Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kedves Honda, kérlek takarodj messzire.
Egész pontosan:
Kedves P. Szabolcs!
A házi feladatod a te dolgod.üdv
2005-10-13-20:20 Hozzászólás: Sarge + Exim4: A kimenõ levelekbõl másolat egy felhasználónak. Hogyan? #2034170igazság szerint én maradnék a cc-nél.
Döntse el mindenki maga, hogy egy levelet el akar-e küldeni a fõnökének is, vagy sem.
nem annyira bonyolult böködni még kettõt…udeves rendszer, udev csomag nélkül?
attila:
Szerintem butaság. Az új install nem megoldás, egy rendszert jól karbantartasz, akkor ott nincs annyi szemét.FejQ3:
gtk illetve gtk2 ügyben kell körülnézni, talán a /etc alatt.
Ha jól emlékszem razoli járt ennek a kérdéskörnek nagyon utána.kelemengabor wrote:bash: make: command not found
Otlet?apt-get install make?
😀 😀 😀
A régi szép idõk…http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=4598.msg32998#msg32998
nekem is sikerült…
(elõször erre utaltam volna…)
mindkét módszerrel.egy alsa modult kéne betölteni hozzá:
SND_INTEL8X0
modprobe -l kiírja a pontos nevét.
valószínüleg ez megoldja.logokat csatolj, ha egy mód van rá, meg konfig fájlt.
frame buffer vajh van a kernelben?A hoaxok és spamak küldõit általába gyorsan lehülyézem, ha levlistán követi el akkor nyilvánosan, így kb. egy éve egy darabot sem kapok.
Mondjuk a népszerûségi indexem nem lett tõle nagyobb… 🙂 -
SzerzőBejegyzés