson. hátha…

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1968874
            Bbt
            Felhasználó

              Persze ez nem biztos, hogy Shanon hibája…
              ha egy mondatot 10 másik közé szúrsz, az meglehetõsen nagy jel/zaj viszony… 🙂

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947831
              Bbt
              Felhasználó

                halljátok az igét:
                Határõr koktél:
                2dl bor 2dl kóla fél rum fél konyak…

                a másik az speciálisan Erdélyi kedvenc: Trocadero koktél:
                fél monopol vodka higítva eg feles Florio cherybrandyvel
                (ebbõl ne túl sokat, mer butít…)

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1968871
                Bbt
                Felhasználó

                  de akkor egyrõl beszélünk nem? csak nem láttam még leírva a nevét…
                  😀  😀  😀

                  de köszi…
                  egyébként a verseskötetérõl van szó amiért vérdíjat tûztek ki a fejére?
                  sátáni versek ha jól emlékszem
                  [align=right][snapback]82422[/snapback][/align]

                  😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
                  Ez egy regény…
                  a címe stimt…
                  😆 😆 😆 😆

                  Hozzászólás: nyomtató beállítás #1971277
                  Bbt
                  Felhasználó

                    mivel próbáltad? KDE alatt?
                    tipp:
                    [url url=http://localhost:631/admin]http://localhost:631/admin[/url]

                    Bbt
                    Felhasználó

                      vicces.
                      a konzolos indítás ugyanarra hivatkozik, mint az ikon?
                      így kicsit olyan szaga van, mintha az ikon esetén mások lennének a jogaid a programhoz.
                      milyen nyomtató?

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968867
                      Bbt
                      Felhasználó

                        tényleg… boldog szülinapot…
                        :oha: :oha: :oha: :oha:

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,641-3,650 / 4,322