Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Bbt
    Felhasználó
      Sianis wrote:
      Hát szerintem ez nem a legjobb…:)

      De bizony!
      1. kézzel vacakolni automatikusan kezelt konfig fájlokban nem a leghatékonyabb eljárás
      2. kb. 20 másodpercet tudsz fogni a booton egy saját kernellel.

      Hozzászólás: Debian + Internet #2034275
      Bbt
      Felhasználó

        hol van itt nyoma az easyconnectnek?

        Hozzászólás: C programozás #2016175
        Bbt
        Felhasználó

          értem.
          látom. Bug.
          szólok csabának. 🙂

          vazze. madárinfluenzás! Lespórolja a kacsacsõröket!

          Hozzászólás: C programozás #2016174
          Bbt
          Felhasználó

            (erre való a kód megjelölés…)

            Code:
            #include ;
            main(){int i=0;while(i++

            #include ;
            main(){int i=0;while(i++

            Code:
            #include ;
            main(){int i=0;while(i++100)printf(„%d „,i);}
            Hozzászólás: C programozás #2016172
            Bbt
            Felhasználó

              Azért egyet áruljatok már el… (csak kötekedés végett.)
              Mi a halálért kell egy egy soros C programot, ami text formátumú, ráadásul nem is nagyon lehet más, tehát minden számítógépes text esszenciája képként berakni, (ráadásul külsõ helyrõl linkelni???)

              Hozzászólás: Xorg #2034221
              Bbt
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                „/dev/usb/mouse0”-t nem szokás létrehozni, – ugyan létezhet, a distrib írói, vagy a rendszergazda kénye kedve szerint -, helyette „/dev/input/mouse0” van.

                Mindig mondtam, hogy a Debian egy szar… 🙂

                Hozzászólás: 5.10, Breezy Badger #2029150
                Bbt
                Felhasználó

                  hm. lehet nincs fent használható keymap?
                  ebben az esetben sudo dpkg-reconfigure console-data

                  Hozzászólás: Laptop+monitor+Debian #2032770
                  Bbt
                  Felhasználó

                    hm. még egy ötlet:
                    ha visszaveszed az XF86Configban a felbontást 1024×768-ra?
                    (esetleg a moniror nem más méretezésû?

                    Hozzászólás: C programozás #2016169
                    Bbt
                    Felhasználó
                      apx wrote:
                      csak ezekben nem szerepel az

                      Code:
                      #include

                      úgy már rögtön 65

                      Hozzászólás: Ati driver #2022463
                      Bbt
                      Felhasználó

                        OldMan01:
                        A kártyádnak kellõ dri meghajtó, és cucc benne van a kerneledben.

                      10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 4,322