Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,661-3,670 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Csomag eltávolítása #1968600
    Bbt
    Felhasználó

      uh…
      Laci, ez kimerítõ volt, viszont viszonlylag kis mennyiségû olvasója lesz.
      Ezt a gondolatkört lehet meg kéne osztani a nagyobb nyilvánosság felé is…

      Hozzászólás: Csomag eltávolítása #1968597
      Bbt
      Felhasználó

        hali!
        igazából csak azt nem értem, hogyha megvan a csomag, akkor miért apt-get parancsot használsz.
        dpkg -i csomag.uhu
        (esetleg nem ins, hanem reins.)
        utána (elvileg) leszedhetõ…

        E: The package torcs needs to be reinstalled, but I can’t find an archive for it.
        egyébként ez az üzei nem azt jelenti, hogy NEM talál csomagot, amivel végre tudná hajtani az utasítást?

        Hozzászólás: Hibalista #1966765
        Bbt
        Felhasználó

          bocs, nem rágtam végig itt is az elmúlt 12 oldalon:

          nem lehetne alulra is egy olyan sort, ami van felül, hogy:

          LinuxForum.hu > Teszt fórum, az átállás idejére > Csak ide írjatok egyelõre !!!!!!

          megkönnyítené a navigálást a topicok közt.

          :blush: oopsz. most vettem észre alul az ugrás sort. kérdés visszavon…

          Bbt
          Felhasználó

            Sziasztok!
            Nagyon jó lett, akartam valami új hibát találni, hogy hasznos legyek, de nem ment… :angry: pedig igyekeztem. 🙂
            egyetlen kérdés, ami már elhangzott, és válasz is jött rá, de igazából nem tudok vele egyet érteni: minek a guest státusz? ha valakinek dolga van itt, regisztrálja magát, nem olyan megerõltetõ.
            A másik gondolat a 2k-s moderátorkodáshoz (persze ez is személyes vélemény): nem lehetetlen összeszedni azt a 2k-t, nem biztos hogy ez lenne a jó megoldás. pl.: csaba még csak oszlopos tag 🙂 (mondjuk meg tudom érteni… kinek van még a fentartás mellett ideje beírni…)
            ötlet: moderátorsághoz kelljen jelenlegi moderátorok javaslata, és grafomán státusz.

            Sok kitartást a továbbiakhoz!

            Hozzászólás: nullázós floppy ;) #1966067
            Bbt
            Felhasználó

              Idáig élvezkedtem a leíráson, most meg nem találok egy k. floppyt, amit feláldozhatnék a célra…
              Gratula nektek srácok (kl223, meg mindenki, aki segített.)
              teszek egy próbát, annyi módosítással, hogy célirányos hardwer támogatást nézek hozzá, és belepakolok egy hangkártya drivert is. A módosított cél egy USB-s mp3 játszó lenne saját oprendszerrel. Ott több a hely, viszont nem mindegy mekkora a rendszer, hiszen ez meghatározná a zenemennyiség méretét.
              (aztán lehet, gyorsan feladom…)

              Hozzászólás: oprendszer élettartama #1966939
              Bbt
              Felhasználó

                Hú…. gondolom nem csak nekem, de sok helyre tennék ikszet (x-et). Az enyém is elég jól bírja, viszont a rekordot mindíg a húgom gépe állítja fel. azon kb. fél évig SuSE volt, azóta meg egy UHU, és lekopogom: még egyszer nem szólt, hogy valami baj lenne vele, és nem is lesz…
                Amúgy meg két havonta kb. rámjön, hogy elég érett vagyok már a debianhoz, azután egy hónap után mindig elegem lesz, hogy még mindíg buta vagyok hozzá… :blush:

                Hozzászólás: nokia 3650 van-e változás? #1965889
                Bbt
                Felhasználó

                  sany: nem tudom, én nem tudtam még életre lehelni idáig az infracuccot sem. (USB-s infrakütyü, de még nézelõdök.)
                  kayapo: megnézem, bár így elsõre nem tudom…

                  Hozzászólás: Hivatalos Linux matrica szavazás #1966135
                  Bbt
                  Felhasználó

                    tudom kicsit háklis népek vagyok, de BARU: miért kell intel, meg AMD felirat?

                    Hozzászólás: nokia 3650 van-e változás? #1965885
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Ha valahogy ki lehetne ismerni a Symbian lelkivilágát, akkor utána JAVA-ban azt ír rá az ember amit akar, így végül megkerülhetõ lenne a probléma. Akkor megoldható lenne mondjuk egy szinkronizáló progi az evolution és a telefon között… 😀 lelkes programozók jelentkezését várjuk… 😀

                      Hozzászólás: UHU idõzített képernyõkép? #1966104
                      Bbt
                      Felhasználó

                        KSnapshot. benne van a start menüben.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,661-3,670 / 4,322