Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
😀 Keretem egy keveset, amíg megtaláltam:
http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…highlight=#9264
Ha nagyon szemét lennék, azt mondanám „nézz körül a fórumon, ilyen már volt…”
😀 persze ez más.
(egyébként egy korsó ászok van elõttem…)😀 én azért egy próbát tennék vele… valamit lehet abból is tanulni…
nekem SID tapasztalatom az nincs, de a srge-al sem volt soha olyan bajom, ami az „állapotával” lenne összefüggésbe. (vagy nem kideríthetõ, hogy mi az oka…)
(halkan jegyezném meg, és nem akarom itten körberajongani fellow-t, de messze a legnagyobb múltú/tudású debian felhasználónak tûnik itt, (bocs ha valakit megbántanék…) valószínûleg oka van, ha valamire azt mondja, hogy azt ajánlja, és nem biztos, hogy ésszerû elvárni, hogy ezt 3 mondaton túl indokolja is. persze ez mindenki magánügye…)
védessük le a levédés metódusát. utána mindenki aki valamit le akar védeni, fizetni fog nekünk. 😀 levédelmi pénzt…
én sem tudtam megoldani, anno kénytelen voltam úgy beállítani, hogy alapértelmezettként induljon. azt, hogy ezt hogy lehet, azt meg az xpde oldalán megtalálod. ha jól emlékszem egy file-t kell kicserélni. (tartsd meg az eredetit is…)
Ja, és még a Win98-at reklámozták úgy, hogy csatlakoztasd az eszközt, és még újraindítani sem kell.
persze. azután, hogy csatlakoztattad nem is. csak elõtte.
amit még nagyon szeretek a linuxban, hogy nem hisztizi szét a fejem, ha megnyomom a resetet. pl. amikor be kell raknom egy vinyót, inkább újraindítok, de néha lusta vagyok kilépni. mégsem jön scandisk, meg irgunburgum érte… a vinyót meg akkor nézem át, amikor szól…
modulba forgattad, vagy bele? mit ír ki egy modprobe?
ha újraforgatod, rakd bele az integráltat is. tudja a kettõt egyszerre kezelni, és szét tudod rakni, hogy pl. cd az egyiken, rendszerhangok a másikon. ráadásul ha a másik megy, az is szûkíti a hibák körét… 😀 (és tudsz szimultán két sztereo csatornán rögzíteni…)ezt mikor produkalja?
ird le a leheto legreszetesebben a parancsokat / muveleteket az „ures” allapottol (nincs kernel forras) eddig a pontig;
sot ha raersz egy teljes lgoto a hibbat okozo parancs kimenetrol:
parancs ] err.log 2]%1
de ezt ne postold pliz, hanem rakd fel vhova, mert jo hosszu lesz;jó, amint végeztem a hátramaradt vizsgáimmal, teszek egy próbát az elejétõl, és leírom.
kösz a kitartást…
nem a példa a lényeg.
a gondolat egyébbként jó, ha végre lesz egy kis idõm rá, megnézem, hogy egyáltalán léteztek-e ezek a file-ok valaha. ha soha nem hozta õket létre, akkor késõbb nehezen találja meg õket.az is elhangzott többször, hogy óvatosan az idegen csomagokkal. egyszerûbb fordítani forrásból. meg fõleg megbízhatóbb…
(a woodys debian csomagok sem mind mennek föl sarge alá. pedig több közük van egymáshoz mint az UHUnak…) -
SzerzőBejegyzés