Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
logokat kérnék.
Ha abban nem látszik semmi, akkor meg tcpdump elõkap, majd ethereallal kivesézed.már úgy érted, az egyik vinyó az egyik gépben, amásik a máskban?
Mi lenne a feladat?2005-11-25-23:07 Hozzászólás: Bármikor elõhozom a kopete ablakot, mindig a 4. desktopon jelenik meg. #2039516bnekem ezt egy terminállal csinálja. automatiksan indul, és mindíg a 7es ablekban. mondjuk idáig nem zavart, de ha téged, akkor engem is, megnézem. 🙂
Egy hete írtam le.
Valószínüleg régi médiáról telepítetted. Itt van a debian szekcióban két helyen is a hiba pontos leírása.Ez így nem igaz. amire te gondolsz, az a diff.
a patch tehet hozzá kódot is, sõt!
Ha megnézed majdnem minden patch plusz funkciókat hoz be a kernelbe. Azok nem lappangtak ott addig…Ha valaki csinál hozzá patch-et, akkor igen.
hm. nem hiszem, hogy releváns kérdés, hogy háttérben fut-é vagy nem-e ott fut-é.
Mi változott még?Nah, akkor jól megerõszakolom 4es gcc-vel!!!
🙂thuram wrote:a fejlécben kell #!/bin/sh ugye? Viszont abban biztos vagyok hogy nem teljes utvonalat adtam meg, hanem csak pl firefox stb..nem. ez nem script. ez egy profil fájl, ha nagyon meg akarjuk nevezni.
pl. ha startax-re azt szeretnéd, hogy xfce4 indulon, akkor ebnnyi kell mindössze:exec /usr/bin/xfce4-session
Egyetértenék az ismerõseiddel.
Egy olyan rendszernél, ahol autentikációra épül a jogrendszer, ez egy nagyon durva ötlet.
és értelmetlen.
a root joggal csinálod meg, akkor ráadásul eléred ajó öreg DOS biztonsági szintjét… -
SzerzőBejegyzés