Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Még csak most?
én már kezdem megunni…bbt@bbtdesk:~$ #!/usr/bin/perl -w
bash: !/usr/bin/perl: event not foundvalóban, ha konzolba írod, ezt írja.
ez egy perl script elsõ sora.
olvasd el még egyszer azt a doksit…MIért kell ennyi? 🙂
zehyo wrote::unsure: Nekem saját 2.6.13-as vanilla kernelem van.Sorry, azt hittem ez is megoldja…
de ezt az alsa downgrade-et én sem értem akkor…sudo apt-get install linux-image-2.6.12-2-i686
megváltozott a kernel-image neve.sudo apt-get install gsfonts-x11
a szomszédok (Ubuntu) szerintValóban.
a Debian sarge flash player csomagban errõl a fontkészletrõl szó sincs…
apx, osztott Nobel díj lesz belõle, én küldök egy warningot a csomag készítõinek. (ezt egyébként az Ubuntusok fele i lehetne jelezni.)
(a másik pedig a firefox-ban letölthetõ plugin kérdése…)Nem, nem azért nem mondtuk meg mert nem lehet, hanem hogy ne csinálja.
Persze megtiltani nem lehet.vizsla wrote:Akkor én is megismétlem, amit mondtál „Azért ne szálljunk már nagyon el.”Lehet kicsit félreérthetõen fogalmaztam, nem neked szánt személyes sértés volt, bocs, ha annak vetted.
Nem jár érte Nobel díj, egyszerûen Flashéknél el kéne dönteni, hogy ha statikusan oldják meg a cuccot, akkor ne használjon „kívülrõl” semmit. Fontot sem.
Ráadásul fel lehet tenni ezt a vacakot Debian csomagból is. Ott meg még egyszerûbb -ugye- valamit bevarrni függõségbe. -
SzerzőBejegyzés