Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sianis wrote:Hát szerintem ez nem a legjobb…:)
De bizony!
1. kézzel vacakolni automatikusan kezelt konfig fájlokban nem a leghatékonyabb eljárás
2. kb. 20 másodpercet tudsz fogni a booton egy saját kernellel.hol van itt nyoma az easyconnectnek?
értem.
látom. Bug.
szólok csabának. 🙂vazze. madárinfluenzás! Lespórolja a kacsacsõröket!
(erre való a kód megjelölés…)
Code:#include ;
main(){int i=0;while(i++#include ;
main(){int i=0;while(i++Code:#include ;
main(){int i=0;while(i++100)printf(„%d „,i);}Azért egyet áruljatok már el… (csak kötekedés végett.)
Mi a halálért kell egy egy soros C programot, ami text formátumú, ráadásul nem is nagyon lehet más, tehát minden számítógépes text esszenciája képként berakni, (ráadásul külsõ helyrõl linkelni???)vizsla wrote:„/dev/usb/mouse0”-t nem szokás létrehozni, – ugyan létezhet, a distrib írói, vagy a rendszergazda kénye kedve szerint -, helyette „/dev/input/mouse0” van.Mindig mondtam, hogy a Debian egy szar… 🙂
hm. lehet nincs fent használható keymap?
ebben az esetben sudo dpkg-reconfigure console-datahm. még egy ötlet:
ha visszaveszed az XF86Configban a felbontást 1024×768-ra?
(esetleg a moniror nem más méretezésû?apx wrote:csak ezekben nem szerepel azCode:#includeúgy már rögtön 65
OldMan01:
A kártyádnak kellõ dri meghajtó, és cucc benne van a kerneledben. -
SzerzőBejegyzés