Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 491-500 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: modem beállítás #2040709
    Bbt
    Felhasználó

      kisbetut meg hagyd.

      Hozzászólás: modem beállítás #2040708
      Bbt
      Felhasználó

        Nos, ha lefutottátok a köröket, talán térjünk vissza az eredeti problémához.

        sanax: a GPRS oldala szerint (amint at gondolom láttad, a telefonod támogatott. Ha neked még olyan van, ami nem támogatja, két lehetõséged van:
        1. Megkéred az UHU csomag karbantartóját, hogy készítsen egyet az újból.
        2. Fordítasz egyet magadnak.

        Ha a második mellett döntesz, állj neki, ha elakdsz szólj, de csatolj mellé hibaüzeneteket, kiemeneteket minél többet, mert vaktában senki nem fog tudni segíteni.

        Hozzászólás: SUSE10 partició mountolás #2040657
        Bbt
        Felhasználó

          mutasson valaki olyan Linuxot, ami alatt alaból nincs mnt könyvtár…

          Hozzászólás: Zárlatos 120 Gb -s Seagate #2040166
          Bbt
          Felhasználó

            Vannak még a Kürtön kívül is páran, nekem ilyen esetnél (bár az elektronika hibás volt) egy régi Kürtös úr megoldotta 40 rugóért zsebbe. (a kürt ár a többszöröse
            http://www.kralik.hu/sz_munkaf.html <- õk voltak azok, de nézz körül a neten, van még pár használható cég.
            (bocsánat a reklámért)

            Bbt
            Felhasználó
              msandor wrote:
              szeretek értelmes emberekkel értelmesen értelmes dolgokról beszélgetni 🙂

              Hja…
              Akkor hogy kerültél ebbe a topikba?

              Hozzászólás: console #2040593
              Bbt
              Felhasználó

                mit szeretnél? hogy ssh-n keresztül legyen grafikus felületed? akkor ssh -X (RTFM), de ne várj csodákat, belsõ 100 Mbites hálón már használható. egy programra persze használható ADSLen keresztül is, csak lassú.

                Bbt
                Felhasználó

                  akkor neked is:
                  csatolj logot.

                  Hozzászólás: IE Ubuntu linux alá #2040217
                  Bbt
                  Felhasználó
                    Sz.Viktor18 wrote:
                    Hát én igen erõteljesen kétlem mert, az IE televan biztonsági lyukakkal :tellme:

                    Nem látom az összefüggést.

                    Hozzászólás: KDE #2015417
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Panelon új elem hozzáadása, K menü, esetleg?

                      Hozzászólás: Iptables szabályok betöltése bootkor #2040523
                      Bbt
                      Felhasználó

                        kulcsszavak:
                        network/interfaces
                        preup
                        iptables-restore

                        Neked nem a boot lenne a fontos, hanem a net felállása elõttiség.

                      10 bejegyzés megtekintése - 491-500 / 4,322