Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972862
    Bbt
    Felhasználó
      pomm wrote:
      Mert ez linuxfórum és nem igazán itt kéne az activ directory-t támogató php-és cuccokra segítséget kérni… Azonkívül annyira „kemények” a helyesírási hibák, hogy csak a vak nem látja benne a szándékosságot…
      Bocsi killall, de engem ez spec zavar..de tõlem berakhatunk egy „win szerver howto” topicot is, akkor tuti nem fog zavarni!

      Hm. Részben értenék egyet, ha van valamilyen spec. app-ja, ami ennyire Explorer függõ, és nem tudja kiváltani, akkor pl. ez lehet egy teljesen indokolt kérdés.

      Hozzászólás: 10.0 és a biztonság(Tûzfal, clamav) #2035460
      Bbt
      Felhasználó

        http://www.clamav.net/3rdparty.html#gui

        De csak mert nagyon jó napom van. (é.: neked is 15 mp lett volna.)

        Hozzászólás: Levelezo lista #2036865
        Bbt
        Felhasználó

          létezik.

          Hozzászólás: FTP -> internet elszáll #2037095
          Bbt
          Felhasználó

            tcpdumppal figyeld a forgalmat, és muti. (csatolva, txt)

            Hozzászólás: MySQL – Access Denied #2035169
            Bbt
            Felhasználó

              a netrõl.

              Hozzászólás: xorg eltávolítása #2036734
              Bbt
              Felhasználó

                kezdjük az elején. Xorg.log?

                Hozzászólás: S #2036132
                Bbt
                Felhasználó

                  õ…
                  xsyber: nagyon sok vinyó pl. a valamiért nem címezhetõ sector hegyek címeit a panelon tartja.
                  úgyhogy a „vezérlõelektronika” csere az esetek nagy részében nagyobb kárt okoz, mint amennyit használ.

                  Hozzászólás: vicc #1922825
                  Bbt
                  Felhasználó
                    AMD486 wrote:
                    A cikk még elmegy, egyszer poén, de a kommentek már szánalmasak…

                    Hülyék mindenhol vannak…

                    Hozzászólás: #2035717
                    Bbt
                    Felhasználó
                      msandor wrote:
                      persze ha nem az UHU-1.2-t használtad a megjegyzésed írásakor, akkor én kérek elnézést a „kirohanásomért” 🙂

                      úgy nincs mirõl ennyit bezélni…

                      Hozzászólás: Sarge #1997945
                      Bbt
                      Felhasználó

                        /var/log/syslog, vagy kern.log de értelemszerûen csak a logoló démon indulása utántól logol, és kernel pánikot nem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 4,322