Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Debian – update problémák #2039419
    Bbt
    Felhasználó

      logokat kérnék.
      Ha abban nem látszik semmi, akkor meg tcpdump elõkap, majd ethereallal kivesézed.

      Hozzászólás: dd-zett partíció visszaállítása #2034392
      Bbt
      Felhasználó

        már úgy érted, az egyik vinyó az egyik gépben, amásik a máskban?
        Mi lenne a feladat?

        Bbt
        Felhasználó

          bnekem ezt egy terminállal csinálja. automatiksan indul, és mindíg a 7es ablekban. mondjuk idáig nem zavart, de ha téged, akkor engem is, megnézem. 🙂

          Hozzászólás: Debian – update problémák #2039416
          Bbt
          Felhasználó

            Egy hete írtam le.
            Valószínüleg régi médiáról telepítetted. Itt van a debian szekcióban két helyen is a hiba pontos leírása.

            Hozzászólás: Debian felhasználói kernel kérdések #2037678
            Bbt
            Felhasználó

              Ez így nem igaz. amire te gondolsz, az a diff.
              a patch tehet hozzá kódot is, sõt!
              Ha megnézed majdnem minden patch plusz funkciókat hoz be a kernelbe. Azok nem lappangtak ott addig…

              Hozzászólás: Debian felhasználói kernel kérdések #2037676
              Bbt
              Felhasználó

                Ha valaki csinál hozzá patch-et, akkor igen.

                Hozzászólás: ~/.xstartup, ~/.xinitrc #2039121
                Bbt
                Felhasználó

                  hm. nem hiszem, hogy releváns kérdés, hogy háttérben fut-é vagy nem-e ott fut-é.
                  Mi változott még?

                  Hozzászólás: make, qemu 7.1 #2026667
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Nah, akkor jól megerõszakolom 4es gcc-vel!!!
                    🙂

                    Hozzászólás: ~/.xstartup, ~/.xinitrc #2039119
                    Bbt
                    Felhasználó
                      thuram wrote:
                      a fejlécben kell #!/bin/sh ugye? Viszont abban biztos vagyok hogy nem teljes utvonalat adtam meg, hanem csak pl firefox stb..

                      nem. ez nem script. ez egy profil fájl, ha nagyon meg akarjuk nevezni.
                      pl. ha startax-re azt szeretnéd, hogy xfce4 indulon, akkor ebnnyi kell mindössze:

                      exec /usr/bin/xfce4-session

                      Hozzászólás: Autómatikus beléptetés #2038905
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Egyetértenék az ismerõseiddel.
                        Egy olyan rendszernél, ahol autentikációra épül a jogrendszer, ez egy nagyon durva ötlet.
                        és értelmetlen.
                        a root joggal csinálod meg, akkor ráadásul eléred ajó öreg DOS biztonsági szintjét…

                      10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 4,322