Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1949026
    Bbt
    Felhasználó
      kelemengabor wrote:

      A végén még feltalálják az ssh -X dyndns.orgoscímem cuccot, vagy az rdesktopot, vagy a vnc-t, csak korlátozva arra, ami nekik tetszik…

      Speciel az rdesktop az a távoli asztal kapcsolat nevû bigyó klónja :poketoungeb:

      Ne kötözködj!  :poketoungeb:

      Hozzászólás: MPlayer nem ismeri fel a hangkártyát! #2036350
      Bbt
      Felhasználó
        Bbt
        Felhasználó

          mielõtt adsz egy esélyt, róbáld meg 2.6-os kernellel telepíteni.

          Hozzászólás: libqt3c102-mt kér, de az nem telepíthetõ… #2034880
          Bbt
          Felhasználó

            azért ezt a megoldást csak nagyon ésszel használjátok.

            Hozzászólás: Webszerverre levelezést – Hogyan? #2031672
            Bbt
            Felhasználó

              tcpdump fájlba, aztán vesézd ki ethereallal.

              Hozzászólás: Kocsma topik #1949023
              Bbt
              Felhasználó
                xcut wrote:
                http://pcforum.hu/hirek/9904/Webre+viszi+a+Windows-t+es+az+Office-t+a+Microsoft.html
                A nagy testvér figyel…

                A végén még feltalálják az ssh -X dyndns.orgoscímem cuccot, vagy az rdesktopot, vagy a vnc-t, csak korlátozva arra, ami nekik tetszik… 😀

                Hozzászólás: Leállítás KDe-bõl #2035647
                Bbt
                Felhasználó

                  van írsz egy rövid scriptet, ami az elmített cuccosokat törli logoutnál. + cookikek törlése firefox becsukásakor…
                  de egyszerûbb, ha felhívod a figyelmüket. Egy nyilvános gépnél ne várja el az ember, hogy ügyeljenek a magánéletére…

                  Hozzászólás: #2034621
                  Bbt
                  Felhasználó

                    vagy a legutolsó hozzászólás alatt van egy „Válasz” gomb.

                    Hozzászólás: OpenOffice.org2 magyarul – hogyan? #2035384
                    Bbt
                    Felhasználó

                      kissipos:
                      topikot nyit (ez nem openoffice probléma), logokat csatol(tényekbõl egyszerûbb), megmondja milyen csomagok változtak.
                      Ez nem hiszem, hogy a kpackage hibája lenne, leszedett valamit, vagy felrakott amit nem kellett volna, de ennek általában oka van.

                      Hozzászólás: #2035692
                      Bbt
                      Felhasználó

                        egyezzünk meg.
                        az ilyen jellegû kérdésekre használod azokat a fórumokat, amelyeken nem piszkálnak érte.
                        Neked is könyebb lesz, meg nekünk is.
                        Ha nagyon nem bírod, egy, azaz 1 postban a kocsmában foglald össze.

                      10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 4,322