Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
gabaman wrote:– nVidia driver@Hardver::videókártya
– mplayer@Program::multimédiaPerl_mod rulez? 🙂
eegen ez volt a kérdés.
ha ez megoldható, akkor valahogy így lenne jó indulni:Code:-hardver
–videokártyák
–hálókártyák
–modemek-szoftver
–parancssor–X
—
—kde
—gnome
—mplayerõ…
nincs erõm végigírni egy teljeset. ha jó ötlet (vitakérdés) folytatom.Bepe.
Rajtad kívül szerintm túl sok embert nem izgat, de túl sok embert bosszant legalább.5 percet megér.
próbáld meg újrakonfigurálni a csomagot.
(dpkg-reconfigure xserver-xorg vagy xserver-xfree86 attól függ.)
Persze mentsd el elõtte a mostanit.ha felrakod a kdm-et elvileg megy.
mennyire lehet eldurvulni adatbazi szerkezet szinten? értem ezalatt keresztlinkelés hegek mehetnek?
vizsla wrote:Hát minek? Azt mobil eszközrõl kell irányítani! 🙂A lakájt!
Van, csak nem tudom hol!
Momentán nem találom.
Majd a lakáj…Jó.
Hol lehet tölteni?
tegnap is volt vagy három kérdés, amik FAQ jellegûek.
gabaman.uw.hu -n lehet tölteni?GPS adót csak magától mozgó tárgyakba rakok, hogy megtaláljam a házaimat (szerencsére ez már a szigeteknél is jól mûködik.)
Ha minden ilyen olcsó játékra szerelnék egyet, külön szerverpark kéne a koordinálásukhoz…Valahol nekem is volt, csak nem találom melyik szobában van, s lusta vagyok végigsétálni az egész épületet…
Na majd valamelyik lakájt megkérem, ha már így szóbahoztad. -
SzerzőBejegyzés