Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Bbt
    Felhasználó
      gabaman wrote:
      – nVidia driver@Hardver::videókártya
      – mplayer@Program::multimédia

      Perl_mod rulez? 🙂

      eegen ez volt a kérdés.
      ha ez megoldható, akkor valahogy így lenne jó indulni:

      Code:
      -hardver
      –videokártyák
      –hálókártyák
      –modemek

      -szoftver
      –parancssor

      –X

      —kde
      —gnome
      —mplayer

      õ…
      nincs erõm végigírni egy teljeset. ha jó ötlet (vitakérdés) folytatom.

      Hozzászólás: #2035690
      Bbt
      Felhasználó

        Bepe.
        Rajtad kívül szerintm túl sok embert nem izgat, de túl sok embert bosszant legalább.

        Hozzászólás: Fluxbox gondok #2035557
        Bbt
        Felhasználó

          5 percet megér.
          próbáld meg újrakonfigurálni a csomagot.
          (dpkg-reconfigure xserver-xorg vagy xserver-xfree86 attól függ.)
          Persze mentsd el elõtte a mostanit.

          Hozzászólás: Leállítás KDe-bõl #2035643
          Bbt
          Felhasználó

            ha felrakod a kdm-et elvileg megy.

            Bbt
            Felhasználó

              mennyire lehet eldurvulni adatbazi szerkezet szinten? értem ezalatt keresztlinkelés hegek mehetnek?

              Hozzászólás: Kocsma topik #1949002
              Bbt
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                Hát minek? Azt mobil eszközrõl kell irányítani! 🙂

                A lakájt!

                Hozzászólás: Kocsma topik #1949000
                Bbt
                Felhasználó

                  Van, csak nem tudom hol!
                  Momentán nem találom.
                  Majd a lakáj…

                  Bbt
                  Felhasználó

                    Jó.
                    Hol lehet tölteni?
                    tegnap is volt vagy három kérdés, amik FAQ jellegûek.
                    gabaman.uw.hu -n lehet tölteni?

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948998
                    Bbt
                    Felhasználó

                      GPS adót csak magától mozgó tárgyakba rakok, hogy megtaláljam a házaimat (szerencsére ez már a szigeteknél is jól mûködik.)
                      Ha minden ilyen olcsó játékra szerelnék egyet, külön szerverpark kéne a koordinálásukhoz…

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1948996
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Valahol nekem is volt, csak nem találom melyik szobában van, s lusta vagyok végigsétálni az egész épületet…
                        Na majd valamelyik lakájt megkérem, ha már így szóbahoztad.

                      10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 4,322