Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,751-3,760 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: kéne kukac a klavimra. #1944547
    Bbt
    Felhasználó

      Köszi, megpróbáltam, de sajnos így sem az igazi.

      Bbt
      Felhasználó

        😀 én elõször nem értettem, mi a fene bajod van a románokkal… 😀 😀 😀
        a Link az meg jó…

        Hozzászólás: .:: Torvalds mindent bevallott! ::. #1944424
        Bbt
        Felhasználó

          😳 srácok! én is tartozom egy vallomással…

          Hozzászólás: #1942079
          Bbt
          Felhasználó

            Aki meg nem ért hozzá annak édes mindegy mi van elötte. Olyan mint aki nem érez ízeket, mindegy hogy nemesbor vagy málnaszörp, amit iszik. Nem érzi.
            Max annyi, hogy a bortól egy idõ után részeg lesz.
            Na már most akkor melyik a bor és melyik a szörp? A win vagy a Lin?
            Kissé buta hasonlat de szerintem jó! 😆  😆  😆  😆

            A hasonlat jó… nemcsak, hogy be lehet tõle rúgni, de függõvé is válhat az ember. 😀 😀 😀

            Hozzászólás: X talpraállítása debian sarge alatt #1943828
            Bbt
            Felhasználó

              Hm. igazad van fellow, az egész téma RTFM. három napig vártam is vele, mielõtt leírtam, csak utána vesztettem el a türelmem.
              Az „ennek is rögtön utánanézek…” egyébbként sok esetben a faq-ot jelenti. 😀 az nvidiánál is megnéztem, de ilyen buta hibára a legrészletesebb faq sem lehet felkészülve… 😀
              a kb. 30csomagot sajnos nem tudom részletezni, annyi csomag került fel az elmúlt két napban, hogy nem tudom melyik mikor.
              Mindenesetre köszönöm a segítséget, és a jóindulatot…

              Hozzászólás: NRG image file kiírása #1944228
              Bbt
              Felhasználó

                Most javítsatok ki ha rosszul tudom, de az az nrg-s fájl nem csak egy elmentett lista azokról a fájlokról, amit vki kiírt vagy ki akart írni? Ha jól tudom az ua. mint a .k3b-s fájl. Az nem igazi image…Ha nero-d is van, de azok a fájlok nem azon a gépen vannak, akkor sem mész semmire az nrg-s fájllal…Persze lehet hogy rosszul tudom..  🙄

                rosszul… az más amire te gondolsz. el lehet menteni összeállítást is, lásd .k3b…

                Hozzászólás: X talpraállítása debian sarge alatt #1943826
                Bbt
                Felhasználó

                  El?ször is: köszönöm a segítséget.
                  Ez már az új KDE alól íródik… 😀
                  tényleg elfelejtettem betölteni… 😳 mentségemül szolgáljon, hogy ez az els? kernelem, ami nem teszi ezt meg automatikusan…
                  amikor betöltöttem, viszont rögtön szólt, hogy nemártana még kb. 30csomagot felrakni, ha tényleg azt szeretném, hogy a startx parancsra ne csak az nvidia logoját lássam…
                  minden gyönyör?, leszámítva, hogy valami iszonyú rondák a fontok, de ez már az én harcom…
                  illetve, hogy nem m?ködik a görg? az egeremen, de ennek is rögtön utánanézek…

                  Hozzászólás: Pingvines viccek #1917930
                  Bbt
                  Felhasználó

                    😀 😀 😀 rég volt elöl ez a topic…

                    Hozzászólás: Pingvines viccek #1917928
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Hogy hívják a programozó bokszolót?
                      Linux Lewis.

                      Hozzászólás: fellow’s faq #1928859
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Szia Fellow!
                        Egy kérdésem lenne a faq 1.4.16 részérõl/bõl.

                        Pár hasznos enviroment variable beállítás.   
                        export __GL_FSAA_MODE=0 = anti aliasing kikapcsolása

                        miért jó, ha kikapcsolod az anti alisinget?

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,751-3,760 / 4,322