Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
akkor ad ilyen hibát (ADSL esetén) amikor a gép részérõl rendben van a kapcsolat a modemig, csak a modem nem szinkronizált, amiatt nem tud autentikálni a zolgáltatónál.
2005-10-17-12:06 Hozzászólás: Miért van az hogy addig van audio vezérlésem amíg nem töltöm le a repositorykat? #2033704a /etc/modules-ba beírod kézzel, hogy mely modult akarod biztosan betölteni.
Az apt-get upgrade frissít. Ha nincs fent gyári Ubuntu kernel, akkor nincs mit frissíteni.
(kivéve, ha valamiért egy kernelt bepakolnak valamelyik build essential csomag függõségébe, de az elég nagy marhaság lenne.)antandio wrote:Ja és a modem egy 3com Acces Builder Remote Control 500 -as (szép név:) amit be kéne állítani, mert utp-n nem enged be, meg nem is írták a használati utasításban hogy egyáltalán lehetne!aham.
bocsi, benéztem a kapcsolat típusát.
ettõl függetlenül az a PADO packet kérdéskör részemrõl még állna.nem, ats nem az a kategória!
szólok csabának!(megj.: nekem proxym van… és semmi gond azzal…)
Gyuszk!
Jól tetted, de máskor ha egy éve elfelejtett topik van, akkor ne szólj hozzá, úgy nem kerül ismét elõ. (hacsak ez nem indokolt tartalmi okokból.)hm.
nekem egy Compaq laptopom van, és rendszerfüggetlenül mûködött. (A, B és A+B módokban) -
SzerzőBejegyzés