Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 481-490 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Bbt
    Felhasználó

      nohup parancs
      akkor is folytatja, ha kijelentkezel. a háttérprocessz ugyanúgy szakad, ha a konzolt becsukod, próbáld ki.
      nohupnál vigyázz, hogy a home-odban levõ nohup.out fájlt néha ürítsd, mert arra iráítja a szabványos kimeneteket.

      Hozzászólás: Inno3D GeForce 6600 UHU alatt #2040936
      Bbt
      Felhasználó

        Segícccség!!!!

        Bbt
        Felhasználó

          Köszi, azontúl, hogy elhasal, ha Xorg-gal találkozik (XF86Config nevû fájlt keres), azontúl mindent hibátlannak talált.

          Bbt
          Felhasználó

            Nem. Azon egyszerû okból kifolyólag, hogy nem kell más oprendszer alatt mennie. Knoppix alatt alapból van nVIDIA driver? mert az általam ismert LIVE rendszerek ilyet nem tudtak…

            Közbe negatív lett a 2.6.14-es kernellel is a próba. Marad a gépszétszerelés, és jól megnézés?
            Megpróbálom holnap átrakni valamelyik PCI kártyát, bár értelmet nem látok benne…

            Bbt
            Felhasználó

              Az ötlet jó, menéztem, de sajnos ez sem nyert.
              Fogalmam sincs az az igazság. Teljes mértékben vagyok tanácstalan…

              A neten láttam utalást arra, hogy valamilyen Bios IRQ engedélyezés  megoldás, de az sem jött be, ráadásul az nVIDIA levlistán kíslérteties hasonlóságot mutató, de nem teljesen egyezõ hibára kiderült, hogy memóriakezelési probléma.

              gondoltam megpróbálom gyári kernellel, de az is nagyhalál volt. (ott már az nVIDIA driver felrakásánál elvéreztem, de  ez mindegy, nem ez a lényegi kérdés.)

              Bbt
              Felhasználó

                na ja. azt hiszem az még nem hangzott el, csak indirekten, hogy nem mindennap kapcsolom ki a gépet, így becsúszhat valami a frissítésekkel, ami csak napokkal késõbb hatásosul.

                Bbt
                Felhasználó

                  a /etc/X11/xorg.conf-ban mi áll monitorvezérlõnek? vesa, nv, vagy nvidia? amennyiben nv, akkor írd át „vesa”-ra

                  Bbt
                  Felhasználó

                    hja.
                    sorry.
                    két logom volt, az egyiknél visszaraktam a glx-et. feltöltöttem az újat, abban annyi a különbség, hogy az általad észrevett hiba nincs ott.

                    Ne haragudj, figyelmetlen voltam a feltöltésnél.

                    A másik fele, hogy vagy egy hete megy a gép, ha nem régebb óta, tehát változás történhetett, de fogalmam sincs micsoda.

                    Hozzászólás: modem beállítás #2040716
                    Bbt
                    Felhasználó

                      közelítsük meg még jobban a problémát:
                      a synaptic honnan szedi a cuccot? benne vannak az ubk-s források, és van-e ott esetleg újabb? (google)
                      Halk megjegyzés: a telefonod mellett egyébként az áll a lapon, hogy még nem tesztelve.

                      Hozzászólás: modem beállítás #2040713
                      Bbt
                      Felhasználó

                        hm. Ne keress.

                      10 bejegyzés megtekintése - 481-490 / 4,322