Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetut meg hagyd.
Nos, ha lefutottátok a köröket, talán térjünk vissza az eredeti problémához.
sanax: a GPRS oldala szerint (amint at gondolom láttad, a telefonod támogatott. Ha neked még olyan van, ami nem támogatja, két lehetõséged van:
1. Megkéred az UHU csomag karbantartóját, hogy készítsen egyet az újból.
2. Fordítasz egyet magadnak.Ha a második mellett döntesz, állj neki, ha elakdsz szólj, de csatolj mellé hibaüzeneteket, kiemeneteket minél többet, mert vaktában senki nem fog tudni segíteni.
mutasson valaki olyan Linuxot, ami alatt alaból nincs mnt könyvtár…
Vannak még a Kürtön kívül is páran, nekem ilyen esetnél (bár az elektronika hibás volt) egy régi Kürtös úr megoldotta 40 rugóért zsebbe. (a kürt ár a többszöröse
http://www.kralik.hu/sz_munkaf.html <- õk voltak azok, de nézz körül a neten, van még pár használható cég.
(bocsánat a reklámért)msandor wrote:szeretek értelmes emberekkel értelmesen értelmes dolgokról beszélgetni 🙂Hja…
Akkor hogy kerültél ebbe a topikba?mit szeretnél? hogy ssh-n keresztül legyen grafikus felületed? akkor ssh -X (RTFM), de ne várj csodákat, belsõ 100 Mbites hálón már használható. egy programra persze használható ADSLen keresztül is, csak lassú.
akkor neked is:
csatolj logot.Sz.Viktor18 wrote:Hát én igen erõteljesen kétlem mert, az IE televan biztonsági lyukakkal :tellme:Nem látom az összefüggést.
Panelon új elem hozzáadása, K menü, esetleg?
kulcsszavak:
network/interfaces
preup
iptables-restoreNeked nem a boot lenne a fontos, hanem a net felállása elõttiség.
-
SzerzőBejegyzés