Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
muszashi wrote:Hát akkor megkérdezem a HP-t, hogy mit gondol a problémáról.
Ennél többet nem tehetsz…
A Toulouse-i egyetemnél ilyen szigorúak?
Egyszerûbb lenne beszélni a helyi rendszergazdával, és megkérni -persze indolokva- hogy bizonyos hlyekre engedjen ki bizonyos portot.
a kulcsszó a megindoklás.Az Ubuntu kalauz legyen is Gnome központú.
Aki szeretne Kubuntu kalauzt, majd csinál magának…Hát…
Nem tudom kitõl vetted, de vidd vissza kérdezd meg.
Nem tûnik végzetesnek, egyszerûen csak azért tedd meg, hogy meg tudj bízni a cuccban.
(Valózínüleg at mondják rá, hogy nincs semmi baja.)man telnet
elég részletesen leírja, hogy milyen parancsokat ismer a protokoll.kiváncsi vagyok ilyen esetben hova akarja létrehozni a felhasználók cuccait.
Nem értek egyet a reinstallal, egyszerûbb ugyan, de több problémát felvet.
A leszedegetésbõl viszont nagyon sokmindent lehet tanulni.
Például összefüggéseket. Mit mi vezérel és társai…razoli többször leírta, hogy hogyan lehet a gtk-s cuccok pl. mplayer esetében megvariálni a font méretet.
😀
Hé!
akkor most nekem van gondom, vagy neked???szóval: nem SID, hanem testing, már azon is 4-es gcc van.
rengeteget szenvedtem vele, amíg ment, nekem sem akart lefordulni.0000:02:00.0 VGA compatible controller: nVidia Corporation NV11 [GeForce2 MX/MX 400] (rev a1)
NVIDIA-Linux-x86-1.0-7664-pkg1.run
Linux bbt 2.6.12.4-bbt #1 Fri Aug 19 14:46:16 CEST 2005 i686 GNU/Linux
gcc 3.4-el forgattam végül.
aha.
a /dev/usb létezik és könyvtár.
ha már mindenképp az usb fele megyünk, akkor /dev/usb/mouse0 (de esélyes a /dev/input/mice, ld. vizsla.) -
SzerzőBejegyzés