Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
alacsony a kerítés, az a baj…
Eh. Ha arra készül, hogy a te elektronikahibás vinyódra átrakd a panelt, szerintem tegyél le róla.
(a panelon tárol olyan dolgokat is, mint pl. bad sectorhegyek helye. ha átrakod, azzal a „gyári” beállítások elvestnek, 95% esélyjel, még ha mûködni is fog, egy életveszélyesen megbízhatatlan vinyót kapsz, amely ráaadásul nem vesz tudomást olyan blokkokról, amelyekre te az eredeti felállásban még használtál.)Nincs más ötlet.
A hiba nem a a javaslatban van.man sshd_config
:D:D:D
Mondjuk neki, hogy rakjon szigszalagot a LEGre, akkor nem fog villogni. 😀Xcut: az valami béta verzió.
http://www.itport.hu/cikk/59 ennek a végén van. (önreklám, elõre szólok. talán mozilla.download.com a link.)balev wrote:Kint a Firefox 1.5!http://it.news.hu/rios3_content.php?mod=10&id=16673
Ennél sokkal gyorsabbak és felkészültebbek voltunk.
(Gyuszk segítségével! 😉 )Miért kéne egy nem pnp-s ISA kártyát észrevennie?
megfelelõen paraméterezett kernel modul kell hozzá./etc/modules-be írd be, hogy nvidia.
a scriptjeidet a megfelelõ /etc/rcx.d könyvtárba kell beraknod, de érdemes átnézned, hogy hogy kell ezt debianosan. (RTFM. update-rc.d)biztosan a megfelelõ driver van fent?
Kéna a hiba logja.r-xr-xr-x
-
SzerzőBejegyzés