Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,701-3,710 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Töredezettség mentesítés UHU 1.1.1 #1955551
    Bbt
    Felhasználó

      hát… töredezettségmentesítettem a root partíciómat. az adatok rajtamaradtak, de nem tudott talpraállni a rendszer. kernel panic, meg minden, és az istennek sem tudtam rendberakni. maradt egy reinstall.

      Hozzászólás: Töredezettség mentesítés UHU 1.1.1 #1955549
      Bbt
      Felhasználó

        én nagyon hazavágtam vele a rendszerem, ha jót akarsz nem piszkálod.

        Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956109
        Bbt
        Felhasználó

          kovi: szerintem egyszerûen hagyd rá. úgyis jobban tudja… van ennél fontosabb dolgod is.

          Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956108
          Bbt
          Felhasználó

            Mondjál már 1 konkrét bajt az 1 cd-s változattal.

            neked az nem elég konkrét bajnak, hogy csomag kevés van hozzá, és az 1 cds alaprendszerre még egy make parancs sem, fért rá? nem mindenkinek van otthon ADSL, hogy a maradék két cd anyagát a netrõl húzza le.
            ebben egyébként igazad van. a többit felhúzhatod ftp-rõl, de akkor minek a cd? ahoz elég egy két floppys kernel is.
            ha már cd-s egy rendszer, az álljon meg a lábán magától -szerintem-.
            lásd az 5 cds SuSE 9.0. vagy akár az UHU.

            Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956098
            Bbt
            Felhasználó

              Azért vicces…
              ha megnézitek, nagyon sok SuSE-s topic azért indult, mert 1cds SuSE 9.0-t felrakott egyedek nem tudtak valamit elintézni, hisz az a kiadás korántsem egy kielégítõ változat. nem tudom miért kéne akkor az újtól hasravágódni…

              reisch: nagy a szád. nem mindenki a kocsmatopicban lesz grafomán, ráadásul pont azok akik ide írtak, azok már elég régóta segítik a nálad normálisabbakat, bár gondolom egyhónapos fórumtapasztalattal ezt te biztos jobban tudod.

              ettõl függetlenül nem értek egyet, hogy akárki, akármilyen indíttatásból s***fejezzen a fórumon, még ha igaza van is…

              Hozzászólás: a „vetelytarsak” :))) #1954648
              Bbt
              Felhasználó

                😀 vagy ti csináltátok volna ugyanúgy mint õ, és most nagyon nem érdekelne titeket ez az egész… 😀

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947527
                Bbt
                Felhasználó

                  Ohó!
                  http://www.the-underdogs.org/game.php?gameid=537
                  😀 semmi sem lehetetlen…

                  Hozzászólás: Fullos desktop linux? #1953492
                  Bbt
                  Felhasználó

                    😀 Mekkora ötlet… angolosítsuk az UHUt…

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947526
                    Bbt
                    Felhasználó

                      ha már lemmings: volt anno olyan, hogy TIM. (the incredible masines) 😀 az se semmi ökörség volt…

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947431
                      Bbt
                      Felhasználó

                        ats !
                        Az én kedvencem a keserû, szlovák pivo. Pilsner Urquell mennyiért van ? 😉

                        😀 Ha már lehet választani, Krusovice-bõl kérnék egy rigót…

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,701-3,710 / 4,322