Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
uh…
Laci, ez kimerítõ volt, viszont viszonlylag kis mennyiségû olvasója lesz.
Ezt a gondolatkört lehet meg kéne osztani a nagyobb nyilvánosság felé is…hali!
igazából csak azt nem értem, hogyha megvan a csomag, akkor miért apt-get parancsot használsz.
dpkg -i csomag.uhu
(esetleg nem ins, hanem reins.)
utána (elvileg) leszedhetõ…E: The package torcs needs to be reinstalled, but I can’t find an archive for it.
egyébként ez az üzei nem azt jelenti, hogy NEM talál csomagot, amivel végre tudná hajtani az utasítást?bocs, nem rágtam végig itt is az elmúlt 12 oldalon:
nem lehetne alulra is egy olyan sort, ami van felül, hogy:
LinuxForum.hu > Teszt fórum, az átállás idejére > Csak ide írjatok egyelõre !!!!!!
megkönnyítené a navigálást a topicok közt.
:blush: oopsz. most vettem észre alul az ugrás sort. kérdés visszavon…
Sziasztok!
Nagyon jó lett, akartam valami új hibát találni, hogy hasznos legyek, de nem ment… :angry: pedig igyekeztem. 🙂
egyetlen kérdés, ami már elhangzott, és válasz is jött rá, de igazából nem tudok vele egyet érteni: minek a guest státusz? ha valakinek dolga van itt, regisztrálja magát, nem olyan megerõltetõ.
A másik gondolat a 2k-s moderátorkodáshoz (persze ez is személyes vélemény): nem lehetetlen összeszedni azt a 2k-t, nem biztos hogy ez lenne a jó megoldás. pl.: csaba még csak oszlopos tag 🙂 (mondjuk meg tudom érteni… kinek van még a fentartás mellett ideje beírni…)
ötlet: moderátorsághoz kelljen jelenlegi moderátorok javaslata, és grafomán státusz.Sok kitartást a továbbiakhoz!
Idáig élvezkedtem a leíráson, most meg nem találok egy k. floppyt, amit feláldozhatnék a célra…
Gratula nektek srácok (kl223, meg mindenki, aki segített.)
teszek egy próbát, annyi módosítással, hogy célirányos hardwer támogatást nézek hozzá, és belepakolok egy hangkártya drivert is. A módosított cél egy USB-s mp3 játszó lenne saját oprendszerrel. Ott több a hely, viszont nem mindegy mekkora a rendszer, hiszen ez meghatározná a zenemennyiség méretét.
(aztán lehet, gyorsan feladom…)Hú…. gondolom nem csak nekem, de sok helyre tennék ikszet (x-et). Az enyém is elég jól bírja, viszont a rekordot mindíg a húgom gépe állítja fel. azon kb. fél évig SuSE volt, azóta meg egy UHU, és lekopogom: még egyszer nem szólt, hogy valami baj lenne vele, és nem is lesz…
Amúgy meg két havonta kb. rámjön, hogy elég érett vagyok már a debianhoz, azután egy hónap után mindig elegem lesz, hogy még mindíg buta vagyok hozzá… :blush:sany: nem tudom, én nem tudtam még életre lehelni idáig az infracuccot sem. (USB-s infrakütyü, de még nézelõdök.)
kayapo: megnézem, bár így elsõre nem tudom…tudom kicsit háklis népek vagyok, de BARU: miért kell intel, meg AMD felirat?
Ha valahogy ki lehetne ismerni a Symbian lelkivilágát, akkor utána JAVA-ban azt ír rá az ember amit akar, így végül megkerülhetõ lenne a probléma. Akkor megoldható lenne mondjuk egy szinkronizáló progi az evolution és a telefon között… 😀 lelkes programozók jelentkezését várjuk… 😀
KSnapshot. benne van a start menüben.
-
SzerzőBejegyzés