Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
támogatom az elõttem szólót…
http://www.linuxsound.at/
nézz körül.
a multirack recording rész érdekel téged (?)
próbáld ki az ardourt, illetve a ProTux-ot
bár egyik sem egy cooledit pro, vagy cubase…lwe: ha gondolod beszélgess velem… 😀
Nem kicsit bizarr, hanem nagyon 😀 rendkívül büszke vagyok rá, épp a saját vállamat veregetem. 😀
egyébbként nagyon büszke vagyok mindenkire a kultúráltságért, valamint GFS-re is, hogy szólt. ez egy nagyon korrekt hozzáállás, valamint elég meggyõzõ érveket hozott fel.
Egy valamivel nem értek egyet: az ingyenesen használható tûzfalak (egész pontosan a Zonealarm-ra és a sygate-regondolok itt, a többit nem próbáltam) sokszor több kárt okoznak, mint ami védettséget adnak. Indok: túl komoly védelemet nem jelent egy közepesen kezdõ crackerrel szemben, a megkerülhetõségük fent van a netenköszi, tulajdonképp már félkész állapotban vagyok, csak még nem az igazi. fent van az új sárga, de el lett csszve a boot-ja. nagyjából sinen van, idõ kérdése.
fellow: utólag visszanézve nem is az angoltudás volt a probléma, hanem a helzetnemfelismerése. idáig a meglévõ rendszert próbáltam összetákolni, ahelyett, hogy a hiba tényleges okát kerestem volna meg.
végigpróbálta a legtöbb dolgot amit javasoltál, de ezek igazából nem arra készültek, hogy egy romhalmazt vakarjanak össze.mégegyszer köszi a segítséget nektek!
még jövök.GFS: szerintem ha van egy jól mûködõ rendszered, ne szedd le. a te dolgod, hogy használod-e, de ha már egyszer sikerült összerakni, jól jöhet máskor is. példa: valami miatt elszáll az XP, de dolgod van, és nincs idõd felrakni újra. (persze ilyen célra lehet kéznél valamilyen livecd-s disztro, de az is linux lesz)
lehet nem túl gyakori az ilyen eset…
Mindenesetre továbbra is szívesen lát itt mindenki (szóljon aki nem 😉 )
és köszi az eddigi segítséget!ui.: azt az egyet tényleg nem értem miért zavar ha két oprendszer van a gépeden. Leírtad, de akkor sem.
még egy hülye ötlet: fagyaszd be a rendszered. ha felraksz egy xp-t, többet nem lesz látható a linuxod, de ott lesz, és csak arra vár, hogy kijavítsd az MBR-t. mintha eltemetted volna jó mélyre… persze lehet kicsit perverz a gondolat…helyzetjelentés:
a root partíción gyakorlatilag semmi sem ép. backup, reinstall nem használható, az egyedüli megoldás szvsz ha felhúzok egy alap rendszert, és a biztonságban meglévõ kernel-image.deb et ráhúzom.
a rooton lévõ dolgok mind elszálltak. ha ránézel, ott vannak, de ha el akarod indítani, kiderül, hogy nem mükszik.Igaz…
Végigbogarásztam a fentebb említett linket, de egyelõre nem találtam meg a nekem kellõ részt… angoltudás és egyebek… viszont jelenleg annyi idõm nincs, hogy a leveleimet végigolvassam, elkapkodva meg nem ugrom neki, mert szükség van még az adataimra.
Addig meg használom a slackot livecd-ben. egész kényelmes…NE próbálkozz ext2-vel. persze ha akarsz nyugodtan, de nekem nagyon bután szétgányolta az egyik partíciómat!
fat32 is jobb win alól, ha nem ott csinálod, esetleg bután fog nézni rád…De igen, viszontz a hiányolt init megvan, csak fizikailag át lett helyezve, vsz. azért nem találja. hiába mondom neki a helyét.
miért ragaszkodsz az inithez?
nincs initrd-m, sem initem, és nem is volt. -
SzerzőBejegyzés