Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jo, de alapproblema, hogy a konyv egy „halott” media, legalbbis frissitesek eleg nehezen lesznek hozza;
bar imho swstation jo hely, vannnak lokis cuccaik;
[align=right][snapback]80005[/snapback][/align]🙂 az egyetlen probléma az debian_dektop irománnyal, hogy igen nehezen lehet telepítés közben olvasgatni… 😆 egyébként rettenetesen jók, de ha tényleges rendszertelepítésre akarod használni, akkor ki kell nyomtatni, vagy kell még egy gép…
Tilosban parkoltál mi?
Azt még én sem szoktam saját autóval 🙂Andrea
[align=right][snapback]82830[/snapback][/align]Nem. Egy rendezvényt közelítettem meg mint résztvevõ hangszerrel a csomagtartóban, sajnos rosz irányból a ligeten keresztül, ahol kint volt egy kivéve BKV tábla a mindkét oldalról behajtani tilos alatt… egyébként nagyon korrektek voltak. :sneaky1:
„
Persze, ugyanarra hivatkozik.
Mi különbség lehet a jogok kiosztásában a között, hogy userként konzolból indítom, vagy ugyanaz a user az asztalra helyezett ikonnal indítja???
samsung lézer színes
[align=right][snapback]82432[/snapback][/align]🙂 fogalmam sincs.
igazából az a furcsa, hogy konzolosan mûködik, imho az ikonnal van valami (?)
próbálj meg egy új ikont, bár igazából nem értem…
a doksira klikknél még lehetne valami logikus magyarázatot találni, de egy ikonnál?
próbálj meg egy új ikont, és a szövegszerkesztõre mutasson. hátha…Persze ez nem biztos, hogy Shanon hibája…
ha egy mondatot 10 másik közé szúrsz, az meglehetõsen nagy jel/zaj viszony… 🙂halljátok az igét:
Határõr koktél:
2dl bor 2dl kóla fél rum fél konyak…a másik az speciálisan Erdélyi kedvenc: Trocadero koktél:
fél monopol vodka higítva eg feles Florio cherybrandyvel
(ebbõl ne túl sokat, mer butít…)de akkor egyrõl beszélünk nem? csak nem láttam még leírva a nevét…
😀 😀 😀de köszi…
egyébként a verseskötetérõl van szó amiért vérdíjat tûztek ki a fejére?
sátáni versek ha jól emlékszem
[align=right][snapback]82422[/snapback][/align]😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ez egy regény…
a címe stimt…
😆 😆 😆 😆mivel próbáltad? KDE alatt?
tipp:
[url url=http://localhost:631/admin]http://localhost:631/admin[/url]vicces.
a konzolos indítás ugyanarra hivatkozik, mint az ikon?
így kicsit olyan szaga van, mintha az ikon esetén mások lennének a jogaid a programhoz.
milyen nyomtató?tényleg… boldog szülinapot…
:oha: :oha: :oha: :oha: -
SzerzőBejegyzés