Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kelemengabor wrote:
A végén még feltalálják az ssh -X dyndns.orgoscímem cuccot, vagy az rdesktopot, vagy a vnc-t, csak korlátozva arra, ami nekik tetszik…
Speciel az rdesktop az a távoli asztal kapcsolat nevû bigyó klónja :poketoungeb:
Ne kötözködj! :poketoungeb:
mielõtt adsz egy esélyt, róbáld meg 2.6-os kernellel telepíteni.
azért ezt a megoldást csak nagyon ésszel használjátok.
tcpdump fájlba, aztán vesézd ki ethereallal.
xcut wrote:http://pcforum.hu/hirek/9904/Webre+viszi+a+Windows-t+es+az+Office-t+a+Microsoft.html
A nagy testvér figyel…A végén még feltalálják az ssh -X dyndns.orgoscímem cuccot, vagy az rdesktopot, vagy a vnc-t, csak korlátozva arra, ami nekik tetszik… 😀
van írsz egy rövid scriptet, ami az elmített cuccosokat törli logoutnál. + cookikek törlése firefox becsukásakor…
de egyszerûbb, ha felhívod a figyelmüket. Egy nyilvános gépnél ne várja el az ember, hogy ügyeljenek a magánéletére…vagy a legutolsó hozzászólás alatt van egy „Válasz” gomb.
kissipos:
topikot nyit (ez nem openoffice probléma), logokat csatol(tényekbõl egyszerûbb), megmondja milyen csomagok változtak.
Ez nem hiszem, hogy a kpackage hibája lenne, leszedett valamit, vagy felrakott amit nem kellett volna, de ennek általában oka van.egyezzünk meg.
az ilyen jellegû kérdésekre használod azokat a fórumokat, amelyeken nem piszkálnak érte.
Neked is könyebb lesz, meg nekünk is.
Ha nagyon nem bírod, egy, azaz 1 postban a kocsmában foglald össze. -
SzerzőBejegyzés