Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 501-510 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Vector – olvastad? #2040193
    Bbt
    Felhasználó

      alacsony a kerítés, az a baj…

      Hozzászólás: Zárlatos 120 Gb -s Seagate #2040150
      Bbt
      Felhasználó

        Eh. Ha arra készül, hogy a te elektronikahibás vinyódra átrakd a panelt, szerintem tegyél le róla.
        (a panelon tárol olyan dolgokat is, mint pl. bad sectorhegyek helye. ha átrakod, azzal a „gyári” beállítások elvestnek, 95% esélyjel, még ha mûködni is fog, egy életveszélyesen megbízhatatlan vinyót kapsz, amely ráaadásul nem vesz tudomást olyan blokkokról, amelyekre te az eredeti felállásban még használtál.)

        Hozzászólás: ssh login kerdes #2040088
        Bbt
        Felhasználó

          Nincs más ötlet.
          A hiba nem a a javaslatban van.

          man sshd_config

          Hozzászólás: Kocsma topik #1949078
          Bbt
          Felhasználó

            :D:D:D
            Mondjuk neki, hogy rakjon szigszalagot a LEGre, akkor nem fog villogni. 😀

            Hozzászólás: Kocsma topik #1949076
            Bbt
            Felhasználó

              Xcut: az valami béta verzió.
              http://www.itport.hu/cikk/59 ennek a végén van. (önreklám, elõre szólok. talán mozilla.download.com a link.)

              Hozzászólás: Kocsma topik #1949070
              Bbt
              Felhasználó
                balev wrote:
                Kint a Firefox 1.5!

                http://it.news.hu/rios3_content.php?mod=10&id=16673

                Ennél sokkal gyorsabbak és felkészültebbek voltunk.
                (Gyuszk segítségével! 😉 )

                http://www.itport.hu/cikk/59

                Hozzászólás: creative awe64 nincs hang #2039918
                Bbt
                Felhasználó

                  Miért kéne egy nem pnp-s ISA kártyát észrevennie?
                  megfelelõen paraméterezett kernel modul kell hozzá.

                  Hozzászólás: Nem töltõdik be az nvidia modul #2039813
                  Bbt
                  Felhasználó

                    /etc/modules-be írd be, hogy nvidia.
                    a scriptjeidet a megfelelõ /etc/rcx.d könyvtárba kell beraknod, de érdemes átnézned, hogy hogy kell ezt debianosan. (RTFM. update-rc.d)

                    Hozzászólás: ati driver arghhhh #2039544
                    Bbt
                    Felhasználó

                      biztosan a megfelelõ driver van fent?
                      Kéna a hiba logja.

                      Hozzászólás: apache kérdés #2039348
                      Bbt
                      Felhasználó

                        r-xr-xr-x

                      10 bejegyzés megtekintése - 501-510 / 4,322