Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,671-3,680 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nokia 3650 van-e változás? #1965883
    Bbt
    Felhasználó

      köszi szépen, megtaláltam, ez egy konzolos cucc, van hozzá grafikus frontend:
      http://www.cihar.com/gammu/wammu/

      viszont nem kezeli a 3650-et

      az a „baj” ezzel a készülékkel, hogy a legtöbb kütyüvel ellentétben Symbian op. rendszer van rajta (http://www.symbian.com/) és -természetesen- máshogy kell megböködni gépirányból mint a többit.
      Win alatt találtam (a nokia ad hozzá) de linux alatt fekete köd. nem találtam semmi használhatót, és bosszant.

      Hozzászólás: S #1962702
      Bbt
      Felhasználó

        legolas, kisbetu: talán annyi a különbség, hogy most tényleg egy meglévõ hibára figylmeztetett, és nem volt térítési szándék. lehet, hogy ez egyszer tényleg nem rosszindulat vezérelte a srácot(hölgyet)? azért nem szerencsés mindenkink nekiugrani, mert indít egy topicot új néven… persze, ha többet tudtok, mint az látszik, akkor elnézést, tényleg senkit nem akarok megbántani…

        Hozzászólás: Titkosított CD… vagy mi :-) #1959334
        Bbt
        Felhasználó

          😀 Imi, elsõ hozzászólásnak igen velõs…

          Hozzászólás: Titkosított CD… vagy mi :-) #1959328
          Bbt
          Felhasználó

            😀 ügyes vagy Laci! 😀 😀 😀

            Hozzászólás: DEBIAN +X #1958843
            Bbt
            Felhasználó

              5336-al menni fog. bocs hogy nem indoklok hoszabban, de nem láttam még mûködõképes 6106-os változatot, viszont mindenki, mindnhol 5336-ot javasol/használ, ráadásul elvileg ez való intelekhez, bár sehol semilyen faqban nem láttam, hogy a másikkalnem kéne mennie… (ez persze igen erõs általánosítás… 🙂 )

              Hozzászólás: SETI@home #1957704
              Bbt
              Felhasználó

                nem is tudtam, hogy van linuxos változata. honnan lehet leszedni? (vagy inkább mi a neve?)

                Hozzászólás: Video problem #1959003
                Bbt
                Felhasználó

                  ezt a compaq gépet nem ismerem, de nem neomagic videokártya van benne véletlen? a hangkártyád meg valószínûleg ISA-s,

                  Hozzászólás: gcc telepítés #1959032
                  Bbt
                  Felhasználó

                    oda van írva.
                    depend = igényel, szüksége van rá, függ.
                    is not install = nincs telepítve.

                    Hozzászólás: DEBIAN +X #1958841
                    Bbt
                    Felhasználó

                      egyébként AMD procid van? (mondjuk mindegy, nekem AMD-vel sem állt fel a 6106-os)

                      Hozzászólás: DEBIAN +X #1958840
                      Bbt
                      Felhasználó

                        nem tudom milyen a kerneled, de rakd fel az 5336-t, arra van szükséged, azzal menni fog.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,671-3,680 / 4,322