Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
köszi szépen, megtaláltam, ez egy konzolos cucc, van hozzá grafikus frontend:
http://www.cihar.com/gammu/wammu/viszont nem kezeli a 3650-et
az a „baj” ezzel a készülékkel, hogy a legtöbb kütyüvel ellentétben Symbian op. rendszer van rajta (http://www.symbian.com/) és -természetesen- máshogy kell megböködni gépirányból mint a többit.
Win alatt találtam (a nokia ad hozzá) de linux alatt fekete köd. nem találtam semmi használhatót, és bosszant.legolas, kisbetu: talán annyi a különbség, hogy most tényleg egy meglévõ hibára figylmeztetett, és nem volt térítési szándék. lehet, hogy ez egyszer tényleg nem rosszindulat vezérelte a srácot(hölgyet)? azért nem szerencsés mindenkink nekiugrani, mert indít egy topicot új néven… persze, ha többet tudtok, mint az látszik, akkor elnézést, tényleg senkit nem akarok megbántani…
😀 Imi, elsõ hozzászólásnak igen velõs…
😀 ügyes vagy Laci! 😀 😀 😀
5336-al menni fog. bocs hogy nem indoklok hoszabban, de nem láttam még mûködõképes 6106-os változatot, viszont mindenki, mindnhol 5336-ot javasol/használ, ráadásul elvileg ez való intelekhez, bár sehol semilyen faqban nem láttam, hogy a másikkalnem kéne mennie… (ez persze igen erõs általánosítás… 🙂 )
nem is tudtam, hogy van linuxos változata. honnan lehet leszedni? (vagy inkább mi a neve?)
ezt a compaq gépet nem ismerem, de nem neomagic videokártya van benne véletlen? a hangkártyád meg valószínûleg ISA-s,
oda van írva.
depend = igényel, szüksége van rá, függ.
is not install = nincs telepítve.egyébként AMD procid van? (mondjuk mindegy, nekem AMD-vel sem állt fel a 6106-os)
nem tudom milyen a kerneled, de rakd fel az 5336-t, arra van szükséged, azzal menni fog.
-
SzerzőBejegyzés