Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,711-3,720 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1947429
    Bbt
    Felhasználó

      😀 Keretem egy keveset, amíg megtaláltam:

      http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…highlight=#9264

      Ha nagyon szemét lennék, azt mondanám „nézz körül a fórumon, ilyen már volt…”

      😀 persze ez más.
      (egyébként egy korsó ászok van elõttem…)

      Hozzászólás: Röhely a köbön… #1947342
      Bbt
      Felhasználó

        😀 én azért egy próbát tennék vele… valamit lehet abból is tanulni…

        Hozzászólás: SID #1927487
        Bbt
        Felhasználó

          nekem SID tapasztalatom az nincs, de a srge-al sem volt soha olyan bajom, ami az „állapotával” lenne összefüggésbe. (vagy nem kideríthetõ, hogy mi az oka…)

          (halkan jegyezném meg, és nem akarom itten körberajongani fellow-t, de messze a legnagyobb múltú/tudású debian felhasználónak tûnik itt, (bocs ha valakit megbántanék…) valószínûleg oka van, ha valamire azt mondja, hogy azt ajánlja, és nem biztos, hogy ésszerû elvárni, hogy ezt 3 mondaton túl indokolja is. persze ez mindenki magánügye…)

          Hozzászólás: Röhely a köbön… #1947328
          Bbt
          Felhasználó

            védessük le a levédés metódusát. utána mindenki aki valamit le akar védeni, fizetni fog nekünk. 😀 levédelmi pénzt…

            Hozzászólás: SuSE 9.1 kdm változás… #1947410
            Bbt
            Felhasználó

              én sem tudtam megoldani, anno kénytelen voltam úgy beállítani, hogy alapértelmezettként induljon. azt, hogy ezt hogy lehet, azt meg az xpde oldalán megtalálod. ha jól emlékszem egy file-t kell kicserélni. (tartsd meg az eredetit is…)

              Hozzászólás: Elkeserítõ #1946954
              Bbt
              Felhasználó

                Ja, és még a Win98-at reklámozták úgy, hogy csatlakoztasd az eszközt, és még újraindítani sem kell.

                persze. azután, hogy csatlakoztattad nem is. csak elõtte.

                amit még nagyon szeretek a linuxban, hogy nem hisztizi szét a fejem, ha megnyomom a resetet. pl. amikor be kell raknom egy vinyót, inkább újraindítok, de néha lusta vagyok kilépni. mégsem jön scandisk, meg irgunburgum érte… a vinyót meg akkor nézem át, amikor szól…

                Hozzászólás: Hnagkartya problema #1946981
                Bbt
                Felhasználó

                  modulba forgattad, vagy bele? mit ír ki egy modprobe?
                  ha újraforgatod, rakd bele az integráltat is. tudja a kettõt egyszerre kezelni, és szét tudod rakni, hogy pl. cd az egyiken, rendszerhangok a másikon. ráadásul ha a másik megy, az is szûkíti a hibák körét… 😀 (és tudsz szimultán két sztereo csatornán rögzíteni…)

                  Hozzászólás: eltünedezik a kernel-source egy része #1946130
                  Bbt
                  Felhasználó

                    ezt mikor produkalja?
                    ird le a leheto legreszetesebben a parancsokat / muveleteket az „ures” allapottol (nincs kernel forras) eddig a pontig;
                    sot ha raersz egy teljes lgoto a hibbat okozo parancs kimenetrol:
                    parancs ] err.log 2]%1
                    de ezt ne postold pliz, hanem rakd fel vhova, mert jo hosszu lesz;

                    jó, amint végeztem a hátramaradt vizsgáimmal, teszek egy próbát az elejétõl, és leírom.

                    kösz a kitartást…

                    Hozzászólás: eltünedezik a kernel-source egy része #1946128
                    Bbt
                    Felhasználó

                      nem a példa a lényeg.
                      a gondolat egyébbként jó, ha végre lesz egy kis idõm rá, megnézem, hogy egyáltalán léteztek-e ezek a file-ok valaha. ha soha nem hozta õket létre, akkor késõbb nehezen találja meg õket.

                      Hozzászólás: „idegen” csomagok #1946615
                      Bbt
                      Felhasználó

                        az is elhangzott többször, hogy óvatosan az idegen csomagokkal. egyszerûbb fordítani forrásból. meg fõleg megbízhatóbb…
                        (a woodys debian csomagok sem mind mennek föl sarge alá. pedig több közük van egymáshoz mint az UHUnak…)

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,711-3,720 / 4,322