Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,651-3,660 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1968862
    Bbt
    Felhasználó

      Hali!

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968850
      Bbt
      Felhasználó

        Salman Rushdie: Sátáni versek (ne tévesszen meg a cím.)

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1968844
        Bbt
        Felhasználó

          könyvajánló???

          Horányi

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1968837
          Bbt
          Felhasználó

            Mai könyvajánlatunk: Werner Gitt – Kezdetben vala az információ
            Jó kis könyv, elgondolkodtató. 🙂
            [align=right][snapback]82288[/snapback][/align]

            én egy kissé szárazabb olvasmányt tudnék javasolni, de inkább nem teszem. Tankönyv a drága, bár tudatmódosításra optimálisan csak a kemény élével használható.

            🙂 A legutóbbi hozzászólás óta felmászott egy debian a gépemre… 🙂 azt hiszem örülök… 😀
            (tudom, ilyen kérdés nem volt…)

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1968834
            Bbt
            Felhasználó

              /gonoszkodás ON
              Vajh, hányan értették ezt a két mondatot?
              /gonoszkodás OFF
              [align=right][snapback]82224[/snapback][/align]

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1968687
              Bbt
              Felhasználó

                Fellownak mindenre van kész válasza… 😀
                [align=right][snapback]81657[/snapback][/align]

                :blush: :blush: :blush: A francba. Lebuktam…
                igazság szerint anno fellownál láttam ezt az igen jó jellemzést, gondoltam kicsit plagizálok (!) de õ volt a szemfülesebb… <_<
                egyébként emlékeztetési okokból itt egy igazi (e.: nem virtuális) gémkapocs a monitorom elõtt mintegy emlékeztetõnek… 😀

                az az egyszeri vicc jut eszembe, amiben olyan szerepel, hogy hibajavító a monitoron, meg sajt az egér elõtt és a szõke nõkre vonatkozaik.
                Hál’istennek nekünk vannak másmilyenek is 😀 😀 😀

                Bbt
                Felhasználó

                  és honnan lehetett tudni, hogy lesz ilyen tanfolyam? erõst érdekelt volna…
                  :blush: persze én mindíg lemaradok az ilyenekrõl… 🙁

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1968681
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Szóvall kéne csinálni egy kérvényt az ország összes lányának hogy használjanak linux ot 🙂
                    [align=right][snapback]81582[/snapback][/align]

                    Azért ez nem egy igazán jó ötlet…
                    Annyi dolgunk lenne, hogy belegebednénk…
                    de minimum egy beszélõ gémkapocs programot kéne generálni linux alá is, meg néhány automatikát ami a lányok helyett tudja, hogy mit akarnak csinálni. 😀 😀 😀
                    (tudom, tudom… rút általánosítás… egy csomó fiúnak is szüksége lenne rá.)

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1968671
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Köszi!
                      Nem tudom, mennyire néznek bambán. De néhány fiút már sikerült rábeszélnem a linux használatára 🙂
                      Abban is igazad van, hogy kevesen vagyunk. Talán azért, mert a lányok többségét nem érdekli a számtechn.
                      De megígérem – emerson nevében is 🙂 -, a Live egyre szebb lesz, hátha meghódítja a lányokat is 🙂

                      Andrea
                      [align=right][snapback]81522[/snapback][/align]

                      sajnos én már nem lehetek köztük… :blush: már nem kell rábeszélni…

                      A másik ami eszembe jutott, hogy milyen jó lehet lánynak lenni: végre felfeditek magatok, ezek után a sok lökött (mi a többség…) nem hogy nekiállna problémamegoldani, ehelyett inkább udvarol… meg jópofizik…
                      😀 szégyelljük magunkat… 😀

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968662
                      Bbt
                      Felhasználó

                        én büszke vagyok rátok csajok! 🙂
                        Nem néznek rátok bambán nyilvásnos helyen? még sokszor az „átlag” linux usert sem képesek megérteni, és erre tetézi, hogy lány az illetõ…
                        (nem alábecsülés, de tényleg kevesen vagytok… 🙂 )

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,651-3,660 / 4,322