Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,771-3,780 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kellene egy linux……. #1940598
    Bbt
    Felhasználó

      hogyan lehetne telepíteni, ha nincs cd-rom, egy párhuzamos porttal lehetne telepíteni az otthoni géprõl?

      hát… megoldás lehetne mindenféle külsõ adattároló, ha tudsz kölcsön szerezni valakitõl ott a nagy Szarvason, esetleg modem. bár modemmel a netes install kicsit hosszadalmas. külsõs hálókártya+ADSL az viszont meggyõzõ lenne párh. porton, feltéve ha felismeri a telepítõ. (gondolom vicc a kérdés: PCMCIA hálókártya?)

      Hozzászólás: Install #1940870
      Bbt
      Felhasználó

        ha particion magic-kel partícionálsz, az felrakja neked a swapet is automatice.

        Hozzászólás: Kellene egy linux……. #1940593
        Bbt
        Felhasználó

          Flonix nem nyerõ… az modernebbre van tervezve (próbáltam…)
          a jó öreg potatot nézd meg…

          Hozzászólás: Május 1 április 30-án :-) #1940625
          Bbt
          Felhasználó

            De már elmúlt…

            Hozzászólás: Vinyót kivenni, úgy hogy ne legyen gond #1940741
            Bbt
            Felhasználó

              két megjegyzés: 5. a hda, hdb, hdc nem sorrend, hanem a kábelen elfoglalt hely. primary master hda. sec. slave hdd. közte találd ki… 😀
              ha kikapod a hda-t, érdemes lenne az Mbrt a fent említett módon lementeni

              Hozzászólás: Szavazás: Játék linuxon? #1940711
              Bbt
              Felhasználó

                😀 😀 😀

                Hozzászólás: #1940691
                Bbt
                Felhasználó

                  Szerintem a debiant, arra találták ki, hogy mindenen elfusson és stabil legyen, nem arra, hogy gyors.

                  Ne beszéljünk marhaságokat… semmivel nem lesz lasabb mint más rendszerek, még ha nem a gépedre optimalizálod akkor sem. Arra találták ki, hogy gyors és stabil legyen. mint az összes, nem annyira felhasználóbarát linuxot. a többi rajtad múlik…

                  Hozzászólás: usb mount #1940805
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Kernelben mi van USB-hez? Uhci, vagy Ohci? pontosan milyen eszközrõl lenne szó?
                    „valami olyanra gondoltam ami azt is megmondja, hogy a felismert eszköz hol csatlakozik a géphez… „
                    Megmondom: USB-n 🙂
                    de komolyan… milyen eszközrõl beszélgetünk? fontos volna…

                    Hozzászólás: Kellene egy linux……. #1940587
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Ezért jó a Slackware, meg a Debian. A Debian alapból 2.2-es kernelt tesz fel.

                      😀 😀 Most szívok a sarge telepítõjével (floppys) az már erõsen 2.4-es kernelt használ…

                      Hozzászólás: Kellene egy linux……. #1940585
                      Bbt
                      Felhasználó

                        valószínüleg kovinak van igaza, de egy próbát megérne egy régi debian, mondjuk 2.x-es KDE-vel. vagy valami régi Icewm mégjobb lenne. keress a géppel kb. egykorú Linuxot…
                        milyen memória kell bele? ha hozzá tudnál vágni mondjuk még 64M-t sokat javulnának az esélyeid…

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,771-3,780 / 4,322