Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
az update frissíti a csomaglistát.
apt-get upgrade kell neked.
elolvasni, megérteni, m,egtanulni:
http://fellow.linuxforum.hu/faq/faq-13.html#q2_4_4
🙂A Z43-as driverrt próbáld meg, azt írják az okosok, hogy a tesztoldal nem fog kimenni, de használni lehet.
http://www.linuxquestions.org/hcl/showprod…php?product=103
http://f23.parsimony.net/forum51677/messages/830.htm
http://f23.parsimony.net/forum51677/index.htmgondolom itt már jártál, jobb ötletem nincs, próbálj ki néhány hasonlót. lehet menni fog azzal is. (nem tudom a Z45-ös minek a jogutódja, de érdemes lenne azzal próbálkozni…)
http://www.linuxprinting.org/printer_list….gi?make=Lexmarknézz körül:
http://www.linuxsound.at/milyen cd író?
most említeném meg, hogy tedd fel a make parancsot is. (Yast alatt…) ugyanis a SuSE azt sem rakta fel. az elsõ néhány fordításnál egy csomó mindenre közölni gogja, hogy kell neki de nem találja. ezeknek a cuccoknak a többsége rajta van a cdken.
😀 Gege…
le nem szedném a debianomat. (kivéve amikor megölöm szegényt, de akkor sem õ tehet róla…) sõt. még egy-két hét, és a kolleginánál sem winre kell vigyázni, hanem UHUra…
Lehet rosszul fogalmaztam (már ha arra a hozzászólásra reagáltál), de pont az ellenkezõje volt a cél.
Egyébbként igazad van…ma esti élmény: kedves kollegina kirántotta régi laptopomból a tápot. (kölcsön van nála, modem probléma miatt win van rajta) a rendszer újraindítás után meghalt. se kép, se hang. biztosan így kell reagálnia egy oprendszernek?
A srácra tojni magasról… ha akar valamit, majd elmondja, ilyen infantilis baromsággal meg ne idegesítsétek magatok…
xcut: megdolgoztattál, mire megtaláltalak… 🙂…mi itt vidéken legalább nem agyalunk azon, hogy hogyan lehetne töredezettségementesíteni a fileokat linux alatt, mert mi itt vidéken olvasunk, és tudjuk, hogy nem kell!
😀 😀 😀
Hogy nyalna képen a kaméleonod!!!
😀 😀 😀 -
SzerzőBejegyzés