Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Egyetértenék vizslával.
Ez full olyan, mintha nem lézteõ fontot adnál meg…egyébként a home-doban a .mozilla/firefox alatt cuccok kellenek. (profiles.ini meg egy lökött nevû könyvtár.)
de akkor sincs semmi, ha a teljes .mozilla könvtárat viszed.Miért telepíted újra?
Ha új géped lesz új vinyóval, akkor egyszerûen másold át, és csináld meg újra a grubot az új vinyón,Próbáld ki 😉
bbt@bbt:~$ uname -r
2.6.12.4-bbt
bbt@bbt:~$ lsmod
Module Size Used by
nvidia 3707208 12Lehet a hiba mégsem itt keresendõ?
Nem tudom mit keresünk.
a /var/log/syslog és a kern log kell, abban van nyoma a kapcsolat felállásnak tuti.
Esetleg dmesg meg daemnon.
Nem tudom.
esetleg futtass egy tcpdump -c 1500 > test.log parancsot rootként és a test.log-ot is./var/log
alatt.
rakj fel tcpdumpot, és nézd meg azzal is.
semmi nem megy? vagy mailt tudsz fogadni, esetleg az apt-get is mûködik?nem tudom.
szinte semmit nem tudunk, log fájlt nem kaptunk.
ennyibõl csak találgatásra futja…
Ha globálisan kellett idáig állítani, most is kell.
Nem tudom mit jelent az, hogy a gnome monitor kiír valamit.
kétirányú forgalmat?
stb…hm. esetleg proxyt?
ha neted van, akkor semelyik.
a /etc/apt/source.list fájlban kommentezd ki a sorokat, és telepítsd ami kell… -
SzerzőBejegyzés