Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: xterm betûtípus #2034060
    Bbt
    Felhasználó

      Egyetértenék vizslával.
      Ez full olyan, mintha nem lézteõ fontot adnál meg…

      Hozzászólás: Firefox mentés #2034487
      Bbt
      Felhasználó

        egyébként a home-doban a .mozilla/firefox alatt cuccok kellenek. (profiles.ini meg egy lökött nevû könyvtár.)
        de akkor sincs semmi, ha a teljes .mozilla könvtárat viszed.

        Hozzászólás: Firefox mentés #2034486
        Bbt
        Felhasználó

          Miért telepíted újra?
          Ha új géped lesz új vinyóval, akkor egyszerûen másold át, és csináld meg újra a grubot az új vinyón,

          Hozzászólás: Script irás (Sh) #2013535
          Bbt
          Felhasználó

            Próbáld ki 😉

            Hozzászólás: SID probléma „mostanság”… #2034024
            Bbt
            Felhasználó

              bbt@bbt:~$ uname -r
              2.6.12.4-bbt
              bbt@bbt:~$ lsmod
              Module                  Size  Used by
              nvidia              3707208  12

              Lehet a hiba mégsem itt keresendõ?

              Hozzászólás: Debian + Internet #2034268
              Bbt
              Felhasználó

                Nem tudom mit keresünk.
                a /var/log/syslog és a kern log kell, abban van nyoma a kapcsolat felállásnak tuti.
                Esetleg dmesg meg daemnon.
                Nem tudom.
                esetleg futtass egy tcpdump -c 1500 > test.log parancsot rootként és a test.log-ot is.

                Hozzászólás: Debian + Internet #2034265
                Bbt
                Felhasználó

                  /var/log
                  alatt.
                  rakj fel tcpdumpot, és nézd meg azzal is.
                  semmi nem megy? vagy mailt tudsz fogadni, esetleg az apt-get is mûködik?

                  Hozzászólás: Debian + Internet #2034263
                  Bbt
                  Felhasználó

                    nem tudom.
                    szinte semmit nem tudunk, log fájlt nem kaptunk.
                    ennyibõl csak találgatásra futja…
                    Ha globálisan kellett idáig állítani, most is kell.
                    Nem tudom mit jelent az, hogy a gnome monitor kiír valamit.
                    kétirányú forgalmat?
                    stb…

                    Hozzászólás: Debian + Internet #2034261
                    Bbt
                    Felhasználó

                      hm. esetleg proxyt?

                      Hozzászólás: 5.10, Breezy Badger #2029111
                      Bbt
                      Felhasználó

                        ha neted van, akkor semelyik.
                        a /etc/apt/source.list fájlban kommentezd ki a sorokat,  és telepítsd ami kell…

                      10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 4,322