Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kérjek új winyót? #2034517
    Bbt
    Felhasználó
      muszashi wrote:
      Hát akkor megkérdezem a HP-t, hogy mit gondol a problémáról.

      Ennél többet nem tehetsz…

      Hozzászólás: Portkonvertálás? -Lehet ilyet? #2034498
      Bbt
      Felhasználó

        A Toulouse-i egyetemnél ilyen szigorúak?
        Egyszerûbb lenne beszélni a helyi rendszergazdával, és megkérni -persze indolokva- hogy bizonyos hlyekre engedjen ki bizonyos portot.
        a kulcsszó a megindoklás.

        Hozzászólás: 5.10, Breezy Badger #2029147
        Bbt
        Felhasználó

          Az Ubuntu kalauz legyen is Gnome központú.
          Aki szeretne Kubuntu kalauzt, majd csinál magának…

          Hozzászólás: Kérjek új winyót? #2034515
          Bbt
          Felhasználó

            Hát…
            Nem tudom kitõl vetted, de vidd vissza kérdezd meg.
            Nem tûnik végzetesnek, egyszerûen csak azért tedd meg, hogy meg tudj bízni a cuccban.
            (Valózínüleg at mondják rá, hogy nincs semmi baja.)

            Hozzászólás: telnet ip 21 #2034225
            Bbt
            Felhasználó

              man telnet
              elég részletesen leírja, hogy milyen parancsokat ismer a protokoll.

              Bbt
              Felhasználó

                kiváncsi vagyok ilyen esetben hova akarja létrehozni a felhasználók cuccait.

                Hozzászólás: Firefox mentés #2034490
                Bbt
                Felhasználó

                  Nem értek egyet a reinstallal, egyszerûbb ugyan, de több problémát felvet.
                  A leszedegetésbõl viszont nagyon sokmindent lehet tanulni.
                  Például összefüggéseket. Mit mi vezérel és társai…

                  Hozzászólás: Ubuntu Breezy Badger ékezetes karakterek #2034374
                  Bbt
                  Felhasználó

                    razoli többször leírta, hogy hogyan lehet a gtk-s cuccok pl. mplayer esetében megvariálni a font méretet.

                    Hozzászólás: SID probléma „mostanság”… #2034027
                    Bbt
                    Felhasználó

                      😀
                      Hé!
                      akkor most nekem van gondom, vagy neked???

                      szóval: nem SID, hanem testing, már azon is 4-es gcc van.
                      rengeteget szenvedtem vele, amíg ment, nekem sem akart lefordulni.

                      0000:02:00.0 VGA compatible controller: nVidia Corporation NV11 [GeForce2 MX/MX 400] (rev a1)

                      NVIDIA-Linux-x86-1.0-7664-pkg1.run

                      Linux bbt 2.6.12.4-bbt #1 Fri Aug 19 14:46:16 CEST 2005 i686 GNU/Linux

                      gcc 3.4-el forgattam végül.

                      Hozzászólás: Xorg #2034219
                      Bbt
                      Felhasználó

                        aha.
                        a /dev/usb létezik és könyvtár.
                        ha már mindenképp az usb fele megyünk, akkor /dev/usb/mouse0 (de esélyes a /dev/input/mice, ld. vizsla.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 4,322